Diskuze k článku


 • hudryper • 19. ledna 2016

  Už nejbližší budoucnost ukáže,jestli se století připravovaný měnový kolaps vyvíjí podle plánů,nebo ne. Do hry oněch několika rodin,kterým dnes formálně patří polovina reálných hodnot zeměkoule,
  vstoupila až dosud nevyzkoušená úžasná informovanost širokých mas lidí v důsledku internetu. Dá se samozřejmě očekávat,že se dožijeme brutálních pokusů znemožnit operatívní sdílení poznatků a z nich potřebných kroků proti mašinerii,jež slouží ve skutečnosti nejen proti nám,ale i proti sobě.
  Dnes jsou jména a identita ústředních globálních zločinců známá a svět má jen omezenou plochu k životu.V plánovaném chaosu dojde nejen k obrovským ztrátám mezi obyčejnými lidmi,ony se nevyhnou ani těm,kdo svět přivádějí k němu a nejpravděpodobnější silou,která se o to postará, budou ti,na něž musí spoléhat při své vlastní ochraně. Z útržků dávné historie lidského rodu se stále větší pravděpodobností plyne,že nadcházející umělé organizační kataklysma nebude prvním,
  ovšem vzhledem k dosažené úrovni zbraní masového ničení má velkou šanci stát se posledním.

 • fajt • 19. ledna 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=ejgT6WxGNsc -jj, dřevnitý kapitalizmus, milovaný jed opičáka – v tomto režimu platí staré římské, nejdříve se starej o svůj majetek ( a čím více, tím lépe) a pak teprve o svojí čest ( a ostatní piczoviny, co vyžaduje maloměšťácká morálka ), čím brutálnějším způsobem přijdeš k majetku, tím více se tě budou obávat a tím větším uznáním tě obdaří. ..)

 • Sio • 19. ledna 2016

  Články paní Lauterbachové, jak to tak vypadá, názorově čím dál, tím více názorově konvergují k článkům Věžáka, blahé paměti, kterého to už nejspíše unavilo.
  Co z toho můžeme vyvodit? Připravujme se na kataklyzma. Diktatury, zabavování majetku občanů, bezpráví. Žeby prepeři měli nakonec pravdu? Nedělám si iluze o tom, že i my, co píšeme zde, jsme už někde registrováni.

 • fajt • 19. ledna 2016

  až to začne, tak drtivá většina davu udělá prd ( informace, neinformace ), vlna, která příjde bude grandiózní a vražedné okolnosti nemilosrdné, na válečné prediktory ze sprostého davu nedosáhne nikdo. ..

 • Sio • 19. ledna 2016

  Jo, možná končí něco jako zlatý věk a nastává období temna. GP se snaží udržet moc i za cenu reverze technického pokroku a návratu k neofeudalismu. Demokracie bude odhalena i před širokými masami jako podvod. Dříve než to nastane, zdiskredituje se multikulti. Jelikož je z hlediska zájmů elit na planetě příliš mnoho lidí s přílišnou spotřebou, očekávám nástup eugenických projektů a roztřídění lidí na otroky, servisní střední třídu a feudály.
  Díky rozvoji kybernetiky bude možná GP potřebovat jen několik miliónů lidí čistě k zjištění genetické diverzity.
  Podle Pjakina je cílem GP opustit časem planetu a najít něco nového nevyrabovaného. Podle mě na to bude potřebovat pár tisíciletí technického rozvoje. Především by se členové GP museli zbavit biologické podstaty a s novou schránkou si zajistit nesmrtelnost, aby přežili putování kosmem.

 • fajt • 19. ledna 2016

  http://www.novinky.cz/koktejl/138589-lidstvo-bylo-pred-70-000-lety-podle-vedcu-na-pokraji-vyhynuti.html ( jenom dva tisíce kusů po celé planetě, bez techniky a potřebného vědomí a přesto přežijí a za zlomek kosmického času jsou dokonce přemnoženi a zbytečně přetechnizovaní – to je hotový zázrak a nebo něčí špinavá ruka, či chapadlo) – a možná GP nejsou ani náš druh, možná jsme jenom biologický odpad, který se vymknul původnímu ( nouzovému ) nastavení a teď při testu ( co dále s nechtěným materiálem) neprošel potřebným levelem a má to spočítaný. ..)

 • Sio • 19. ledna 2016

  3500 generací za 70000 let. Otázka je, zda jsme přetechnizovaní. Už za dalších 3-5 generací může být technická úroveň lidstva k nepoznání. Od 80-tých let jsou to jen 2 generace a skok díky IT je neskutečný.

 • Martin (už bez taky m) • 19. ledna 2016

  Paní Květa popisuje realitu a odvozuje budoucnost rozumně.
  Na nás lidech pak je, abychom se začali ve většině rozumně chovat.
  Tj. rozumně k planetě Zemi , i k sobě navzájem.
  Hezky a slušně k slušným, čestným a poctivým (po ovoci poznáte je…),
  a ODPOVÍDAJÍCÍM způsobem k ostatním …
  Každý nový den svítí naše laskavé Slunce, fouká vítr, půda rodí i pohřbívá…
  Každý den se můžeme chovat rozumně a zároveň dle srdce… a ne že ne.
  Narodili jsme se do tohoto světa, abychom si zde PROŽILI svůj život, pokud možno ne bezohledně na úkor jiných.
  Teprve zapojením se do života planety skutečná civilizace najde svou cestu, je nesmysl myslet si, že „dostaneme nějakou novou…“.
  Ne vážení, to není naivita, ani něco „proti pokroku…“, naopak – to je POZNÁNÍ.
  Planety jako je ta naše nádherná neleží ve vesmíru jako „housky na krámě“, ba neprodává je ani „pěkný obal“…ten jen OHLUPUJE SKUTEČNÉ NAIVY…
  Pomáhejme si navzájem, a onen rozpad postihne ty pravé.
  Je cesta ven z tohoto kasina zvaného v naivní nadsázce „ekonomika“…
  A právě že PRO LIDSKOST A SPRAVEDLNOST pro poctivé a čestné /po ovoci…/ je třeba dále usilovat o pěkný a plnohodnotný život. Že prý nevíte co to je (schovaného v těch slovech)…? Ale víte, moc dobře víte (víme)…
  a na nás je, abychom jim dali i ten OBSAH…
  Děkuji paní Květo, TOHLE MÁ SMYSL ROZESLAT I TĚM kdož dosud váhají či neví, či si myslí, „že jich se to netýká, oni v tom nejedou“…
  Vzpomeňte na video Zaznobina a jím citovaná „proroctví“-to není naivita, to je HLAS NADĚJE…
  Ať „nevěřící ďaur“ či křesťan nebo budhista či muslim,etc… je důležité být a zůstat především ČLOVĚK. „Na síti“ i – a zejména v reálném životě…
  Každý den, každý okamžik…
  Pak to žádní lumpové nebudou mít snadné…
  bez ohledu na „seznamy“…
  Na stíny v temnu musí svítit SVĚTLO.

 • fajt • 19. ledna 2016

  už teď drtivá většina homo cosi dnešní techniku prostě nepobere a používá jí jako kdysi prapředek dřevěný klacek, těch pár jedinců, kteří jsou autisticky ponoření do světa, kterému většina nerozumí, jsou zase nepoužitelní pro běžnou konkurenčně-vegetační existenci, tedy jejich prudké vědomí ( pro některé dost patologické ) je pouze úzce zaměřené, tedy o prospěšné komplexnosti nemůže být ani řeči, jinak by tito lidé nedovolili, aby jejich myšlenky a vědomosti byly další, psychicky excentrickou skupinou lidí tak lehce zneužité …možná je problém si připustit, že při pohledu do zrcadla, přes všechny vábné či nevábné fyzické i psychické znaky v podstatě čumíme na ovečku Dolly … chápu, že tady se pohybuji na hodně tenkém ledu a v oblasti, která je systematický překrucována, zesměšňována a fabulována a někteří zapálení badatelé dehonestováni a jejich názory jsou brány jako zoufalé fantazy konspiračky a dílo bujaré obrazotvornosti, které jsou prý dobré max. na strašení dětí a pobavení dospělých – ale jak říkal Albert, představivost je důležitější než vědomosti ( gór ty naše špatně sdílené), no a některé nezařaditelné artefakty, které mi zůstaly od pohrdajících hlupáků za nehty mohou třebas pomoci mé krvi, až ten armagedon vypukne, ne. ..)

