V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 21. 9. 2015

Zasedání Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti* Je třeba pomoci Rusku v Sýrii * Může Evropa zvítězit v ekonomické válce s Ruskem? * TTIP * Má Donald Trump šanci na zvolení prezidentem USA? * Vítězství Tsiprase * FED a úrokové sazby * Záměna praporů NATO a OSN na Hradě * Kdy začnou „svidomé“ léčit hladem a zimou? * Blokáda Krymu

8
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
LadysBédaIrenahudryperBety Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Béda
Člen
Béda

Nejkomičtější na pozici světového teroristy č.1, který fiktivně bojuje s ISIL a přitom ji skrytě podoruje je to, že když RF oznámí, že pomůže sekulární a zcela legitimní vládě prezidenta Asada v boji s ISIL, USA místo aby se okamžitě přidaly (vždyť nepřítel je společný) – okamžitě se staví do opozice, čímž 1/ zpochybňují své oficielně deklarované úmysly, že jim jde skutečně o boj s ISIL (krom jiného taky odmítly seznam teroristů poskytnutý ruskou FSB, proláklo se, že bombardování ISIL armádou USA je pouze fiktivní…) 2/ nepřímo dávají najevo o co jim jde v první řadě v hybridní válce v… Číst vice »

Irena
Člen
Bety
Člen
Bety

Irena napsal
Bédo vidíte, tak se jich nakonec místo vás zeptal Lukašenko přímo v OSN
http://politikus.ru/events/58932-aleksandr-lukashenko-v-nyu-yorke-gospod-zhe-vidit-vse-i-on-spravedliv-a-esli-razozlitsya-i-nakazhet-vinov

Tak už aby se ten spravedlivý Bůh rozlobil a na ty „vinovaté“ ukázal. V první řadě by sice stálo těch 300 či 400 rodin, ale i pro Lukašenka by se tam asi místečko našlo.

hudryper
Člen
hudryper

„i pro Lukašenka by se tam asi místečko našlo.!Nechápu,Bety,Vaši poznámku.Jak můžete stavět do jedné řady hypermiliardářské rodiny,sápající se k totální světovládě s poněkud směšným,nicméně rozumně vystupujícím Lukašenkem ? Je totiž na Bělorusech,aby většinově posoudili Lukašenkův režim ,jeho přednosti a nedostatky a ne na nás či na Vás,kteří o něm slyšeli v komentářích ČTV. Mně se jeho vystoupení líbilo a nemám k němu žádné výhrady.Pro mnoho přítomných i v zákulisí šlo o nedvojsmyslná slova,která se jim špatně snáší. Lukašenko potvrdil,že po celou dobu hrál roli slabého článku Putinova týmu ve prospěch zorganizování jednání s ukrajinskou vládní bandou za přítomnosti Merkelové a… Číst vice »

Irena
Člen

http://www.ntv.ru/novosti/1539098/

Tak už Kyjev oficiálně oznámil o sankcích zaváděných proti ruským leteckým společnostem od 25.10.2015, kterým částečně nebo plně omezuje tranzit, lety a převoz nákladů na ukrajinském území. Týká se to 25 ruských leteckých společností včetně Aeroflotu. Ruská strana ještě před oficiálním předání této informace oznámila, že přijme adekvátní protiopatření.

Béda
Člen
Béda

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381806-stovky-lidi-se-mlatily-v-uprchlickem-centru-v-kasselu.html V uprchlickém centru v německém Kasselu se v neděli strhla bitka, ve které se střetly stovky lidí. Násilnosti vypukly nejprve při výdeji jídla a večer se rozhořely znovu naplno. Účastníci vřavy se mlátili mimo jiné holemi a stříkali po sobě slzný plyn. Zranění utrpělo 14 lidí, z toho tři policisté, napsala agentura DPA… V poledne při výdeji jídla nejdřív propukla rvačka mezi dvěma obyvateli tábora a brzy přerostla ve střety mezi skupinami Pákistánců a Albánců. Policii se nakonec podařilo situaci zvládnout. Večer však násilnosti znovu propukly, pustilo se do sebe asi 70 lidí na jedné straně a 300 na… Číst vice »

Ladys
Člen
Ladys

Béda napsal

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Uprchlici-se-Cesku-vyhybaji-obloukem-a-nikomu-to-tady-nevadi-zhrozil-se-Tomas-Klvana-401104

Další ze seznamu těch co spolknou hřebík a vypadne z nich vejvrtka, asi má na to školení, možná to nejlepší, přímo z emeriky.