Diskuze k článku


 • Petrpavel • 12. ledna 2018

  Ale tohle přece všichni dávno víme. Problém stojí jinak : co s takovouto ČT, jak vystrnadit Moravce, Dvořáka a spol. ?

 • Martin (už bez taky m) • 12. ledna 2018

  Panoptikum tuzexových sázkařů,
  voskových figurín bez barvy, bez chuti a bez zápachu,
  zcela neviditelných,
  i ubožáckých „prostředníků“ – sice s vousy – ale zato bez gulí i mozku…
  Neviděl jsem a vůbec nelituji.
  Přes všechny nedostatky,
  poblázněné „aktivistky“ Ukrobanderovců,
  i neschopné ochranky
  pořád platí
  že od dob Mistra Jana
  je třeba volit:
  menšího či většího
  – ale pořád
  Zemana.

 • Aleš • 13. ledna 2018

  Mám trochu strach, že dezinformační hysterie vykonala své a venkov a města s pracujícími znechuceně zůstal doma a zmobilizovali se voliči stiženi dezinformacemi a hysterií a Praha. Ledaže by to dohnal dnes? Ale třeba je to trochu ještě jinak. Slovy Ivana Mládka, před 5 lety jako pravičák podporoval proti levicovějšímu Zemanovi kníže, ale když zjistil, co to dnes obnáší u nás pojem pravice a měl možnost vidět realistické kroky prezidenta, dnes podporuje Zemana. Ale jak přiznal, hodně Mládkových kolegů podlehlo právě dezinformacím a hysterii…
  Ale třeba jen média tento dojem neúčasti venkova vyvolávají, aby znechutili voliče před dnešní cestou k urnám nebo aby je ani nenapadlo, že byla běžná praxe s machinacemi s hlasy v neprospěch Zemana a ve prospěch kavárny.

 • zajoch • 13. ledna 2018

  Protože jsem od Moravcovy debaty nic nečekala, jen obvyklé skákání do řeči, když s něčím nesouhlasí a nechce aby to zaznělo a od „zpovídaných“ většinou nic jiného než výpady proti stávajícímu prezidentovi, ani jsem se nedívala. O „úctyhodných“ kandidátech jsem si udělala představu delší dobu před volbami a v souhlase s Tribunem smýšlím kladně kromě Zemana jen o muzikantovi a blogerovi Hannigovi. Ten má v hlavě jasno, není to duševní invalida. Jeho hudba nepatří právě mezi mé oblíbené, ale to vůbec není podstatné.

 • Aleš • 13. ledna 2018

  Mezi kandidáty na prezidenta se rozmohla nová sexuální orientace.
  EUROATLANTSKÁ.
  s SS americkými na věčné časy a nikdy jinak!!!

 • zedd • 15. ledna 2018

  Je třeba zabít Zemana!!!

  Slyším to všude a nesnažím se vmísit. Pokud jsem přinucen, pak se ptám proč a odpovědí je z 90%, že prej je to ostuda a navíc prej proruská.

  Že maj USA na krku za posledních 70 let víc mrtvol, než zvládnul Hitler se Stalinem a spol. dohromady před, během i po světový válce, nikoho vlastně nezajímá. Jsem zjevně úchyl, když pro mne „posilování euroatlantické vazby“ znamená účast na … to se ani nedá popsat … přivádění světa do podstatně větší mizérie, než je z evolučního hlediska nutné? To není ono, to se prostě nedá popsat. CIA šéfuje obchodu s kokainem a heroinem tak z 90%, je to jeden z největších obchodníků a pašeráků zbraní a lidí (otroků), aktivně se účastní nejen na ovlivňování voleb v jiných zemích, ale doslova tam vyrábí státní převraty. Zbytek oficiálních USA dnes působí jako institucionální zástěrka pro tenhle stát ve státě …

  Tož posilujte předemnou euroatlantickou vazbu a já vám, na to právem řeknu, že podporujete terorismus nejhrubšího zrna a že Putin je proti HRC, John McStain & spol. kultivovanej lidumil.

 • zedd • 15. ledna 2018

  Dále musím vzdát páně presidentovi dík, že posledních 5 let působil jako účinný hromosvod a … nestydím se to říct … kanál politické energie pražských intelektuálních jelit. Pokud by tato nebyla absorbována Zemanem, mohla by páchat dobro jinde, kde na tom záleží.