V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 19. 12. 2016

Dobytí Palmýry * Informační válka v Sýrii * Politická krize v Polsku * Americké „útoky“ v Mosúlu * Aleppo * Schůzka Savčenkové s lídry LNR a DNR * Rozhodnutí nizozemského soudu o návratu tzv. skythského zlata Ukrajině * Trump bude presidentem * Jmenování Rexe Tillersona ministrem zahraničních věcí USA

Překlad a titulky: Irena

Knihy VP SSSR jsou volně ke stažení v CZ/SK překladu na Leva-net. V tištěné podobě je můžete získat na http://ksbpress.cz/.

16
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
16 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
M.C.fajtBédapeter.Bety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda
Bety
Člen
Bety

V rozhovoru na webu CNN Obama řekl, že : to Clintonová perfektně sehrála ve velmi obtížných podmínkách. Neudělala si však DOBRÉ VZTAHY S MÉDII.
Myslím, že vůči ní fungovaly dvojité standardy.
!!!!! Na to jsou všechna slova slabá, nemyslíte ???

peter.
Člen

Toto sa týka Krymu,Novoruska a záväzku RF voči Ukrajine,že jej hranice bude rešpektovať.Odhliadnuc od toho,že Budapeštianska dohoda nebola ratifikovaná ani ruským a ani ukrajinským parlamentom,je toto dôkaz toho,že túto dohodu ako prvá porušila Ukrajina.To podľa mojej mienky umožňuje RF razantne,aj
vojenskou silou hájiť záujmy etnických Rusov žijúcich na území Ukrajiny.
http://medzicas.sk/ukrajina-prva-porusila-budapestianske-memorandum/

fajt
Člen
fajt
peter.
Člen
Béda
Člen
Béda

„Vysoce postavený expert NATO na financování terorismu byl zastřelen

Yves Chan Delon byl 15. 12. 2016 objeven v belgickém Andenne s kulkou v hlavě.
Okolnosti jeho smrti jsou podivné. Podle oficiálních pramenů však spáchal sebevraždu.
Podle tureckého média Daily Sabah byl nalezen s pistolí v pravé ruce. Delon byl však levák.
Chan Delon pracoval pro zadávání veřejných zakázek agentury NATO NSPA a zabýval se problematikou praní špinavých peněz a financování terorismu…“
http://www.zvedavec.org/vezkratce/13784/

Béda
Člen
Béda

Uhde: Rusko hraje ďábelskou hru. Pravda podle mě leží na ulici, jenom ji zvednout! „Tradice ruská a sovětská je taková, že oni se v té indoktrinaci velice dobře vyznali. … Podle mě ruská propaganda neobyčejně účinně využívá internetu a šíří představu, která je strašně lákavá – všichni lžou, všichni jsou darebáci. … Je potřeba tomu čelit. Ale jak? Byl jsem návštěvou u své příbuzné, která je vysokoškolačka, má dva doktoráty a zjistil jsem, že ona nic nesleduje, ale z internetu mně opakovala tak šílené věci, že já se stydím. Naprosté nesmysly, ona prostě nic nesleduje, ale ona mě hned dala… Číst vice »

Béda
Člen
Béda
peter.
Člen

Už som si myslel,že“bliznu“Kovtuna do konca roku neuvidím:
http://hunternews.ru/?p=26963

Béda
Člen
Béda

http://www.hlavnespravy.sk/kongresman-hovoril-o-tajnych-krokoch-obamu-voci-rusku/878347

Barack Obama prijíma proti Rusku nejaké “tajné” opatrenia, ktoré, na rozdiel od sankcií, bude pre vládu nového prezidenta Donalda Trumpa ťažké rušiť, povedal v interview pre The Atlantic člen Výboru rozviedky Snemovne reprezentantov Kongresu USA Adam Schiff…..

http://www.hlavnespravy.sk/senator-mccain-chce-uvalit-sankcie-na-rusko-pre-jeho-miesanie-sa-do-volieb-v-usa/878319

(Za co všechno ty vylízané nenažrané palice ještě neuvalí na RF sankce. Jak to, že ještě celé OSN neuvalilo sankce na USA za vměšování se USA do voleb a vnitřních věcí mnoha států? (převraty, páté protistátní kolony, válečné zločiny…)

fajt
Člen
fajt
Béda
Člen
Béda

fajt napsal http://theins.ru/news/41352 Obamův „RESTART“Rusko odmítá, že by stálo za útoky hackerů „Obamova zahraniční politika je nepředvídatelná, agresivní a škodí americko-ruským vztahům, řekl mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Peskov. CNN: Ruská odveta: Uzavření anglo-americké školy v Moskvě Anglo-americká škola v Moskvě byla uzavřena na žádost ruských úřadů v reakci na nové americké sankce proti Rusku, zprávu oznámilo CNN s odvoláním na zdroj v americké administrativě. Je třeba poznamenat, že školu navštěvují děti zaměstnanců z ambasády Spojených států amerických, Kanady a Velké Británie. Kromě toho podle CNN bylo zakázáno pracovníkům amerického velvyslanectví v Rusku navštěvovat rekreační dům v Serebrjanom Boru. Jak již… Číst vice »

fajt
Člen
fajt

comment image?oh=1a1e427a1afefb99ac0d47333d87d494&oe=58F08594

M.C.
Člen

Béda napsal Uhde: Rusko hraje ďábelskou hru. Pravda podle mě leží na ulici, jenom ji zvednout! „Tradice ruská a sovětská je taková, že oni se v té indoktrinaci velice dobře vyznali. … Podle mě ruská propaganda neobyčejně účinně využívá internetu a šíří představu, která je strašně lákavá – všichni lžou, všichni jsou darebáci. … Je potřeba tomu čelit. Ale jak? Byl jsem návštěvou u své příbuzné, která je vysokoškolačka, má dva doktoráty a zjistil jsem, že ona nic nesleduje, ale z internetu mně opakovala tak šílené věci, že já se stydím. Naprosté nesmysly, ona prostě nic nesleduje, ale ona mě… Číst vice »