 • Martin (už bez taky m) • 19. ledna 2016

  https://www.youtube.com/watch?v=PaoPzDW2m2A

 • Sio • 19. ledna 2016

  Skutečný Člověk musí být vzdělán komplexně a také komplexně uvažovat. Jenže k tomu je potřeba určitá vyzrálost, které dnes jen promile lidí dosáhne před čtyřicítkou a jen procenta před padesátkou. Věk samozřejmě sám o sobě nic neřeší, souhlasím s Albertem, bez představivosti (ale i bez životní zkušenosti) lze vyhodnotit informace jen velmi těžko.
  Pokud sáhnu do svých řad, vidím, že většina IŤáků je vzděláno velmi komplexně, mají solidní znalosti historie, zajímají se o společenské procesy, umějí světové jazyky (minimálně angličtinu). Jsou schopni vstřebat ohromné množství informací. Ale je jim povětšinou -/+ 35 let, životní zkušenosti zatím nedostatečné. Jsou většinou ambiciózní, v plném rozvinu kariéry a to oslepuje. Jsou ovlivnění mainstreamem, ale mají kritické analytické myšlení, které je z toho se zkušenostmi vyvede.
  Není ani náhodou pravdou, že jsou jednostranně zaměřeni, to jen menšina. Větší částí (můj tip – 70%) jsou ovšem introverti, to je fakt.
  Práce v zahraničních firmách ovšem dost vylučuje diskuse o politice, zvláště pokud máte nekonformní názory.

 • fajt • 19. ledna 2016

  služba kapitalismu na plný úvazek, do toho programová slabomyslnost pro stanovení důležitých společenských priorit a podřízení se názorové sterilitě v oblasti správy veřejné ( tedy politické ) mi jako komplexnost nepřijde ani omylem, Sio, spíše dle mého jde o jistou odbornou způsobilost pro činnost, která nese užitek pouze úzké skupině lidí – ještě jedna věc, vyšší věk automaticky neznamená požadovanou celoživotní moudrost, hlavně tam, kde vás celý život utváří tak omezující prostředí – ale to je problém celé dnešní společnosti, že asi cíleně vychovává podivné prefabrikáty, kteří v daném systému jsou asi efektivní, ale pro mimořádné ( i civilně obyčejné ) situace budou dost nepoužitelní, socializace takových jedinců bude asi taky dost specifická… a to se ti sráči u civilizačního kormidla před léty tak holedbali, že sociální inženýrství je pro ně tabu. ..)

  PS : znám frajera, který je hotový polygot ( a i dnes je schopen se za velmi krátkou chvíli naučit jazyk, který mu jeho kumpáni v sázce vyberou ), ale svůj talent raději marní lelkováním mezi lůzry a studiem nesmrtelnosti brouka na jeho zápraží ( prý je to úžasné představení a jeho samičky jsou pěkné kurwy ) přitom od doby, co v původním zaměstnání dal svému tupějšímu nadřízenému ( měl lepší uplacený původ a politické krytí ) pěstí a šel na ulici, je duševně naprosto vyrovnán a okolní svět pro něj už nepředstavuje bolestné trauma a pouhou onanií za lepším džobem. ..)

 • hudryper • 19. ledna 2016

  hudryper napsal
  Do hry oněch několika rodin,kterým dnes formálně patří polovina reálných hodnot zeměkoule,
  vstoupila až dosud nevyzkoušená úžasná informovanost širokých mas lidí v důsledku internetu.

  A jak na zavolanou :

  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7302-kontroverzni-osoba-jacob-rothschild-konfrontovan-reporterem-ve-vzacnem-videu

 • fajt • 19. ledna 2016

  http://expert.ru/2016/01/19/yuan/

 • Sasin • 19. ledna 2016

  Tak předně je nejlepší vyrábět si vlastní peníze. Co si uděláš sám je dycky nejlepší. A pak je dobré všechny ostatní finanční Frank ensteiny zavřít do hladomorny. ;-)

  A furt blbé otázky a na ně blbé odovědi dokud neumřeli. Muheeeeeee

  P.S. To není náš obyčej! Tohle chronické finanční onemocnění musí být vyříznuto. Zahraniční dochtoři se už dostavují na svá pracoviště. Skalpel prosím. Muheeeeee