Diskuze k článku


 • hudryper • 8. září 2015

  Pozítří to bude v Berlíně velké. Přes 5OO autobusů a mnoho zvláštních vlaků přiveze do Berlína demonstranty proti TTIP ,CETA a proti aktuální politice vlády kancléřky A.Merkelové :

  TTIP
  08.09.2015 – Abonnent/innen: 1.672.524

  …………

  hunderttausende bestellte Faltblätter, mehr als 500 Busse, volle Sonderzüge: Die Demo gegen TTIP am 10. Oktober in Berlin kommt ins Rollen. Doch jetzt müssen wir kräftig nachlegen – und brauchen dafür Ihre Unterstützung.

  Hier für die Groß-Demo spenden…
  https://www.campact.de/ttip/demo-berlin/spenden-11/?_mv=7ALptywAIP3GBlSfh1NSl4

  Wird die Groß-Demo am 10. Oktober in Berlin der Anfang vom Ende von TTIP und CETA? Angesichts der Dynamik, die diese Demonstration bereits jetzt entwickelt, habe ich genau diesen Eindruck! Campact-Aktive haben schon hunderttausende Flugblätter und Demo-Plakate bestellt. Innerhalb weniger Tage waren viele Tickets für die Sonderzüge weg. Und Gruppen vor Ort haben rund 500 Busse organisiert, mit denen Zehntausende nach Berlin aufbrechen werden. Ich denke: Was da passiert, ist gewaltig!

  Damit diese Dynamik noch stärker wird, haben wir Folgendes vor:

  Die Demo soll im Berliner Stadtbild unübersehbar sein. In den U-Bahnen wollen wir ……

 • Sasin • 8. září 2015

  Gdyž budou mít lidi podíl na neprodejné půdě a rozpočtu doma, ve své vlastní zemi. nebude je zajímat názor nějaké metly merkelové. Požadavky budou písemně posílat do sečítacího centra, gde se to s ostatníma požadavkama všech ostatních sečte, podtrhne, vyvěsí a začne se to plnit tak, jak si to lidi vybrali.

  Příšerně už unavujete s těma článkama o poddanosti, připosranosti a područenství, že jako nic nezmůžeme a nic nesmíme, gdyž se nezeptáme nějaké metly. Vážení už mě pěkně s tímto dopalujete.

  Piště co se má dělat!
  Jak to má vypadat!
  Co vlastně chcete!
  Co vlastně nechcete!
  A pak vypadněte a děte něco užitečného dělat!

  Jenže nemáte do čeho užitečného píchnout tak opruzujete. Fantastické.

 • fajt • 9. září 2015

  byl tady kdy klasický mír ?( i socialistický tábor žil přípravou na kapitalistickou válku), Putin taky zbrojí a svým zeleným mužíkům přilepšuje – západ si Putina v začátku jeho moci velmi špatně přečetl, teď zase pro změnu Putin ne úplně doceňuje obludnost mordechajských činů a kroků, které budou následovat. Ztrácí kontakt s mordechajskou realitou a jeho mocenský modus operandi pro svět může být pro Rusko ( a euroasijské společenství) zásadně špatný – jako šachista politických kroků možná dobrý a novátorský, ale jeho protihráč prostě postoupil do vyššího levelu, když nelze hrát dobře šachy, tak prostě rozmetá šachovou desku ( viz Evropa a imigranti, Sýrie dnešních dnů se taky stává černou dírou pro Putinovou šachovou politiku ). Pokud Putin nezmění strategii a nebo Rusko celé mordechajům neuzavře, pak bude mít problém. ..)

  no a bulharům bych jejich postup při posluhování amíkům s bezletovou zónou pro Rusko taky neměl za zlý, poslední, kdo je tragicky zradil, byl Gorbačov, krom toho nechtějí dopadnout jako na Ukrajině, kde je permanentní občanská válka a z Kyjeva vládnou američtí fašisti, kteří si docela v poho podnikají v Rusku a odtud taky dostávají nezbytné suroviny na svou obludnou existenci za dumpingové ceny. ..)

