Bratři v triku

Březen 28, 2011

http://archiv.ods.cz/volby/weby/2006/pics/kandidati/0010/8.jpgKonečně mi došlo, proč v české politice vybuchuje kauza za kauzou. Čím dříve přijde další, tím dříve se zapomene na předešlou! V nedělní Partii na Primě místopředseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda na dotaz, zda hledají Vondrova nástupce, pronesl větu hodnou vysekání do kamene: "Koalice je o systému fungování…"

Za prvé: Být členem ODS, propadl bych se hanbou, že mi místopředsedá absolvent vysoké školy s ambicí právníka, který "nedopatřením" neví, jak se píše diplomka a tento prostoduchý podvod obhajuje před národem jako idiot.


Za druhé: Pan Marek Benda také řekl, že není možné, aby si někdo diktoval, kdo za tu kterou stranu zasedne ve vládě… Prostě koalice je o systému držet basu. Tak to myslel pan Benda?


Mluvčí Transparent International tuhle v médiích řekl, že více než 200 milionů ze státní zakázky „ProMoPro“ odešlo na jakési zvláštní účty v zahraničí… Všude jinde by si politik jako pan Vondra vzal rychle dovolenou… Ale aby nic nebylo jednoduché, v jiném komentáři se objevilo, že je zajímavé, že se „pochybení“ v zakázce ProMoPro objevilo až v době, kdy pan Vondra začal vrtat do vojenských zakázek.


U Julese Vernea jsem v knížce jako kluk viděl na obrázku obří chobotnici. Pak jsem se ve škole učil, že takové nejsou…
A my se na to díváme a rozčilujeme se, když nás číšník v hospodě vezme o dvacku.


Česko – země mléka a strdí v centrální Africe – zapomeň. Jedno červené světlo (rudé) vystřídalo druhé (bordel).

(Psáno pro www.brejle.net)


Převzato z blogu autora na Aktuálně

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments