Volím vykoupení

Ne, nebojte se, nenašel jsem Ježíše, jen chci vyjádřit, že kdyby mě nedejbože potkala ta příhoda, že by mne unesli piráti nebo teroristi, tak bych dal přednost tomu, aby mne vláda bezcharakterně vykoupila, než aby mne charakterně nechala chcípnout. Skutečně obdivuji jistotu a zásadovost opozičních politiků, kteří si jsou jistí, že jim ani jejich příbuzným se nic takového stát nemůže, a kdyby se to náhodou stalo, tak budou na vládu tlačit, aby je proboha hlavně nezachraňovala.

Napadání vlády ze strany opozice za to, že za dvě unesené Češky zaplatila výkupné a pět unesených Čechů vyměnila za jednoho Libanonce mi přijde jako nefér pozérství, které je navíc sprosté vůči uneseným i jejich příbuzným. To se to opozici principiálně machruje, když v té situace nejsou a nejsou to ani oni, kdo by musel příbuzným rukojmí vysvětlovat, že ve státním zájmu hodili jejich příbuzné přes palubu, protože s teroristy se nevyjednává.

Co je tohle vůbec za blbost, že s teroristy se nevyjednává? Proč se nejdřív nezkusit domluvit po dobrém? A když už to nejde, proč nejprve nezaplatit, nezachránit rukojmí a až pak řešit, jak to z těch lumpů dostat zpátky? Zaplatit výkupné je možná špatný signál vyslaný teroristům, ale nezaplatit a nechat bez pomoci je zcela jistě špatný signál vyslaný vlastním občanům.

Převzato z blogu Tribun

74
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
74 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Autoři komentářů
peter.to je jednoAmenrekolodějDolmen Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sio
Člen
Sio

Možná ale aspoň trošičku závisí na okolnostech, které k zajetí přivedly?

Tribun
Admin

Sio napsal

Možná ale aspoň trošičku závisí na okolnostech, které k zajetí přivedly?

To myslíte takové to že se opovážili vystrčit nos z Kotlinky?

hudryper
Člen
hudryper

Po delší době souhlasím s Tribunovým článkem bez výhrad. Strašně rád mám prdelaté úředníčky s mimořádnými platy i cenami v parlamentní restauraci obklopené policajty,jak jsou za mikrofonem
kurážní a plní odvahy chráněné imunitou. Zkrátka jde o IMUNY .

Sio
Člen
Sio

Tribun napsal
To myslíte takové to že se opovážili vystrčit nos z Kotlinky?

Nos z Kotlinky dnes vystrkuje kdekdo, už dávno to není zajímavé, jako kdysi. Ale jde o to kdy, jak a kam, nebo ne? A možná také proč.
http://zpravy.idnes.cz/jak-ziji-unesene-cesky-pul-roku-po-navratu-fjj-/domaci.aspx?c=A150815_112726_zahranicni_san

Dana
Člen
Dana

Kazdy v zajeti voli vykoupeni, ovsem od toho mate vladni administrativu, ktera se neridi jen osudem jednotlivcu, ale nutne podleha zajmum statu a zajmu vsech obcanu. Nasledne americka politika vuci unosum je vice vypracovana.. Voditko jsou okolnosti, tedy pricina a kontextualni situace unesenych. V pripade novinaru a zpravodajcu je to jasne, ti jdou to risikovych lokalit dobrovone a jsou si vedomi, ze kdyz budou uneseni, vlada je nevykoupi a isilak jim urizne hlavu.. To uz je risiko povolani.. Je to take o zodpovednosti za sve chovani. V pripade normalnich Americanu zalezi na tom, zda se ridili bezpecnostnim varovanim ruznych utvaru… Číst vice »

peter.
Člen

To,že tie dievčiny Česi vykúpili…dobre.Iná možnosť nebola.Ale po návrate,mali byť brané na zodpovednosť.Vydali sa na cestu cez nebezpečnú krajinu napriek varovaniu MZV.Išli na vlastnú zodpovednosť a vedeli,že je to riskantné.Spôsobili svojou nezodpovednosťou škodu štátu a zamestnali spústu ľudí.Nejakú zodpovednosť by niesť mali.
Nerozumiem takémuto správaniu :
http://cestovanie.pravda.sk/ostatne/clanok/5180-preco-cesi-umieraju-v-tatrach/
O niekoľko rokov neskôr sa v Tatrách stal dokonca prípad,keď skupinka mladých,zhodou okolností tiež Čechov,si v lavínovom žľabe postavili tábor.Našťastie lavína nespadla a na druhý deň sa Horskej službe priznali,že o nebezpečenstve vedeli,ale urobili to vraj kvôli „adrenalínu“.Tie dievčiny sa správali rovnako nezodpovedne a zaslúžili by si za to aspoň pár štipľavých po holej riti.

peter.
Člen

peter. napsal
zaslúžili by si za to aspoň pár štipľavých po holej riti.