 • petr • 9. září 2015

  Ono to bude ještě velmi zajímavé …….
  Jacenjuk bojoval v Čečensku
  http://leva-net.webnode.cz/news/jacenjuk-bojoval-v-cecensku/

 • aram • 9. září 2015

  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/domaci-politika/jan-campbell-cina-cesko-geopolitika
  z článku
  Za prvé: Lídr Aliance A, USA, nejsou toho času odhodlány jít do přímého boje s aliancí B. Členové aliance A nejsou ještě tak oslabeni, aby realizace tak osudového rozhodnutí USA nebylo některým z členů aliance narušeno. Kromě jiného, quasi plnohodnotné hospodářské podčinění EU nebylo formálně zakotveno podpisem TTIP a dalších novinek. Na druhé straně, členové aliance A plní a budou delší dobu plnit ji delegovanou a důležitou roli v boji o národní zájmy USA. Tím chrání USA před přímou konfrontací s lídry aliance B, současně se EU stává hraniční zónou mezi USA a Ruskou federací, kterou oslabují. Otázka: Komu slouží oslabení a především uzavření Ruské federace, kterého se tak vehementně domáhala EU do rozpadu SSSR a během perestrojky?

  Za druhé: Aliance A má povoleno riskovat použití vojenské síly pouze na periferii aliance B, proti mnohem slabším. Proti lídrům aliance B používá aliance A formu hybridní války, doposud s nízkou intenzitou. Intenzita se ale v poslední době zvyšuje, o čemž svědčí výbuchy skladů v Číně, ničení infrastruktury v Podmoskevské oblasti, a v neposlední řadě usilující se diverzní práce nejenom na území Ruské federace. Otázka: Hrozí podobné nebezpečí od aliance B alianci A, a tím i české kotlině?

  Za třetí: Ruská federace a Čínská národní republika nebudou nikdy prosit o dialog, nebo o pomoc, nebo o zrušení sankcí, ani EU, ani USA. Nebudou také pomáhat ani EU, ani USA, ani s migranty, ani s IS a podobnými produkty západu podle not psaných v USA. Prostě nepotřebují, ani jedno, ani druhé po té, co byly vyzvány k boji. Pro ČR jako se rýsující vstupní bránu pro Čínu do Evropy to znamená mnoho, krátkodobě i dlouhodobě, ale především osudového.

 • aram • 9. září 2015

  petr napsal

  Ono to bude ještě velmi zajímavé …….
  Jacenjuk bojoval v Čečensku
  http://leva-net.webnode.cz/news/jacenjuk-bojoval-v-cecensku/

  To mmožná částečně vysvětluje proč byl zavčasu odstraněn Muzyčko (J. bojoval podle jednoho ze zdrojů pod jeho velením v oddlílu „Argo“) ne že by to nebyl hajzl (to možná zase tolik nevadilo), ale evidentně byl neřízená střela.

 • fajt • 9. září 2015

  aram napsal
  aram

  jednou bude zase lovcům grupy A a B zase svět malý a půjdou si s vervou a s nožíky po krku, být na místě béčkařů, tak bych šel alfa mordechajům po krku hned. ..)

  http://cz.sputniknews.com/byznys/20150909/1101506.html

 • orinoko • 9. září 2015

  Aram, to je dobry odkaz. Zprvu jsem myslel, ze plodnikem je Jirka, ale nejak mit to nesedelo.
  V zaplave megatun info je tohle zajimave pojednani.

 • fajt • 9. září 2015

  https://www.youtube.com/watch?v=DslPYTrQhO8 – neměla by teď v americe propuknout panika :-)

 • fajt • 9. září 2015

  http://politikus.ru/v-rossii/57553-rossiya-segodnya-znaet-sankcii-nadolgo.html – mordechajové se rozhodli přečkat Putina na matracích, když vám slouží skoro celý svět jako jeblý, tak proč ne. ..)

 • fajt • 10. září 2015

  http://www.novinky.cz/domaci/380171-syrsky-charge-d-affaires-v-cesku-kvoty-pro-uprchliky-jsou-jen-kosmeticka-operace.html – zrovna na novinkách bych takový rozhovor nečekal, asi se i servisní jelita v čezku pobála. ..)