Diskuze k článku


 • peter. • 18. prosince 2017

  Sevastopoľský bloger Boris Rožin,predemonštroval svoju debilitu,keď vydal „vlastenecký“ plagát zasvätený víťazstvu v Stalingradskej bitke.Na plagáte je vyobrazený veliteľ nemeckej 6.armády zničenej pod Stalingradom Fridrich Paulus a nadpis na plagáte hlása „Sláva hrdinom Stalingradu“.
  Ako sa zdá,nasledovať bude billboard s Hitlerom a nápisom :“Sláva hrdinom Berlína“.
  https://cont.ws/@scopsotus7/799132

 • Aleš • 20. prosince 2017

  Vyloučení Sagana z Tour de France bylo zcela nespravedlivé, nejen kvůli tomu, že na mírnější potrestání západních sportovců musí být víc prohřešků, ale především, pan Cavendish svým agresivním stylem si o ten pád při Tour koledoval celou předchozí kariéru, kdy na něho pády, zraněními či brzděním doplatila řada sportovců a on sám takový trest jako Sagan co vím nikdy neměl. Dokonce i při tom pádu na kolizi nebyl Cavendish vůbec bez viny, řekl bych, že naopak za ni mohl hlavně on, ale s tím výsledkem, že Sagan kolizi ustál a Cavendish měl bebíčko… A takto naše merdia licoměrně hodnotí Rusko a západ zcela běžně. A rozhodčí ve sprotovních zápasech taktéž.

 • peter. • 20. prosince 2017

  Sagan je nevinný a už to uznalo aj panstvo v UCI.
  https://www.dobrenoviny.sk/c/118137/sagan-je-nevinny-uci-konecne-uznala-ze-jeho-laket-na-tour-de-france-bol-neumyselny
  Hnusné je to,ako sa WADA a MOV zapojili do špinavej politiky proti RF cez šport.
  Oni tí hajzli urobia naozaj všetko preto,aby Rusov nie len ponížili ale aj ekonomicky poškodili.Cieľom je odňať Rusku MS 2018 vo futbale.Je to nespravodlivá a dehonestujúca kampaň,pri ktorej sa používa dvojaký meter.Jedným sa posudzuje zjavný a už ani netajený doping v USA a druhým ruskí a tzv východní športovci.Aj p.Koukalová by si mala odpustiť svoje nenávistné výroky proti ruským biatlonistom,lebo nevieme,či aj ona nie je „astmatička“ktorá fičí na salbutamole.Lebo dnes má šancu na víťazstvo na OH alebo MS len astmatik.Bolo by spravodlivé,keby sa usporadúvali podujatia ako MS,ME,OH alebo TDF zvlášť pre chorých ľudí a zvlášť pre zdravých.
  Toto sú účinky Salbutamolu ktorý inhalujú astmatici:
  http://vsetkooanabolikach.webnode.sk/tuk-spalujuce-latky/salbutamol/

 • fajt • 20. prosince 2017

  peter. napsal
  Lebo dnes má šancu na víťazstvo na OH alebo MS len astmatik

  Peter, tak ať, tihle bobuláři většinou dlouho nežijí, ke konci se dost trápí a do jejich chemicky poškozené dušičky bych taky nějak významně nahlížet nechtěl – a proč to vlastně dělají ? pro sportovní výkony, pro čisté emoce, pro lidi?? – to dost těžce, takže až je kapitál vytěží a sprostý lid jimi pobaví, mohou zase zpět do hlíny ( a lidská sláva v tak násilné a pažravé společnosti je méně než tchořův pšouk ). ..)

  PS : kdysi jsem tady ( obšírně) psal o Tour de France, tak jenom lehce oglosuju, kde jinde tak rachitické figurky dokáží jezdit denně okolo 170 km sprintem ( a to několik týdnů skoro v kuse ) bez přirozené regenerace a v podstatě bez pořádné stravy a přitom to všechno přežijou ( jj, drogy a prachy jsou sviňa ) – takže já na to koukám, ale ne jako na sport , ale na takové absurdní divadlo, které tedy koncentrováno v nepředstavitelném pokřivení a poškození , vrcholem zdejšího uzavřeného kola pro předopována lidská morčata jsou právě jejich ( hlavně hromadné) pády ( a ty jsou taky čumily u tv bedny nejvíce kvitované a maj taky prime time pro všechny druhy reklam ), tady to vyhřezne úplně na doraz , padesátikilovej „závodník“ je schopen pobíhat okolo svého stroje se zlomenými žebry, klíčními kostmi a dokonce jeden to dal i s otevřenou zlomeninou kyčelního kloubu … a pak , že člověk nevydrží více než kůň a nebo šváb. ..)