A denne dve hodiny verejno prospešných prác po dobu aspoň jedného roka!

Dana
Člen
Dana

Odpracovavani vykupneho je velmi rozumny navrh….

to je jedno
Člen
to je jedno

Sio napsal Možná ale aspoň trošičku závisí na okolnostech, které k zajetí přivedly? Souhlas, že na okolnostech záleží. S článkem ale jinak naprosto nesouhlasím. Jistěže se s teroristy vyjednává – ideálně olovem, ale rozhodně se jim neplatí peníze! Výměna lidí za lidi, ideálně „oštěnicovaných“ a „očipovaných“ (aby se dali daní únosci ihned pochytat) je snad přijatelná. To asi patří k válce s terorismem, kdy se vyměňují „vojáci“ jedné strany za „vojáky“ druhé strany. Únos teroristům oněch 2 našich namyšlených slepiček vyšel = vydělali na něm velice pěkné peníze, a to je to nejhorší možné řešení ze všech blbých řešení. Zítra… Číst vice »

to je jedno
Člen
to je jedno

Dana napsal

Odpracovavanivykupnehoje velmi rozumny navrh….

To je za každou z nich 75 melounů. Jak to mohou odpracovat? A měli by to odpracovat ty dvě? CO celá rodina? A ani ta na to nebude stačit… Jen si to spočítejte! Možná úředníci a politici, co to výkupné dojednali…

idiotronic
Člen
idiotronic

Kdybych stál před redakčním úkolem zkrátit Tribunův článek za každou cenu, rozhodně bych v něm ponechal poslední větu. Tam je o motivech vlády ČR všechno. Čas se nezastavil a dnešní postoje hlavních protagonistek jsou stále součástí příběhu.
Já čtu postoj ČR jako sdělení: Já jsem tvoje vlast a angažuji se za tebe.
Samozřejmě, nikde není psáno, že historie se opakuje každý týden a stejně tak se můžete v životě dočkat na velkorysé gesto vulgární odezvy.

Gatta
Člen
Gatta

Klasická otázka – „Cena lidského života“.

V Pakistánu, nebo v Ostravě na ulici … pořád je to lidský život. Čím jeho cenu měříte ?
Takže ono to asi nebude o té „neměřitelné ceně za každý lidský život“.
Ono jde spíše o ty okolnosti.

bbb
Host
bbb

Když si jeden přečte, že jedna z vykoupených jela nedávno s rodiči do muslimské země Tur., zřejmě jako turistka, pak by snad bylo vhodné požadovat po ní splacení vydaných obrovských peněz.
Také nemocnice, pokud jejich chybou dojde ke smrti pacienta, budou se pozůstalým vyplácet 70 miliony korun? Asi by měly?
Druhá prý pracuje v nějakém centru ve prospěch cizinců, to je pěkné. Lze posuzovat, zda by i ona měla aspoň po několik let splácet ze svých příjmů způsobenou škodu.

Sio
Člen
Sio

Gatta napsal Klasická otázka – „Cena lidského života“. V Pakistánu, nebo v Ostravě na ulici … pořád je to lidský život. Čím jeho cenu měříte ? Takže ono to asi nebude o té „neměřitelné ceně za každý lidský život“. Ono jde spíše o ty okolnosti. Také jde o to, jak si cenily svého života ty holky, když šly do takového rizika. Ono nejde jen o to, že by teď mohl někdo další někoho unést. Jde taky o to, že se právě namnožili pitomci, co to po těch holkách možná zopakují, třeba i někde jinde a jinak. Však kdyby něco, stát… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re Sio – líbilo se mi (bylo to v diduzi na Novinkách nebo na iDnes …???) jak tam někdo vyčíslil, kolik se za tu sumu mohlo udělat věcí pro společnost, nebo pro postižené lidi, nebo pro děti.
To jen tak – aby si to obě Milky uvědolily …

fajt
Člen
fajt

Gatta napsal Re Sio – líbilo se mi(bylo to v diduzi na Novinkách nebo na iDnes…???) jak tam někdo vyčíslil, kolik se za tu sumu mohlo udělat věcí pro společnost, nebo pro postižené lidi, nebo pro děti. To jen tak –aby si to obě Milky uvědolily … v rajchu se vždycky drželi pravidla, že na chudý lid musí být přísnost a pořádný bič, no a imigranti to je bejkovejc jako cumel – Německo minulý rok mělo rekordní zisky ze své kapitalistické lichvy, takže mergle nejsou problém, ale feudální myšlení ano, tady je to stejný jako všude na světě u bohatých,… Číst vice »

