Diskuze k článku


 • tožtak • 25. ledna 2016

  Podle stejné logiky jističů požaduji placení vodného dle průměru trubky na vodoměru.
  Děkuji.

  • Stan • 25. ledna 2016

   Tam se to tak už částečně platí. Jo a firmy platí navíc pršné, to je taky pěkná vykutálenost.

 • Drak • 25. ledna 2016

  Nechají nás zaplatit posílení energetické soustavy, po tom, co jsme nuceni platit podporu solární a jiné tzv. čisté energie, které mohou svou nárazovostí blackoutovat přenosové soustavy. Problém je to hlavně německý, kdy potřebují přenášet energii ze severu, kde jim vyrábí větrníky na jih, ale zaplatí to Češi, protože si nedokáží srovnat své politiky, pokud možno klackem, své poslance, pokud možno klackem a dovolují jim v rozporu s poslaneckými sliby, přijímat zákony, které podporují korporace, firmy a podniky za peníze občanů ČR, kteří jsou tímto odíráni dvakrát. Jsou to zločinci a občané mlčí.

 • jogín • 26. ledna 2016

  Výročí
  Před pár týdny proběhlo významné výročí. Al Gore, viceprezident USA, prohlásil: “Pouze deset let zbývá před záchranou planety kvůli globálnímu oteplení”. Výsledek se dostavil. Al Gore zbohatl. A uskutečnil se i název jeho filmu “Nepohodlná pravda “. I já cítím ruku trhu ve své kapse. Díky zeleným, českému parlamentu, socdem poslankyni a solárním baronůn.

 • Vlastimil • 26. ledna 2016

  Pro Stana: „Pršné“ neplatí jen podniky, ale i fyzické osoby, za použití dešťové kanalizace. Bez ohledu na fakt, že třeba polovinu vody se střechy likvidují na své zahradě. Ovšem platí za plochu celé střechy. Třeba ve městě Štětí, například. Pokud někdo v této souvislosti tvrdí, že jsme zlodějským státem, jsem ochoten tomu věřit. A začíná to jako obykle shora. Jako s tím dešťem.

 • fajt • 26. ledna 2016

  daňový systém k okrádání vlastního ovčanstva je v české kolonii nastaven docela brutálně, už se tady taky uvažuje, že ovčan bude platit DPH jako každá větší firma ( ale ty největší jsou z tohoto stavu vyřazeny různými vládními výjimkami a nebo jsou v režimu podnikatelské pobídky pro zahraničního investora, tedy zero daní ) a to za všechno zboží a služby, které si koupí, ale i vykoná pro trh ( to taky znamená, že tř. i jeho případný drobný prodej zeleniny a ovoce bude podléhat této dani z luxusu ), už zbývá jenom zavést celoplošnou respirační daň ( lokální, tedy lázeňská už existuje ), přeci plebs nebude dýchat většinou jedovatý luft v protektorátu grátis, ne, to by bylo i proti všem liberálně oranžovým zásadám. ..)

 • Béda • 30. ledna 2016

  Podle tohoto článku http://pravyprostor.cz/elektrina-a-jistice-dalsi-vladni-masivni-podvod-na-domacnostech/#comment-140426 to vypadá tak, že občané ČR mají zaplatit ve svých úhradách „za jističe“ ve skutečnosti platby zvýšené náklady které by musely hradit státy Německo (postupně odstavuje jaderky a nahrazuje je nestálými zdroji) a Rakousko za tranzit své elektřiny (navzájem si vykrývají výpadky v síti z Německa z fotovoltaiky a větrnek do Rakous a z Rakous z vodních elektráren do Německa tranzitem předimenzovanou (od komunistů o 100%) přenosovou českou soustavou. Na základě nařízení Brusele prý má být tento tranzit bezplatný!!!

  Je to velice zajímavé, vzhledem k faktu, že jinak si Německo (Rugrgas) a Rakousko (Kapsch) – jejich soukromé firmy vesele mastí kapsy (včetně poplatku za opotřebení soustav a zisku) na tranzitech skrze ČR. Proto prý budeme muset v české nesvéprávné kolonii platit víc za elektřinu. Kolonizátoři nám na nic nepřispějí a tranzit využijí bezplatně při přechodu na ekologičtější nestálé zdroje i když tím mohou ohrozit stabilitu české přenosové soustavy.

 • Honza999 • 31. ledna 2016

  Až to bude platit, tak by to chtělo, aby se dostatečné množství lidí na nějakém území dohodlo a v určitý přesný čas zapnulo vše, co jejich jističe unesou. Pochopitelně by to mělo za následek black out. A měli by tak činit opakovaně. Black outy jsou sice nepříjemná věc, ale je to jediná cesta jak na distributory a provozovatele přenosoé sítě zatlačit.
  Ihned po tom by ti lidé měli podat hromadnou žalobu na distributory a provozovatele přenosové soustavy pro podvodné jednání, že jim prodávají a nechávají si od nich platit za přenosovou kapacitu, kterou NEMAJÍ k dispozici!!!! Že jim je tedy prodáváno neexistující zboží.