Bill Gates financuje program skryté sterilizace a vakcinace lidstva

Květen 28, 2010

Nadace Billa a Melindy Gatesových si zajistila dobrou pověst tím, že financují technologie, které jsou vyvinuty, aby šířily programy masové sterilizace a očkování po celém světě. Jeden z těchto programů, který byl nedávno financován touto nadací, je program sterilizace, který by měl používat prudkou ultrazvukovou vlnu, namířenou proti mužským varlatům, aby je na šest měsíců zbavila plodnosti. Přesně by to mohlo být nazváno jako technologie „dočasné kastrace“. Více si o tom můžete přečíst zde.

Nyní nadace financuje nový program „dodávání potem spouštěných vakcin“, založený na nanočásticích, které pronikají lidskou kůží. Technologie je popisována jako způsob, jak „…vyvinout nanočástice, jež proniknou kůží přes vlasové kořínky a po kontaktu s lidským potem ze sebe uvolní vakcínu.“

Peníze z výzkumného grantu čerpá Carlos Alberto Guzmán z Helmholtzova centra pro výzkum infekcí v Německu, a také Claus-Michael Lehr a Steffi Hansenová z Helmholtzova institutu pro farmaceutický výzkum.

Oba tyto týmy jsou součástí snahy Gatesovy nadace angažovat se v „Ušlechtilých výzkumných úkolech“, což je program, který se pyšní tím, že pracuje na „dosažení významných průlomů v oblasti zdraví lidstva.“

…objevy jako masová sterilizace a vakcinace pomocí nanočástic, které by mohly být podávány tajně, dokonce i bez vašeho vědomí, na to opravdu ukazují. Tyto nanočástice by mohly být například použity jako postřik, který je aplikován na každou osobu, která prochází letištní bezpečnostní kontrolou. Nebo by mohly být uvolňovány klimatizací v administrativních budovách nebo veřejných školách. A nikdo by se ani nemusel dozvědět, že byl očkován.

Tato technologie je potenciálně velmi nebezpečná pro svobodné rozhodování o vlastním zdraví. Vláda nebo výrobci léčiv (což je v těchto dnech všechno jedna banda) by mohli vytvořit očkovací krém, jenž by mohl být rozdáván jako „opalovací“. Když ho však aplikujete, budete naočkováni nanočásticemi, které se provrtají kůží a prasknou, přičemž uvolní cizorodou DNA dovnitř vašeho těla.

Dějiny skrytého hromadného podávání drog

Proč by však měla vláda podávat drogy lidem bez jejich vědomí nebo souhlasu, zeptáte se? Dělají to i právě teď v případě fluoridizace vody. Fluorid má účinky na lidské zdraví, a vlády na celém světě používají vodovodní systém jako způsob, jak podat fluoridový medikament lidem bez ohledu na to, jestli ho potřebují – a bez řádné diagnózy a lékařského předpisu.

Tak jako vlády již tajně podávají lidem fluorid ve vodě, připravují se na hromadné očkování lidí i jednodušším způsobem, jako je například klimatizace v budovách. Nanotechnologie, které jsou potřebné pro zahájení takové věci, jsou financovány díky Billu Gatesovi.

Je to opravdu „významný průlom pro zdraví lidstva“?

Domnívám se, že je to významný průlom pro ty, kdo věří ve skryté léčení, při němž můžete podávat lidem drogy bez jejich vědomí. Západní medicína je pro rozumné lidi tak nepříjemná, že už dokonce nemůže působit otevřeně. Proto se uchyluje ke skryté kontaminaci vodních zdrojů, aby přinutila veřejnost polykat své léky.

Fluorid a skrytá medicína

Mimochodem, pro každého, kdo bude namítat, že fluorid není droga, ať si vzpomene na to, že podle definice FDA (Americká agentura pro kontrolu drog) je drogou každá chemická látka, která má biologický efekt na lidské tělo. Takže fluorid je také droga.

Dokonce je to tak, že fluorid je podporován neobratným tvrzením o „prevenci zubního kazu“, což jej činí látkou, která nemá povolení od FDA. Jak je tedy možné, že tato neschválená droga může být přidávána do vodních zdrojů a působit na stovky milionů lidí bez toho, aby bylo zkoumáno, zda mají v těle nízký obsah fluoridu a dokonce bez obyčejného lékařského předpisu?

Je to proto, že západní medicína je tak arogantní, že nevěří v potřebu dodržovat nějaká pravidla, regulace nebo zákony. Je to systém násilné medicíny, kde jsou léčiva cpána do krků pacientů tak, že se tajně přidávají do vodovodního systému bez jejich souhlasu. Proč bychom měli věřit, že s vakcinami to bude něco jiného? Pokud klasická medicína najde nějaký způsob, jak do každého dostat vakcínu bez jeho vědomí, nemějte žádné obavy, že o to bude usilovat!

A takové úsilí bude mít bezpochyby trvalou finanční podporu Billa Gatese.


Napsáno na podkladě článků v The Daily Tell a Puget Sound Business Journal

Mike Adams je oceňovaný autor článků o přírodní léčbě se silným zájmem o lidské zdraví, životní prostředí a sílu přírody, která nám pomáhá vše vyléčit. Publikoval tisíce článků, rozhovorů, reportáží a spotřebitelských průvodců s informacemi, které zachraňují životy a zlepšují zdraví lidí po celém světě, jež si přečetly miliony čtenářů. Je nezávislým a etickým novinářem, který nikdy nepsal za peníze o nějakém produktu nebo společnosti. Je autorem a interpretem „I Want My Bailout Money“, „Don’t Inject Me“ a dalších populárních hip-hopových písní na sociálně citlivá témata. Najdete ho na stránkách www.HealthRanger.org

Převzato z Natural News

 

Překlad: Stan

 


0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments