Diskuze k článku


 • mm • 30. března 2016

  no, Kchárl tam nepochodoval, leč „přítel pohraničních vojsk KGB SSSR“ pan Štětina (výskyt jmen jako Šetina (prokurátor), Leština (leštič klik a novinář) i Štětina, druhdy „pohádkář ruské tajgy“ je u věrchušky interesantní sám o sobě) byl snahou prolomit zákony republiky, na něž poslanec Kalousek skládal slib. Jako poslanec je prvním, který musí chtít dodržovat zákony a normy podzákonní. Opak je ovšem skutečností. Pokud vím, na tyto akce bývají nasazováni i starší příslušníci. Škoda, že žádný z nich nechtěl riskovat, a zadržet pana Kalouska „za účelem zjištění či vyloučení přítomnosti návykové látky, tedy alkoholu, v organismu“. Pan Kalousek prošel bariérou a chtěl jednoznačně za sebou vtáhnout Kateřinu Biomasu Bursíkovou, známou to mlátičku řadových policistů. Muž s koženou brašnou, pardon, tibetskou vlajkou, ovšem neprošel. Procházet se jinak ten pán může. Na mírovském nádvoří. Nejlépe.

 • hudryper • 30. března 2016

  Podepisuji to s Vámi ,mm . Přehlédl jste v tom davu špinavé pěny národa figurku zvláště vypečenou. Kharl tam byl,měl megafon v ruce a pokřikoval společně s ostatní biomasou. viz.
  http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Za-demokracii-a-lidska-prava-11400#11

 • hudryper • 30. března 2016

  V dnešních Hlavnespravy se objevila zajímavá sociální technologie,která se ukazuje jako účinná.
  Což takhle ji vyzkoušet i u nás ? http://www.hlavnespravy.sk/byt-zlocincom-v-usa-sa-oplati-az-1000-dolarov-mesacne-ak-sa-nezapoja-do-dalsieho-zlocinu/761662

 • mm • 30. března 2016

  hudryper napsal

  Podepisuji to s Vámi ,mm . Přehlédl jste v tom davu špinavé pěny národa figurku zvláště vypečenou. Kharl tam byl,měl megafon v ruce a pokřikoval společně s ostatní biomasou. viz.
  http://www.parlamentnilisty.cz/galerie/foto/Za-demokracii-a-lidska-prava-11400#11

  ach, to mým zrakům uniklo. Co pan Schwarzenberg volal? Opčane Prachy, neklaťte otpor našim fojskum…..nebo četl Roskas pro obyvatele, tentokrát nikoli v provedení generála Blaskowitze, ale made in Dřevíč? Jak je březen a jak Němčour drží megafon, je něco hóóódně špatně… Jnak přirozeně srdečně zdravím…..

 • orinoko • 30. března 2016

  Shledl jsem nejake fotky ucastniku. Zaplatpambu za ne. Aspon je jasno, kdo byl v Charte 77 na vyplatni listine. A ted splaci svoje dluhy. Emerice, Sudetakum, Vatikanu.
  I soudruh knezour Maly se ukazal jako velky zoldacky pripad. Njn, sametovi ordneri to maji vicemene za sebou.
  Nikomu nic nerikajo, uz ani vesKRNA neposila hutne undergroundove vzkazy.
  Je konec. Uz to vzdaly i takove zarucene kapacity, jako je ten uhelny kamen pekla – tovarisc Halik. Ten patri na Halic.

 • orinoko • 30. března 2016

  Nejste nejak pozadu a vlastne mimo obraz? To vubec nevite, ze Havloidi na na Prazsky hrad psaly pokrokovym laSEREM – Pravda a laska, Free Tibet …
  No to vam neco povim, Cesko prave proslo krtem hongkongskych zidovskych revoluci.
  Byt Putinem, tak nakopu poradne prd-el toho izrachmataka, kteremu na plesi pristavaji Erdragonovy flusy.

 • Sio • 30. března 2016

  No, vypadá to jako projevy zoufalství. Americký páníček je se svými sluhy zřejmě extrémně nespokojen. Prospěch jaksi nepřinášejí a možná toho zbytečně moc vědí. Vyměnit smečku a se starou do kafilérky? To dává smysl, ne?

 • hudryper • 30. března 2016

  A ke všemu ještě v Polsku ministr zahraničí říká :

  Zbavili jsme Polsko „negerské mentality“ vůči USA, řekl ministr zahraničí

  30. března 2016 20:46

  Polsko se zbavilo servilní „negerské mentality“, kterou vůči Spojeným státům uplatňovala minulá vláda. V polské televizi to ve středu řekl ministr zahraničí Witold Waszczykowski, který po svém listopadovém nástupu do funkce zaujal média již několika kontroverzními výroky.

  Ještě loni vstřícné vztahy obou zemí po nástupu nacionalisticky orientované konzervativní vlády ochladly a prezident Barack Obama se na nadcházejícím summitu o jaderné bezpečnosti ve Washingtonu nesetká se svým polským protějškem Andrzejem Dudou.

  Waszczykowski v rozhovoru s televizní stanicí TVP Info řekl, že vztahy Polska s USA jsou nyní mnohem lepší, než za jeho předchůdce v úřadě Radoslawa Sikorského, s nímž nepřímo spojil zmíněné „negerství“.

  Právě Sikorski tento výraz (polsky murzyńskość) použil pro vztahy obou zemí patrně poprvé, v předloňském soukromém rozhovoru s tehdejším vládním kolegou Jackem Rostowským. Na veřejnost se jejich rozmluva dostala po zveřejnění ilegálně pořízených odposlechů, které přispěly k volebnímu fiasku liberálů.

  Sám Waszczykowski bližší vysvětlení hanlivého termínu neposkytl, zlepšování vztahů se však snažil doložit frekvencí setkávání politiků obou zemí. On sám se prý již setkal se svým protějškem Johnem Kerrym i některými kongresmany, do USA nyní míří Duda a zanedlouho i premiérka Beata Szydlová.

  Právě Dudova cesta však vyvolává kritiku opozice, které se nelíbí, že hlava státu nebyla pozvána k osobnímu setkání se šéfem Bílého domu.

  TAK ŘEKNĚTE : KECAL ZEMAN STRAN ČS. NEZÁVISLOSTI ,NEBO NEKECAL ?

 • Aleš • 31. března 2016

  Tisková zpráva Rádia Jerevan:
  Poslanec Miroslav Kalousek je z Brd.

 • Aleš • 31. března 2016

  Oprava tiskové zprávy:
  Poslanec Kalousek prý z Brd není a tím se omlouváme obyvatelům Brd.
  ————————–
  Oprava opravy:
  Ve slově posranec došlo k záměně hlásky r, místo které se vinou editoru vyskytlo chybně písmeno l. Všem čtenářům se hluboce omlouváme.

 • orinoko • 31. března 2016

  Radio Kalasnikov hlasi neco jineho:
  Posranec Miroslav Kalousek je zmrd.

  Ale znate to – sumy v eteru. Aneb tichou postou dej dal , kdo je vlastne Kalousek?
  Prohlednete si dobre jeho lebku ze vsech stran. – Cely Boris Karloff – takto Frankenstein.

 • orinoko • 31. března 2016

  Telepatie rychlejsi empatie.
  Nebo naopak?
  Jsem osobne velmi rad , ze lidovecky soudruh Kal o kousek vice zacal milovat soustruha vesKRNU.

 • Aleš • 31. března 2016

  Jen tak mimochodem. Mezi uličníky byli i vyvolení z organizace, která na dlažbu vyhodí přispěvatele om, nevím zda víc kvůli skutečné odbornosti, která tam asi přestává být vítána nebo zda víc za jeho podporu ruské zahraniční politiky. Nebo se to sečetlo spolu ještě s důsledkem přiškrcení peněz od sponzorů?
  Protentokrát asi uličníci dostanou na prdel, ale nebojte, tahle banda kazisvětů bude ještě kopat. A roste jim papírová podpora průzkumů. Takže si s nimi ještě užijeme.
  Pokud bude 15. března v Praze na shromáždění mluvit Wagenknechtová, vadit mi to nebude. Ale z té bandy je mi dlouhodobě na blití, zvedá se mi tlak, když slyším takové kreatury, jako jsou Kalousek, Schwarzenberg, Štětina, Bursík, Pehe, Mitrofanov, Hermann. Podpora a propagace fašismu na Ukrajině je trestným činem, policie trestuhodně nekoná, když nevyšetřuje a neobviňuje, podezřelí z těchto činů se totiž tím netají a přiznávají se… Dokonce v čele s pány Bělobrádkem a Zaorálkem otvírají takové otázky v Bruselu.
  Zato jsem dodnes nepochopil důvod zadržení pana Bartoše.
  Nejlepší odpověď uličníkům napsal Jan Keller, toho času europoslanec, opravdu velice výstižně.

 • Aleš • 31. března 2016

  ori: Hlučná pošta. Alkoholik non plus ultra. Vrah, který zabil svého švagra a několik parašutistů. Zloděj, který byl po právu oceněn zlodějskou institucí jako nejlepší zloděj v Evropě. Soudruh národní fronty, který nevyšplhal před převratem na nejvyšší posty, protože to v gerontosystému od roku 1984 do roku 1989 nestihl, ale vyšvihl se tak vysoko, že rozkrádal od Plzeňského prazdroje, přes Vojenský opravárenský podnik ve Šternberku, přes Moravské naftové doly (tam měl svoje lidi) po Mosteckou uhelnou, co mu stálo v cestě. Jedině, kde se musel podělit, byl Agrofert, se souvisejícími bankovními ústavy. Tady jeho lidi vlastnili taky velké podíly, ale schopnosti (nejen tvrdé lokty- ty mají obě skupiny podobné) ale i lepší ekonomické vzdělání, zkušenosti a pracovitost tyto lidi z impéria vytěsnila a teď ho má pod palcem Babiš. Dobře jim tak. Kalouskovi lidé z minulosti (které měl samozřejmě společné i se zlodějem per či Hejvlem) užívají trafik a obsluhují pračky na peníze (jako např. některé lyžařské areály). Někteří lidé byli zavražděni, jeho dlouholetý souputník Nečas popotahován, když si dovolil s Tlemelínem nedržet basu. Povyk nad čapím hnízdem je klasika. Zloděj křičí, chyťte zloděje. Jsem zvědav, zda začne vyšetřování MAS Šumperský venkov nebo zda již mají lidé ze Starostů a nezávislých, TOPky či lidovců koupené důležité lidi u kriminálky. Vím, že tam své lidi mají. Ale zda dokážou zabránit vyšetřování?
  Bakalův systém neskutečně ochromil naši kotlinu, propuštění horníci jsou již jen třešnička na smrdutém fašistickém dortu. V sobotu možná uvidím šéfa celní správy, a pohecuju, že jsme již nezávislá země a že toho zločince Kraďouska již mohou v klidu nechat bez obav ze ztráty zaměstnaní vyšetřovat. A některé Kraďouskovy kolegy u lékařských specialistů, jak sám ví.