Diskuze k článku


  • fajt • 9. dubna 2017

    http://www.mk.ru/politics/2017/04/09/v-barselone-po-zaprosu-vlastey-ssha-zaderzhan-rossiyskiy-programmist.html – neoconi neodejdou jen tak, to bude ještě boj na hranici přežití homo opičáka. ..)

  • Bety • 9. dubna 2017

    Souhlas s panem Kadubcem, včetně dovětku.
    Ostatně nebylo vůbec pravděpodobné, že by Trump omezil americkou zbrojní výrobu – to by kromě ztráty podpory zbrojních společností zlikvidoval i spoustu pracovních míst, což by bylo v příkrém rozporu s jeho vyhlašovanou politikou zaměstnanosti. Předvolební sliby, to jsou sice chyby, ale takhle by to schytal ze dvou stran. Něco takového si mohl dovolit jen náš obdivuhodný Váša, protože zahraniční zbrojní společnosti byly tímto krokem nadmíru potěšeny – na naše postižené zaměstnance a ztrátu výroby ohled nebral, proč taky.
    K napalmu – Řekové kdysi vyrobili něco velmi podobného, tzv. řecký oheň. Pak se tajemství výroby ztratilo. Možná, že tehdejší výrobci byli více lidmi, než ti dnešní výrobci napalmu a raději svůj výdobytek „ztratili“, než aby byli nuceni dívat se na následky. To u dnešních vědců bohužel nehrozí – aby nepřišli o grant jsou schopni všeho.