Tribun
Admin

To je báječné, jak jste všichni zásadoví až do těch hrdel a statků – když jde o cizí hrdla a cizí statky. Už vás vidím, jak v podobné situace sepisujete supliky a petici, aby vám nikdo nepomáhal, protože jako vlastenci znáte svoji povinnost zahynout v zajetí, a že nechcete státu dělat zbytečné výdaje a komplikovat mu vztahy s USA, takže budete jen rádi, když si únosci vaše děti ponechají. No, kdyby šlo vás, tak byste na to měli právo, ale protože o vás nejde, máte povinnost buď pomoct, nebo mlčet.

A nebo si přečíst kdyby nic jiného, tak alespoň tohle: http://zpravy.aktualne.cz/domaci/americane-kritizuji-neco-co-sami-delaji-s-teroristy-vyjednav/r~84c3367ecf4c11e58a2b0025900fea04/

peter.
Člen

Tribun napsal
Už vás vidím, jak v podobné situace sepisujete supliky a petici, aby vám nikdo nepomáhal, protože jako vlastenci znáte svoji povinnost zahynout v

Tribun:
Ani jeden príspevok neodsudzuje ČR,že zaplatila za tie dve dievčatá výkupné.Každý odsudzuje ich nezodpovednosť.Tak si nevymýšľajte niečo,čo v diskusných príspevkoch nie je a nedrístajte chu…..ny!

Béda
Člen
Béda

Ten článek je mimo. Něco jiného je, když se člověk nedobrovolně – objektivními podmínkami dostane do nesnází a něco jiného, když ty nesnáze dobrovolně vyhledává, když jim vychází vstříc. (ostatně, jak se později ukázalo, jedna ze zachráněných českých občanek prý v zajetí konvertovala k islámu a prý se po zaplacení výkupného – 75 milionů z peněz českých daňových poplatníků chtěla vrátit do země, kde byla v zajetí. Co když ji zajmou opět? Pak se nabízí otázka. Byla to záchrana – byly to účelně vynaložené prostředky, když víme že česká vláda nemá 30 milionů na Klokánky a na okologicky nemocné děti… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Ještě jedna otázka se nabízí. Bude český stát obdobně přistupovat k řešení každého jednotlivého případu? Má připravených 75 milionů pro každého Čecha, který se octne v život ohrožujících nesnázích?

Gatta
Člen
Gatta

„Balúčistán – vaše zážitková dovolená“.

niky
Člen
niky

Proč tam ta děvčata jezdila? Sympatizují s islámem, ale z průšvihů je potom tahá Česká republika. Pro únosce je to signál, že se to vyplatí někoho vydírat a s jídlem roste i chuť. Teď jde o to, zda nakonec to nebyla dohodnutá hra……
A pak se také musí říct i B,že ty dvě krásky jedna pracuje u sluničkářů a ta druhá konvertovala k islámu a zadržená byla pří útěku v Turecku a vrácena zpět o tom nic se nepíše…..

Béda
Člen
Béda

Tribun napsal To je báječné, jak jste všichni zásadoví až do těch hrdel a statků – když jde o cizí hrdla a cizí statky. Už vás vidím, jak v podobné situace sepisujete supliky a petici, aby vám nikdo nepomáhal, protože jako vlastenci znáte svoji povinnost zahynout v zajetí, a že nechcete státu dělat zbytečné výdaje a komplikovat mu vztahy s USA, takže budete jen rádi, když si únosci vaše děti ponechají. No, kdyby šlo vás, tak byste na to měli právo, ale protože o vás nejde, máte povinnost buď pomoct, nebo mlčet. A nebo si přečíst kdyby nic jiného, tak… Číst vice »

Tribun
Admin

Prostě jsme měli vyslat signál, že jsme barbaři a lidi v nouzi házíme přes palubu. Ale jen tak mimochodem, ale uvědoměle, protože si za to mohou sami.

