Diskuze k článku


 • fajt • 10. září 2017

  „Jsme v rukou umělců píšících život jako scénář k filmu.“ – já četl pištících, to by bylo i trefnější ( a ty umělce do závorky, prosím ). ..)

 • Martin (už bez taky m) • 10. září 2017

  fajte, Vámi odkázané písně dobře popisují dostiženija kapitalističeskogo chozjajstva ve verzi „pravda a láska“. Přiznám se ale že na tu ubohost té první jsem neměl žaludek.
  A ty umělce v autorově článku bych dal spíše do uvozovek. Asi jako mnoho lidí mne moc štve, že ty jejich „oskarové kusy“ jim rozkladem všeho ohrožený národ dále žere.
  Začínám si víc a více uvědomovat, čeho všeho jsem byl životem „na okraji“ „civilizace“ ušetřen- i když lumpové jsou všude. Není pohádková země zaslíbená, tu si z hlav a snů do reality musí přenést lidé sami a nikoliv prostřednictvím blábolů vládnoucí šlichty, ale tvrdou prací a připraveností bránit její výsledky.
  Můj hlas letos sice dostane „Pitomio“, ale Babiš je mi praktickou prací zřetelně viditelnou stále dost sympatický. To zločinné spolčení šakalů a kojotů dosavadní pravdoláskařské poblitické praxe je více než výstižné…
  Skoro by se člověk zeptal, kam až musí úroveň „spole“čnosti klesnout, aby si lidé uvědomili, v čemže a pod kým nasazeným chomoutem vlečou tu „káru“ dále už 25 let… Právě hon na Babiše a jeho „zločiny“ to zřetelně rozkryl…
  Velice výstižným je v tomto předvolební spot zombie ODS, který je krystalickou esencí pokryteckého svinstva vydávanou za nejúžasnější lék ve 100% koncentraci. I když Míra Kraďousků nás ještě možná před odchodem do poblitického záhrobí překvapí – a předvede nám ono „Zmrtvýchvstání“ v české verzi… Každopádně se chlapec neváhá v rámci svaté války s „ruskou hrozbou“ pustit do medvěda i s kapesním nožikom.
  Něco mi ale říká, že vrcholný trik s názvem „CÍRKEVNÍ PROSTITUCE“ jej stál tolik sil, že je zralý na hibernaci někde na Kajmanských či Bahamských ostrovech. Možná alespoň tam mu někdo zapůjčí kus padákové šňůry „na jedno použití“, či dle jeho vzoru kýblemi krve přiláká žraloky- ty pravé…

 • Admirál • 10. září 2017

  Vrtiči psem budou zklamáni (pokud tedy Babiše fyzicky nezlikvidují). jejich manévry mají opačný účinek a začali ho v mém okolí podporovat i lidé, od kterých bych to nečekal.

  Pokud spadne po volbách Babišovi do dikce MV, měl by tam udělat pořádek. Pod heslem Chovanci patří do ústavu.

 • fajt • 10. září 2017

  https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/448768-staty-by-v-budoucnu-mohly-dostavat-60-000-eur-za-uprchlika.html – Státy Evropské unie by v budoucnu mohly dostávat 60 000 eur (1,57 miliónu korun) za každého běžence přijatého podle kvót, uvedl německý deník Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) s odvoláním na vyjednávání v rámci osmadvacítky. Zemím, které by uprchlíků přijímaly velmi málo, by se peníze naopak odečítaly. – no co k těm hovadům říci více, vlastní obyvatelstvo pauperizují, brutálním kapitalismem vymývají a v kritických projevech oklešťují a přitom se chovají jako naprosto nezodpovědná hovada. ..

 • peter. • 10. září 2017

  V článku p.Letko odkazuje na výroky kardinála D.Duku.On vyjadril aj tento svoj názor keď povedal:“Konzervatívnym ľuďom hrozí novodobá inkvizícia a preto sa radšej sťahujú z verejnej debaty“.V súvislosti s tým ma zaujal výrok českej herečky p.I.Janžurovej (dáma,pred ktorou sa vždy s úctou ukloním),ktorá tv – Ta3 poskytla rozhovor a mimo iné povedala aj toto. : „Hovoria o mne,že som málovravná.A ja klamem(lžu) kade chodím (typický smiech).No dnes kaď z vás vypadne hoci aj úprimne myslená veta neviete,či vám to nespôsobí nepríjemnosti“.
  Politická korektnosť.To je fenomén dneška,ktorý nás zavliekol do totality neporovnateľne tvrdšej,ako bola tá tzv. „komunistická“.A keď o nej takto hovoria aj takí ľudia ako kardinál Duka a p.Janžurová,tak na to bude niečo pravdy.

 • fajt • 10. září 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=fTYdnz4VN0c – a volby se fakt blíží, komedianti se zase ukazuji s holým přirozením ( samozřejmě za prachy, názor žádný nemaj . ..)

 • babace • 13. září 2017

  Babiš musí do tepláků.