Diskuze k článku


 • peter. • 5. prosince 2017

  Belgický Červený kríž požiadal svoje pobočky aby zo svojich kancelárií odstránili červený kríž.(!!!)
  Vraj aby neurazili moslimov.
  Z toho istého dôvodu odstránila belgická zdravotná poisťovňa Solidaris kríž z čiapky z medzi deťmi obľúbenej postavičky svätého Mikuláša.Keďže bikupovi Mikulášovi nemožno uprieť jeho príslušnosť ku kresťanstvu,navrhuje sa premenovať ho na „chlapíka ktorý nosí darčeky“.
  Vládnu nám chorí ľudia – maniaci a keď to budeme ignorovať,tak z nás všetkých urobia nesvojprávnych idiotov.Veď to je ten najsprostejší diktát aký kedy ľudstvo od skončenia čias poddanstva.
  http://www.hlavnespravy.sk/cerveny-kriz-ma-odstranit-krize/1229946

 • peter. • 5. prosince 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=gzlsmDQDRfc

 • Bety • 5. prosince 2017

  peter. napsal
  Belgický Červený kríž požiadal svoje pobočky aby zo svojich kancelárií odstránili červený kríž.(!!!)

  Ta Overtonova okna jsou už někde dokořán. To, co by nám před pár lety připadalo jako nejapný vtip je dnes skutečnost.
  To, o čem se Pjakin zmiňuje na začátku (ruští studenti v Německu) , tak tohle okno se u nás snaží usilovně otevřít už léta. Zahájil to Havel se svou proslulou omluvou a protlačují to a protlačují … např. ČT se svými neustálými pořady o II.
  světové, kde by neznalý člověk zaplakal nad utrpením wehrmachtu v tom krutém mrazivém Rusku, kde neuvidíte mrtvého Rusa, jen ty chudáčky zabité Němce…
  Vždyť oni přece za nic nemohou, to ten Hitler, ten to podělal… A vlastně to v protektorátu nebylo tak zlé, byl pořádek, to bolševici, ti chtěli ten odvěký řád světa změnit, parchanti…

 • peter. • 5. prosince 2017

  Bety napsal
  To, o čem se Pjakin zmiňuje na začátku (ruští studenti v Německu) , tak tohle okno se u nás snaží usilovně otevřít už léta.

  Teraz som dopozeral Pjakina zo včerajška(4.12.17).Viac ako polovicu videa hovorí zase o Koljovi z Urengoja.A hovorí veľmi,veľmi dobre.Ide už len o to,aby sa jeho slová dostali do uší Putina a spol.Kým je ešte čas.
  Tie opatrenia prijímané neomarxistickou,neoliberálnou – a bohvie akou ešte čvargou(odstraňovanie krížov,buzerantizmus,agresívny feminizmus)by vyznievali pre normálneho človeka ako sranda….keby to nebolo také vážne.Máte pravdu.Overtonove okná sa v zrýchlenom tempe otvárajú jedno za druhým.Čo bolo ešte včera nemysliteľné,hodné odsúdenia a hlbokého opovrhnutia sa dnes stáva normou.A východiska široko-ďaleko niet.Aspoň ja ho nevidím.

 • Bety • 6. prosince 2017

  Myslím Peter, že neberete do úvahy, že lidé nejsou zas takoví tupci, a když z těch otevřených oken vykouknou, docela dobře vidí, co se na ně chystá. Např. včera jsem viděla diskuzi pod článkem s ruskou členkou Amnesty Int., žijící v Paříži. Článek hrozný, diskuze kde ji posílali do horoucích pekel povzbuzující. Nebo diskuze pod Koukalovou, požadující zákaz Rusů na OH. Ta byla super. Ta sebranka si myslí, že když se navzájem takto veřejně poplácávají po rameni, tak jsou povinni myslet si to samé i všichni ostatní – no a oni – ta lůza – si to nemyslí.
  Tím chci říct, že ta Overtonova okna bezesporu určitou účinnost mají, ale zdaleka nemají tak širokou podporu veřejnosti, jak jsou o tom jejich autoři přesvědčeni.
  Neboli – dělají účet bez hostinského.
  Putin podporuje samostatně myslící studenty, vyjadřuje podporu pravoslavné církvi, vyzdvihuje důležitost vlastenectví a nezávislého státu… Lidé srovnávají ta okna s tím, co navrhuje Putin a to zrno od plev si oddělí.

 • Alena • 7. prosince 2017

  Pjakin je vlastenec a celá konstrukce jeho DVTŘ a KSB, jakkoliv vědecky a neutrálně jako sociologická nauka působí, je velmi jednostranná ve prospěch vlastenectví, a to ruského.
  Na tomto videu to naprosto jasně vyplulo na povrch. Vyhnání Němců z Československa byl zločin, kterého by se ruští lidé nedopustili, zatímco pohled na Němce – bojující je pohled na lidi, co se dopouští zločinu. Pátá kolona v ČR, která se spolupodílela na rozpoutání války, jsou pouze nebohé oběti dle pana Pjakina povojnového řádění.
  Podotýkám, že vyjádření k vyhnání sudetských Němců je na jiném videu