Zastavte Putina, dokud je čas!

Reklama


Ve jmenu Mordoru prohlašuju, že Putin je nebezpečny. Za poslednich Patnact roku sem byl v Rusku a dalšich zemich byvaleho SSSR stokrat a to, co se za tu dobu stalo, mě naprosto opravňuje k nazoru, že Vladimira Vladimiroviče, stareho agenta KGB v DDR, dočasně umistěneho v Karl-Marx-Stadtu, je třeba zadržet, zastavit a zlikvidovat za každu cenu. Pokud se nam povedlo zlikvidovat prosperujici režimy Libyje, Syrije a Iraku, stabilni a nejbohatši země ve svem regijonu, musi se nam to podařit aji v Rusku. Fakta, kera svědči o tom, že Putin je velka hrozba, su tady:


Za dobu své vlády zvýšil rozpočet Ruska 12krát, HDP tež 12x, rozpočet na armádu 30krát

Rusko se vytahlo z 36. místa ve světě v žebříčku HDP na 6. místo.

Zlaté státní rezervy zvětšil 48krát. Navrátil pod Ruskou jurisdikci 256 zdrojů nerostných surovin (zůstalo vrátit ještě 3).

Znárodnil 65% ropného a 95% plynového průmyslu a mnohé jiné odvětví. Vyzvedl průmysl a zemědělství (Rusko 5. rok za sebou je na 2 – 3 místě ve světě v exportu obilovin, předběhlo i USA, které jsou dnes na 4 místě).

Zvýšil průměrně platy v rozpočtové sféře 18,5krát. Průměrně důchody se zvýšily 14 krát.

Zastavil vymírání ruského obyvatelstva a podařilo se obnovit pozitivní trend.

Zakázal vrcholným představitelům státu a funkcionářům (včetně soudců, úředníků…) vlastnit účty v cizině a cenné papíry v cizině.

Vypakoval ze země všechny „neziskovky“, napojené na cizí zdroje. Zakázal mise OBSE a posvítil si na cizí „lidskoprávní“ organizace.

Zakázal všechny herny v celém Rusku a hazard (tím v Rusku zavřeli kohouty mafii) a zakázal oligarchům vměšovat se do politiky.

Zakázal adopci ruských dětí americkým párům a zakázal geneticky upravené potraviny

Momentálně vyvíjejí spolu s Čínou internet, nezávislý na USA. Chce zrobit z rubla měnu nezavislu na západních spekulantech a bankéřích a podloženou zlatem.


A to su všecko věci, na kere tady my v Mordoru nezapominame a zrobime všecko, abyzme se takych jedincu zbavili. A k temu nam pomože největši a nejlepši armada světa.

Jakekoliv sankce su totiž enem take divadlo pro hlupe. Neexistuje jeden jediny historicky zaznam o tom, že by se sankcionovana země omluvila za sve chovani a stala se poslušnou. A proto kratce po sankcach přichazi obvykle valka.

Akorat řešim jediny problem. Posledni uspěšna velka bojova akce, kera se největši armadě světa uspěšně podařila dotahnut do konca, byla invaze v Normandyji… a aji ta se podařila enem diky tomu, že z druhe strany pomahal Rus…

Tak pravil Ladislav Větvička, šef Mordoru

Ukazka teho, jak Rus vraci Ameryce sankce:

Zdroje dat: Tradingeconomics , Wiki

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

Přejít do diskuze k článku 57 komentářů