peter.
Člen

Tribun vyzýva všetkých dobrodružstva chtivých mladých ľudí k tomu,aby kašľali na varovania Ministerstva ZV a cestovali,využívali ten ohromný výdobytok „Nežnej revolúcie“ a vydali sa najlepšie stopom, cez divoký Afganistán,Pakistán až do Indie.Ak ich pri tom nikto neunesie,neznásilní alebo nezabije,tak nech na spiatočnej ceste nevynechajú Irák a Sýriu.Veď sú mladí a patrí im celý svet.A keby ich uniesli,tak nech nemajú obavy.Ich vlasť za nich rada zaplatí výkupné!!!
Tribun! To je na žalobu!!!

Béda
Člen
Béda

Tribun napsal Prostě jsme měli vyslat signál, že jsme barbaři a lidi v nouzi házíme přes palubu. Ale jen tak mimochodem, ale uvědoměle, protože si za to mohou sami. Nechoďte na nás s demagogií, pane kolego. Barbaři už jsme kvůli tomu, že je zde milion lidí s exekucí, že lidi umrzají každým rokem na ulicích, že nemají kde bydlet, že pomáháme mezinárodním lupičům v porušování mezinárodního práva a ničení domoviny stamilionů lidí. Máme pro tyto naše anebo cizí chudáky stejnýá metr? Máme 75 milionů pro každého z nich? Přitom mnozí z těch lidí naletěli legalizovaným anebo nelegalizovaným podvodníkům, různým podvodnikatelům… Číst vice »

Tribun
Admin

Demagog jste vy, Bédo, protože podsouváte, že není na důchody, protože se pomohla dvěma holkám v nouzi, jenže tak to není. To jsou dva odlišné problémy, to není buď, a nebo, ale to i ono. Kdyby ty dvě holky nechali těm únoscům napospas, potřebným u nás doma by to nijak nepomohlo, ba právě naopak, protože by zase stoupla míra otrlosti. Že jsme dokázali pomoci těm dvěma dává totiž naději i těm tisícům dalším, že někdo třeba pomůže i jim. Hodit ty holky přes palubu by naopak znamenalo, že roste pravděpodobnost, že někdo hodí přes palubu i je.

Tribun
Admin

Víte vy vůbec, kolik stojí léčba některý nemocí, operace, transplantace? Budete každému dědovi po bypassu vyčítat, kolik stál společnost peněz a že si ho nezaslouží, protože a) stejně pil a kouřil a b) stejně brzy umře?

jaa
Člen
jaa

bbb napsal Když si jeden přečte, že jedna z vykoupených jela nedávno s rodiči do muslimské země Tur., zřejmě jako turistka, pak by snad bylo vhodné požadovat po ní splacení vydaných obrovských peněz. Také nemocnice, pokud jejich chybou dojde ke smrti pacienta, budou se pozůstalým vyplácet 70 miliony korun? Asi by měly? Druhá prý pracuje v nějakém centru ve prospěch cizinců, to je pěkné. Lze posuzovat, zda by i ona měla aspoň po několik let splácet ze svých příjmů způsobenou škodu. Ano, NÁHRADA ŠKODY. I když asi nebude celková,měly by to děvenky splácet.Vzhledem k tomu, že ta druhá ,tam jela… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Tribun napsal Demagog jste vy, Bédo, protože podsouváte, že není na důchody, protože se pomohla dvěma holkám v nouzi, jenže tak to není. To jsou dva odlišné problémy, to není buď, a nebo, ale to i ono. Kdyby ty dvě holky nechali těm únoscům napospas, potřebným u nás doma by to nijak nepomohlo, ba právě naopak, protože by zase stoupla míra otrlosti. Že jsme dokázali pomoci těm dvěma dává totiž naději i těm tisícům dalším, že někdo třeba pomůže i jim. Hodit ty holky přes palubu by naopak znamenalo, že roste pravděpodobnost, že někdo hodí přes palubu i je. Tribune,… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Jsem tem příspěvek na diskuzi iDnes dohledal: Karel Malý 66401 Tak to máme průměrně: 20 7142 dní péče o seniora (567 let) nebo 1 116 velmi dobrých elektrických invalidních vozíků nebo 12 174 dětských invalidních vozíků nebo 12 641 dětských zdravotních kočárků nebo 659 vycvičených asistenčních psů nebo 414 2857 průměrných obědů pro dítě ve školní jídelně (11350 let každý den) nebo 263 636 balení inkontinenčních plen pro seniory nebo 13 499 průměrných starobních důchodů (1124 let pro jednoho) nebo … nebo… nebo….. A to vše náš stát vyhodil oknem. Děkuji našim politikům, že jsem na tohle mohl přispět ze… Číst vice »

