Diskuze k článku


 • Martin (už bez taky m) • 26. března 2017

  Ekvivalent Langšádlové z Ukroruiny, nemělo by se zapomínat:
  http://www.nwoo.org/2014/10/16/farion-na-pochodu-slavy-upa-citovala-hitlera-a-vyzvala-ke-zniceni-moskalu/

  „„Nemáme před sebou jen vnější frontu, ale absolutně neodvratnou frontu Putina. My nikdy nezměníme tohoto agresora, máme jedinou cestu – zničit Moskvu! Kvůli tomu žijeme! Kvůli tomu jsme přišli na tento svět! (bouřlivý aplaus davu). Nejen prostě zničit moskala v naší zemi, ale také zničit tu černou díru evropské bezpečnosti…“
  „Poté poslankyně připomněla Kocjubinského, který říkal, že „demokracie je směšné, romantické slovo“. A proto doplnila
  „Ve skutečnosti náš stát potřebuje silné, mocné a militární uvědomění.“

  Asi ona nejspíše „přerovnávala“ ony „jaščiki s bojepripasami“ v Bakaleji… ten ohňostroj je nejspíš oním připomenutím potřebného „militárního uvědomění“…, alespoň nacistky jako je I. Farion nepochybně.
  Parlament u nás nebo na Ukroruině- jsme na tom vlastně co se imecility nejspíše podobně…
  No a pokud „naše Tradice Odpovědnost a Prosperita“ v provedení Langšádlové nás decentně a ohleduplně vyzývá k tomu co je nepochybně naše „POVINNOST“, měl by někdo paní posRankyni nabídnout „preventivně Tradiční, zOdpovědný a Prosperující vhled do „života“ na planetě jak by nejspíše vyhlížela po vyhovění jejím výzvám…
  Osobně nebudu vystrkovat zadek.
  Budu ty válečné štváče zcela ignorovat, a šířit coby Tradiční, Odpovědný a Prosperující „agent Kremlu“ věcné informace, že průjezd jedné kolonky jde snadno zastavit – ale proč je zde zastavovat?
  Ať si jedou do svého „cíle“, nemusí se přece případně vypařovat zrovna na území této kolonie, když mají namířeno „za lepším“. Ona i ta nešťastná (obec) Bakaleja jim přece ukazuje, že „nic není nemožné“…
  A hezky se na to dívá…
  Jen houšť!!

 • Martin (už bez taky m) • 26. března 2017

  Mám osobní vojenskou zkušenost z přípravy a teoretického (naštěstí) plánování provedení vypařování vojenských kolon – včetně „vypařování“ zbraní hromadného ničení.
  Naše OKy byly připraveny „vypařit“ kolonu Pershing II KDEKOLIV by se zrovna nacházela, bez ohledu na COKOLIV z toho co by zrovna bylo kolem – jaderné elektrárny, chemičky či přehrady počítaje.
  Vždyť kdo by se zabýval tak nepodstatnými maličkostmi, když jde o to zabránit eskalaci konfliktu v III WW?
  Půl kontinentu „v čudu“ – no a co prosím vás?
  Vždyť i Langšádlovic Helenka nám po víc jak 28 letech „vystavki dostiženii kapitalističeskogo chozjajstva“ říká, že v zájmu „vyšších hodnot pornoherců“ je třeba se „ukázněně a spořádaně demokraticky“ vypařit!
  Nepochybuji, že Rusové toto „umění vypařování“ dopracovali nejen v teoretické rovině do naprosté dokonalosti, i ti ISIL fanatici v nešťastné Sýrii jim umožňují si to podrobně (a až do naprosté dokonalosti co se výsledků týče) prakticky nacvičit.
  Takže od podobných „kolonistů“ se budu raději preventivně držet nadále dále.
  Vždyť kdo ví, kdy se „naši Evrohujerští“ poctiví neoconspucfleci rozhodnou onen „úžasný koncert“ spustit…
  A co ten parádní přímý přenos té „úžasné podívané“ – proti které by byl i ten ohňostroj rozkrádačů Ukroruiny v Bakaleji asi jen dětským ohníčkem na pozadí pohledu do explodujícího jícnu sopky. Zejména při vědomí toho, že by to byl asi vůbec ten poslední „přímý přenos“ co by byl komu na tomto světě dopřán…
  Nebo i Vy vážení stále věříte v platnost dohod o raketách „středního doletu“??
  Vždyť i přesun podobných kolon má za následek jen nárůst rizik rozpoutání jaderné apokalypsy!
  Nebo si prosím Vás vážení i nadále myslíte, že dolet Ruských raket typu Iskander je opravdu- ale „opravdu“ jen oněch 500 km ??
  Ne, tak naivní opravdu nejsem…

 • Martin (už bez taky m) • 26. března 2017

  https://www.youtube.com/watch?v=2zeN0m5YNmg