Cílený útok finančních pirátů na euro
 

To, co nám právě probíhá před očima jako krize evropské měny, je cíleným útokem peněžní mafie z Wall Streetu na euro. Tento útok byl naplánován a hned odstartován při tajném setkání těžkých vah finančního světa 8. února 2010. Při jedné soukromé večeři sponzorované společnostíi Monness, Crespi Hardt & Co se skupina top managerů hedge fondů rozhodla položit euro sázkami na jeho oslabení, a tím si vytvořit gigantické zisky. Účastníky této akce jsou hedgeové fonty Titanen Brigade Capital, SAC Capital Advisors a přirozeně obvyklý podezřelý Soros Fund Management.

 

George Soros stojí včele posledního útoku na euro, stejně jako dříve během útoků na thajský bhat a britskou libru, které odstartovaly krizi v Asii a Velké Británii. Po této akci získal přezdívku "Ten, který položil Bank of England" a navíc miliardu dolarů, kterou ukradl britskému lidu 16. září 1992 během černé středy.

 

Soros je starý známý kriminálník, francouzský soud ho totiž odsoudil k pokutě 2,2 milionu dolarů za porušení pravidel obchodu s cennými papíry (insider trading), kterého se dopustil, když přebíral Société Générale v roce 1988. Tento rozsudek byl potvrzen 14. června 2006.

 

George Soros, rodným jménem György Schwartz pochází z budapešťské maďarsko-židovské rodiny. Narodil se v roce 1930 a již během maďarské hyperinflace 1945 – 1946 jako chlapec obchodoval s měnami a šperky. V roce 1947 se přestěhoval do Anglie, kde vystudoval London School of Economics. V roce 1956 odjel do New Yorku a zahájil svou bankovní kariéru. V r. 1970 založil s Jimem Rogersem svůj první vlastní fond, později přeměněný na Quantum Fonds. Tím položil základy svého budoucího majetku. Dnes platí za jednoho z nejbohatších mužů světa a jeho jmění se odhaduje na cca 20 miliard dolarů.

 

Mimo zaměstnání vrchního spekulanta se věnuje podpoře tzv. dobročinných organizací, sloužících k maskování převratů v různých částech světa. Tímto způsobem financoval barevné revoluce ve východní Evropě a dosazoval západní loutky ke kormidlům moci – jako např. na Ukrajině.  Tahal za nitky i během růžové revoluce v Gruzii, kde pomohl psychopatovi Saakašvilimu k prezidentskému křeslu.

 

Kvůli jeho financování převratů se několik východních zemí rozhodlo legislativou zabránit tzv. "prodemokratickým organizacím" příjímat finanční podporu ze západních zdrojů. Učinily tak např. Kazachstán, Turkmenistán, Bělorusku a Rusko. Snaha o přijetí podobného zákona je nyní i v Turecku.

 

Sorosův jemný finanční nosánek rozeznal zranitelnost eura zapříčiněnou předlužením Portugalska, Itálie, Irska, Řecka a Španělska (PIIGS). To, co se teď děje, je typický sorosovský útok na jednotnou měnu. Protože objem spekulace je podstatně větší než objem jeho majetku, spojil se s ostatními podobnými ptáčky a tato krvežíznívá horda teď  táhne světovými trhy a neúnavně útočí na eurozónu. Slibují gigantické zisky, přičemž vsadili na pád eura, což úpadek jen urychluje.

 

Goldman Sachs hraje své podstatné role opět na obou stranách konfliktu. Z jedné strany shání jako divý úvěry pro kanály vláčené Řecko a z druhé strany podřezává spekulacemi euru větev. Přesně podle stejného receptu, který použili během hypoteční krize na nic netušici invenstory, a teď jsou za to předvoláváni k soudu od SEC. Ale i ostatní banky jako jedna ruka radí svým klientům prodávat eura, např. Merrill Lynch a Barclays Bank.

 

Jako správní náhončí se chovají i ratingové agentury. Za časů hypoteční krize tyto instituce ohodnocovay Lehmann Brothers super ratingem AAA do poslední chvíle a tím připravily své klienty o celé majetky. Čas se změnil, a dnes se ratingové agentury chovají zcela opačně – země PIIGS dostávají neopodstatněně zhoršené ratingy a Řecko je podle nich přímo na odpis do šrotu. Tímto cíleným postupem Řekům nikdo nepůjčí ani zlámanou grešli, šíří se panika, všichni prodávají a kurs padá a padá… a Soros & spol si mnou ruce.

 

Euro se v prosinci 2009 obchodovalo v kurzu 1,51 za dolar. Dnes po změně ratingů spadl kurz na 1,31. To dělá 13 % za pár měsíců a pohádkový zisk pro ty, kteří vsadili na pokles eura.

 

Tato hyeny používají dvacetinásobnou páku a chtějí dosáhnout parity eura a dolaru (1:1). Pokud například vsadí 5 milionů dolarů na 100 milionový obchod, pak zhodnocení dolaru o 10 % znamená čtyřnásobek vkladu, takže 20 milionů dolarů.

 

Kdy konečně pochopí politici v Berlíně, o co tady jde? Jak může doktorka fyziky Merkelová a spol. rozumět financím? Nejspíš budou všichni patřit ke stejné bandě.

 

Galérka z Wall Streetu podporovaná šéfem FEDu Benem Shalomem Bernankem a americkým ministrem financí Timothy Franzem Geithnerem prostě chce euro zničit. Nejen kvůli přímým ziskům ale i kvůli posílení pozice dolaru jako světové rezervní měny. Nestrpí konkurenci eura v této roli. Jedná se o jeden zájem dvou skupin – finanční mafie a NWO – jeden je za 18 a druhý bez dvou za dvacet.

 

V roce 1997 premiér Malayise Mahathir bin Mohamad obvinil Sorose během asijské finančí krize ze zruinování zemi ASEAN úplně stejným podfukem, jaký se teď vede na euro. V Sorosovi rozpoznal to, co je – finančního kriminálníka, a vyhodil ho ze země. (Opět dva podobní ptáčci – na linku Soros obviňuje Mahathira. Co kdyby Topolánek zkusil řici něco peprného na Sorosovu adresu? Co bychom se asi dozvěděli jako odpověď? :-))) )

 

Jsem toho názoru, že evropské země by měly urychlěně vydat zatykač na Sorose a jeho boys, vyloučit je z obchodování a zabavit jim veškerý dostupný majetek. Je nepřípustné, aby se na náklady daňových poplatníků realizovaly miliardy zisků a zplundrovaly se celé země a jejich měna  – euro. V podstatě se jedná o vyhlášení války.

 

Zdroj: Alles Schall und Rauch

 

Volný překlad: Hermogen der Kapuziner

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments