Astrologické konstelace demokracie
Po přečtení tohoto článku si jistě řeknete, co jsem to za pitomce. Nebuďte si však sebou tak jistí. O tom, že hvězdy řídí naše osudy není pochyb. Zrovna včera jsem kupříkladu byl obětí zvláštní hvězdné konstelace. Každý uzná, že to, co se stalo, nebyla žádná náhoda, ale přísná mechanika vesmírného stroje.

Začalo to tím, že manželka šla na ples upírů, kde se honorovali dárci krve. Byla z toho tak rozčilená, že zapomněla doma klíče i mobil. Na podobné akce ji nedoprovázím, neboť vlastní krve dost nemám a cizí mi nechutná. Také nikomu svoji krev nedoporučuji, neboť je chudá a jedovatá. Dokonce i komáři mne již přestali kousat. Navíc mám prý i jedovaté sliny.

Jedovatí živočichové jsou v našich kulturních proveniencích škodliví, protože nejsou pro nás užiteční. Neposkytují nám žádnou hospodářskou produkci. No, to je nebetyčná drzost! Dobrý občan je pouze ten, kdo se nechá od všech parazitů a příživníků vysávat. V našem státním zřízení je jich více, než dost. Vlastně již všichni. O tom nikdo nepochybuje. Říkal jsem vám, abyste si sebou nebyli tak jistí.

Jestliže máte jedovatou krevní skupinu máte celkem od všech parazitů pokoj, pokud ovšem nejsou z vlastní krve. Protože nejsem dárcem krve, všichni se na mne dívají jako na hrozného sobce.

Když manželka odešla pro tu krevní plaketu Jánského, právě jsem se vrátil z HPP, a hotovil se k odchodu do VPP. Z noční směny odejít nemohu, takže mi bylo jasné, že manželka bez klíčů od bytu stráví noc na ulici. Třeba také něco přivydělá do rodinného rozpočtu. Je velmi napjatý.

Právě jsem odcházel, když mi zavolala sousedka z bytu, kde bydlí můj dospělý syn, že na dveřích je výhružný přípis od exekutora. Tentokrát jde jenom o 20.000 Kč od VZP. Zaradoval jsem se, že je to o deset tisíc méně, než to bylo ve dvou předchozích případech.

Synovi je 30 let, živí se děláním dluhů a zahálkou. Nelze mu to nijak vyčítat. Správně má nárok na invalidní důchod. Velmi se totiž zasloužil o rozvoj naší demokracie a tržní ekonomiky. Bez něj a jemu podobných by tyto výdobytky socializmu nefungovaly. Krátce po velké listopadové revoluci si vyhrnul rukávy, a jako poctivý občan-spotřebitel se zapojil do obchodu s perníkem. Nyní díky trvalým následkům z tohoto povolání nemůže pracovat, a tak již jen oddychuje na trávě.

Platíme mu z nepochopitelných důvodů nájem, aby se nahý nepovaloval na ulici, nezvracel po kanálech, nekradl, nedělal dluhy a penále, ani agresivně neobtěžoval a nenapadal soucitnou matku. Z tohoto důvodu musím mít navíc mimo HPP ještě ten VPP. Policie v tom nepomůže. Jak by také mohla. Zfetovaný syn se jí vysmívá do tváře, neboť dobře ví, že je také namočená do perníku a jiných kypřících prášků (tj. prášků kypřících náladu).

Syn, když mu bylo 15 let, tak dokonce dostal od soudu závažný trest, neboť podrazil svého obchodního partnera. No to se přece nedělá!! Kam bychom takto s demokracií a ekonomikou přišli! Policie na něm vymámila výpověď proti jeho dealerovi, a ochranu svědků mu však nikdo žádnou neposkytla.  A tak, když syn viděl u soudního jednání svého sebejistého obchodního partnera, raději výpověď odvolal,  a spokojil se s trestem za křivou výpověď. Po několika týdenních nočních anonymních telefonátech jsme mu jeho rozhodnutí schválili.

Každé podnikání vyžaduje investice. Protože nezletilý syn žádné neměl, musela mu je nechtěně poskytnout jeho rodina. Je to přece vlastní krev! A tak si bral, co potřeboval sám. Když jsem dnes posléze obtelefonovával exekutora, zase jsem si uvědomil, že náš syn není ta největší svině na světě. Slečna exekutorka to má sice v hlavě i jinde v pořádku, ale vůbec se nestydí a s rozkoší pije smradlavou, rozkládající se a hnusnou krevní močku z hnijícího masa oběti, kterou udolaly ještě větší zbabělé svině a krvelačné bestie.

Věřím, že některou z nich jistě pozvali jako hvězdu večera na udělování plaket těm dárcům krve. Vždyť jsem vám říkal, že hvězdy řídí naše osudy. Mně však žádnou plaketu nedají, ačkoliv jsem transfúzní stanici demokracie věnoval všechnu svoji nejlepší krev. A dokonce dvakrát. Neboť syny máme dva. Jeden je totiž za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments