Diskuze k článku


 • Béda • 31. října 2014

  Však on to nakonec někdo všechno zaplatí. I s tučným palmáre pro advokáty těch firem. Jak se říká: „všechno pro občany.“

 • Aleš • 31. října 2014

  To bude situace jako v lesnictví před roky. Původní firma se odvolá, půjdou několikrát k soudu, nechutné tahanice budou blokovat řádné hospodaření, bude to znamenat i značné komplikace v životě obyčejných zaměstnanců těch firem, náklady na soudní a správní řízení porostou a stejně tak provozní náklady. V lesařině to kdysi takto zpískal jistý bývalý generální ředitel Oliva (dnesTOP09) společně s dřevařským oligarchou panem Mičánkem. A do toho chaosu pak budou zasahovat trapné figurky jako v lesnictví kdysi pozdější ministr životního prostředí Drobil (ODS). Kdo, že zpískal ten chaos na magistrátu? My to nejenom tučně zaplatíme, my na to budeme tučně doplácet ještě dlouho.

 • bmw525i • 1. listopadu 2014

  Tady dámy a pánové vidíte v praxi, že si Češi neumí sami vládnout. A změny již nastávají. Napřed ve vládě, sice oficiálně vede vládu Moravák (také ne Čech), ale otěže v ruce drží Slovák – Bábuška (nebo tak nějak, že ano). No a pokračuje to dále. Nejnověji bylo rozhodnuto, že primátorkou hl. m. Prahy bude „kdo Halík“? Primátorkou Prahy bude Slovenka z Bratislavy, Adriana Krnáčová. Hej bratia Slováci, zoberte valašky a prídite to tým Čehúňom ukázať, ako je treba vládnuť (i když sami u vás to také neděláte nic moc.). Začalo to Babišem, pokračuje Praha – Krnáčová, následovat bude Brno, Ostrava a další. Takže pozor dámy a pánové, tentokráte „Mráz nepřichází z Kremlu, ale z Bratislavy“.

  P.S. Vše co jsem napsal je jen humornou virtuální kompilací a jakákoliv podobnost jakýchkoliv skutečností s jeho obsahem je čistě náhodná.