jaa
Člen
jaa

Tribun napsal Demagog jste vy, Bédo, protože podsouváte, že není na důchody, protože se pomohla dvěma holkám v nouzi, jenže tak to není. To jsou dva odlišné problémy, to není buď, a nebo, ale to i ono. Kdyby ty dvě holky nechali těm únoscům napospas, potřebným u nás doma by to nijak nepomohlo, ba právě naopak, protože by zase stoupla míra otrlosti. Že jsme dokázali pomoci těm dvěma dává totiž naději i těm tisícům dalším, že někdo třeba pomůže i jim. Hodit ty holky přes palubu by naopak znamenalo, že roste pravděpodobnost, že někdo hodí přes palubu i je. Jo… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Tribun napsal

Víte vy vůbec, kolik stojí léčba některý nemocí, operace, transplantace? Budete každému dědovi po bypassu vyčítat, kolik stál společnost peněz a že si ho nezaslouží, protože a) stejně pil a kouřil a b) stejně brzy umře?

Pane Tribune,

já nepsal o „každém“ ale o těch co se nevlastní vinou dostali do život ohrožující situace. Což je diametrálně odlišný případ od těch dvou adrenalinových turistek. Jinak pro vaši informaci – ne každý děda, kterému je prováděn Bypass „pil a kouřil“. Je mezi nimi zajisté řada nekuřáků a naelkoholiků (takových co si dají frťana pouze příležitostně).

Amenre
Člen
Amenre

Hlavně, že má ta sluníčkářská pátá kolona radost.
Za jak dlouho se tu bude článek od Tribuna, kde bude kritizovat vyhozený peníze na něco, co se mu subjektivně nebude líbit a bude to obhajovat podobnými argumenty ?

Amenre
Člen
Amenre

Tribun napsal

Víte vy vůbec, kolik stojí léčba některý nemocí, operace, transplantace? Budete každému dědovi po bypassu vyčítat, kolik stál společnost peněz a že si ho nezaslouží, protože a) stejně pil a kouřil a b) stejně brzy umře?

V sobotu mi zemřel dobrý kamarád na raka.
Ty peníze bych raději vrazil třeba do výzkumu ( a ano, je to můj subjektivní názor do jisté míry ovlivněný touto tragédií ) této nemoci.

Sio
Člen
Sio

Tribun napsal
máte povinnost buď pomoct, nebo mlčet.

„máte povinnost buď pomoct, nebo mlčet.“
No vy jste ale arogantní. Nikdo nemá povinnost mlčet, tyhle fašisující kecy si nechte. Máme tu snad svobodu slova, máte něco proti?

peter.
Člen

A to ani nevieme,či tie unesené vôbec túžili po návrate.Tá,čo konvertovala asi nie.
On,ten štokholmský syndróm dokáže byť niekedy pekná sviňa.

Béda
Člen
Béda

Měl bych takové doporučení do budoucna. Jestliže dojde v budoucnosti k podobnému případu jako nyní s adrenalinovými turistkami, to znamená, že se přes upozornění MZV, že daná lokalita není vhodnou turistickou destinací rozhodnou riskovat svoji bezpečnost, stát jim pomůže pod podmínkou, že se předem pojistí na dané nebezpečí anebo zavážou státu splatit případné náklady s řešením situace, kterou si samy svým rozhodnutím přivodí. V opačném případě je to plně na jejich riziko a nebezpečí, pro které se dobrovolně rozhodly. Pak by jim měly pomoct svými prostředky rodina a příbuzenstvo anebo by měly nechat vypsat sbírku pro pomoc uneseným, podobně jak… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

Tribun napsal Prostě jsme měli vyslat signál, že jsme barbaři a lidi v nouzi házíme přes palubu. Ale jen tak mimochodem, ale uvědoměle, protože si za to mohou sami. A vy jste hluchý, pokud vám to vyhovuje. Všichni tu zastávají stanovisko – zachránit a potrestat. Tedy já asi jsem barbar, protože říkám, že to záleží na okolnostem. Kdyby chtěli 100 miliard, také byste je jistě vyplatil, z vašeho to nejde. Nebo byste se – nedejbože – se zachoval jako barbar? Moralizátory mám rád. Když za tím stojíte, rozprodejte svůj majetek, postavte se na náměstí a rozdávejte bezdomovcům. Přece jim MUSÍTE… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

Jinak, pane Tribune

potenciální pacienti si POVINNĚ předplácejí pro strýčka příhodu zdravotní pojištění.

Sio
Člen
Sio

Tribun napsal Demagog jste vy, Bédo, protože podsouváte, že není na důchody, protože se pomohla dvěma holkám v nouzi, jenže tak to není. To jsou dva odlišné problémy, to není buď, a nebo, ale to i ono. Kdyby ty dvě holky nechali těm únoscům napospas, potřebným u nás doma by to nijak nepomohlo, ba právě naopak, protože by zase stoupla míra otrlosti. Že jsme dokázali pomoci těm dvěma dává totiž naději i těm tisícům dalším, že někdo třeba pomůže i jim. Hodit ty holky přes palubu by naopak znamenalo, že roste pravděpodobnost, že někdo hodí přes palubu i je. Ono… Číst vice »

Sio
Člen
Sio

Tribun napsal

Víte vy vůbec, kolik stojí léčba některý nemocí, operace, transplantace? Budete každému dědovi po bypassu vyčítat, kolik stál společnost peněz a že si ho nezaslouží, protože a) stejně pil a kouřil a b) stejně brzy umře?

Jak jsem zmínil, to něco jiného.

Béda
Člen
Béda

pane Tribune,

kontrolní otázka v souvislosti s důchody. Za jak dlouho (za kolik let) podle vás dva průměrní důchodci „zkonzumují“ na průměrných (vyplacených) důchodech 150 milionů? Jak dlouho by jim trvalo než by si na důchodovém pojištění předplatili 150 milionů, které by pak mohli čerpat? Kolik důchodců by podle vás při průměrném dožití 20 let konzumovalo průměrný důchod v částce 150 milionů?

Gatta
Člen
Gatta

Možná by nebylo od věci, kdyby stát stanovil taxu na kterou až může jít – neco jako „cena obvyklá v česku“. Určitě takové nějaké číslo existuje pro případy kdy stát je nucen nějak odškodňovat svoji chybu s následkem něčí smrti.

A na vyšší výkupné – ??? – no přeci už tradičně – sponzoři a jiné dobrovolné dary.

peter.
Člen

Koho z tých parazitických pijavíc ešte zaujíma názor väčšiny občanov Európy.Opovrhovaného plebsu.
http://www.hlavnespravy.sk/orban-zacal-sa-realizovat-nemecko-turecky-tajny-pakt-o-migracii/743425
Tribun! Môžete si pokojne tú fľašku s Janikou dať.Monokultúra,ktorej sa tak desíte tu pravdepodobne nebude.Potom môžete začať boj,za genderovú agendu(ČR v týchto dňoch ratifikovala Istambulský dohovor),zahájiť boj proti klasickej rodine,strčiť si pávie brká do zadku a ísť propagovať LGBTI ideológiu.Plnia sa Marcuseho a vaše sny.

to je jedno
Člen
to je jedno

Tribun napsal To je báječné, jak jste všichni zásadoví až do těch hrdel a statků – když jde o cizí hrdla a cizí statky. Už vás vidím, jak v podobné situace sepisujete supliky a petici, aby vám nikdo nepomáhal, protože jako vlastenci znáte svoji povinnost zahynout v zajetí, a že nechcete státu dělat zbytečné výdaje a komplikovat mu vztahy s USA, takže budete jen rádi, když si únosci vaše děti ponechají. No, kdyby šlo vás, tak byste na to měli právo, ale protože o vás nejde, máte povinnost buď pomoct, nebo mlčet. A nebo si přečíst kdyby nic jiného, tak… Číst vice »

Béda
Člen
Béda

http://www.zemavek.sk/articles/view/europska-byrokracia-nahle-zistila-ze-vacsina-utecencov-nie-su-utecenci

Prvý podpredseda Európskej komisie Frans Timmermans len nedávno zistil, že podľa oficiálnych údajov je väčšina tzv. utečencov len prúdom ekonomických migrantov. Čísla jedného z najvyšších predstaviteľov EÚ dokazujú, že 6 z 10 nelegálne migrujúcich (60%), ktorí prichádzajú do Európy, sú ekonomickí migranti bez akéhokoľvek práva na azyl. ..