Diskuze k článku


 • zajoch • 6. listopadu 2016

  Nebude se to týkat tohoto videa, to jsem ještě nestačila shlédnout.
  Ale před několika dny se objevila v zdejší diskusi kritika Poklonské. Dnes jsem si přečetla sdělení, které se jí týká:
  http://rusvesna.su/news/1478438425
  Proč otravují Poklonskou?
  Ruský diplomat a důvěryhodná osoba prezidenta Putina Sergěj Markov promluvil o roztuchu po nedávných výrocích Natálie Poklonské. Otravují ji kvůli tomu co řekla. Možná něco popletla. Ale neotravují ji za chyby v citacích, ale za to, že je celosvětovým symbolem Ruského jara na Krymu. My ji za to podporujeme.
  Co se týká jejích chyb, je to jasný důkaz, že vysokoškolské vzdělání a velkou část středoškolského vzdělání získala na Ukrajině, kde kvůli distancování se od Ruska vytvořili takové vzdělání, že vycházejí absolventi, polovzdělaní specialisté. Takže výhrady k Poklonské ohledně citací patří ukrajinským ministrům školství. Poklonskou podporujeme za jejího pevného ducha v kritických dnech března 2014.

 • Irena • 6. listopadu 2016

  Poklonskaja se teď pokouší zařadit do pro ni nové společenské situace, její kroky však nesvědčí o tom, že by šla správným směrem. Ještě pořád má šanci vykročit správnou cestou, ale já si například nemyslím, že to udělá. Tak jak to vidím já, půjde cestou Strelkova až ke své marginalizaci a s tím nemá vzdělání nic společného, to je o morálce. Ona snad nějaké její základy má, pokud její činy nebyly od začátku součástí role, takže záleží na ní, zda na ní bude stavět, nebo dá přednost tomu poslouchat své okolí (což je bohužel ta jednodušší cesta). Já sázím na druhou variantu, i když je mi to líto.

 • koloděj • 6. listopadu 2016

  přesně, svádět úmysl na nedovzdělanost je tak snadné a omlouvající. Poklonskaja evidentně není „člověkem z lidu“ – a jeji vystupování a adorace cara , stejně jako raketová kariéra svědčí o tom, že pracuje pro lidi, kteří mají se současným stavem Ruska problém.
  Ať už je loutkou nebo aktivním prvkem toho seskupení, lidi by meli přestat zírat na jeji ksichtík a sledovat taky to, co dělá

 • zajoch • 6. listopadu 2016

  Koloději, myslíte, že Markov zírá na její ksichtík a nesleduje také to co dělá? :-)
  Možná to tak je, ale když jsem sem dávala tu informaci, považovala jsem to jen za kostičku do skládanky. Za také pohled někoho z Ruska.

 • koloděj • 6. listopadu 2016

  Zajošku, psal jsem „lidi“ .. a to ohledně toho, že ji ve volbách vytlačili „nahoru“ do dumy… ( i přes jeji adoraci Cara a ruských feudálů) a tím i dodávají moc silám v pozadí. Obecně mám dojem, že jsou Krymčané z okaté právničky stále unešení, a toto bylo myšleno mou poznámkou. Markov ve vámi uvedeném vyjádření .. mluví diplomaticky. Velmi opatrně naznačuje že kope vlastňáky a prozatím to svádí na optika, který ji předepsal špatné dioptrie.

 • peter. • 8. listopadu 2016

  https://cont.ws/post/423083

 • peter. • 8. listopadu 2016

  Žirinovskij je naozajstný debil
  http://politikus.ru/video/86245-specialnyy-vypusk-vecher-s-vladimirom-solovevym-ot-071116.html

 • fajt • 8. listopadu 2016

  peter. napsal

  Žirinovskij je naozajstný debil
  http://politikus.ru/video/86245-specialnyy-vypusk-vecher-s-vladimirom-solovevym-ot-071116.html

  prča to začíná být na konci, kdy se k diskuzi připne nějaký Nikolaj Zlobin ( asi alias Zlobr )prezident centra globálních zájmů SSA a rozčílí samotného spíkra diskuze, kdy poslední ránu mezi oči mu dá generál izraelských zpravodajců – Žirinovský je svůj, mám ho raději než tu barbínu z Krymu, která sice zvládla právní formalismus RF, ale její samostatné výstupy se bohužel nehodí ani do cirkusové estrády. ..)

 • peter. • 8. listopadu 2016

  fajt napsal
  mám ho raději než tu barbínu z Krymu,

  fajt:
  Možno,že práve Žirinovského predok strieľal do cárskej rodiny alebo prelieval ruskú krv pod vedením Trockého a spol.Táto diskusia je o tom,že keby sa nedostal k moci Stalin ktorý cit.“prevzal štát s dreveným pluhom a opustil jadrovú veľmoc“,tak by pravdepodobne dnes žiadna RF neexistovala.Tak,ako to mali v pláne sponzori Trockého a spol.Poklonská je hus,ktorej úlohou bolo a je otvoriť diskusnú tému o zločinnosti Lenina(všimnite si,že krvavého vraha ruských ľudí – Trockého nespomína) dobrotivosti báťušku imperátora-nerusa a koniec tej diskusie má podľa všetkého skončiť demontážou tej veľkej kremeľskej hviezdy na Spasskej veži a definitívnym pochovaní idei socializmu.A to tak,aby sa na éru socializmu spomínalo už len ako na najhoršie obdobie ľudstva,s hrôzou väčšou ako na éru Hitlerovho nacizmu alebo vpádu Húnov a Mongolov do Európy.

 • fajt • 8. listopadu 2016

  peter. napsal
  peter

  možná máte pravdu, Peter, možná barbína tak hloupá a naivní nebude a má k provedení plánu ideální parametry :) k těm potomkům obecně, jeden z mých prapředků se na závěr své dobrodružné kariéry zúčastnil i vojenské kampaně malého velkého muže Evropy v řadách grande armée, aby se omnes copias doplazil do velko Uherska, kde si našel rzondowo szlachcianke, která měla selskije korni a cítila se jako mint a magyar , takže někdy si předky prostě dodatečně nevybereme, i kdybychom na krásně chtěli – tady v pořadu se Žirik docela rozjel, i když on byl vždy provokatér a pokud mohl vyvolat draku, tak do toho prostě šel, ale vedle Zobra byl usazen asi správně, dnes bude kopat hlavně za oligarchy, které tradičně po ruském způsobu prodává mužíkům. ..)

 • Aleš • 9. listopadu 2016

  Peter a fajte: http://www.novarepublika.cz/2016/11/na-stranu-donbasu-prechazeji-tisice.html
  A co se stane, když Kyjevská nacibanda se pokusí zabít či uvěznit tyhle vojáky?
  Kyjevská nacibanda bude brána za teroristy a její činy jako teroristické. K tomuto byl potřeba čas. Informační pole, změna rozložení sil, vývoj konfliktů, ekonomik. Odkazoval jsem článek pod jinou diskusí o fičáku, který přesahuje volební divadlo v SSa. Yankee murders go home. Saved Donbass….Bez nich by Banderovci Motorolu a další nezabili.