Diskuze k článku


  • zedd • 18. ledna 2017

    Jen technická: Nešlo o soukromé emaily HRC, ale o její služební korespondenci. „Během“ FOIA se přišlo na to, že úřad dotazované maily nemá a že ty jsou proti asi 250 zákonům, nařízením, prováděcím vyhláškám, bezpečnostním pravidlům i selskému rozumu na soukromém serveru HRC. Ta byla vyzvána, aby maily vydala, což odmítla s tím, že žádné maily nemá, protože někam zmizely a ať se FBI laskavě zeptá jejího ajťáka. Ten, za příslib beztrestnosti, vypovídal tak, že nic neřekl. Pak začly některé části její korespondence vyplouvat na povrch z různých čertví odkud … rozuměj: Backup zařizoval sám Vladimir Vladimirovič, protože s firmou, která dělala HRC backupy, byl vztah rozvázán asi tejden před vypuknutím aféry a firma samozřejmě na to konto všechno smazala …

    Jo a tohle tam zcela vážně kandidovalo na prezidenta. Chudák Comey, který nejen tohle, ale desítky dalších lumpáren téhle kliky doteď kryl, je obviněn z nadržování Trumpovi. Jaká to ironie, jaký to nevděk.

  • zedd • 18. ledna 2017

    No, ono to má pokračování. Po necelém roce se zřejmě značná část zmíněných a spousta dalších mailů objevuje na notebooku manžela poradkyně HRC. Ten notebook byl zabaven v rámci jeho vyšetřování ve věci sexu s nezletilými, což je dost stará aféra, takže se o tom muselo vědět měsíce před tím, než to pár týdnů prolákli do médií … zřejmě jako úlitbu těm opravdu hodně naštvaným ve všech třípísmených agenturách.