Co je na Ázerbajdžánu tak důležitého?

Víte vůbec, kde leží Ázerbajdžán? To se už jeden musí dobře vyznat v zeměpisu, aby to věděl na první ránu. Co je na této malé zemi mezi Kaspickým mořem a Kavkazem s jejími osmi miliony obyvateli tolik důležitého?

Proč pokládám tyto otázky? Protože vám chci představit členy Americko-ázerbajdžánské obchodní komory: James Baker III, Zbigniew Brzezinski, Henry Kissinger, Brent Scowcroft a John Sununu.
Zajímavé že? Všichni významné hlavy NWO – nebo také největší světoví zločinci. Jak je možné, že se všechny tyto osobnosti velkého kalibru angažují v bývalé sovětské republice?

Máme tu dva bývalé americké ministry zahraničí s vrchním bossem všech ministrů zahraničí, Henry Kissingerem, s jeho kolegou Jamesem Bakerem III – úžasné! V seznamu vidíme také bývalé bezpečnostní poradce amerických prezidentů, Zbigniewa Brzezinského a Brenta Scowcrofta. A potom tu máme ještě bývalého náčelníka generálního štábu Bílého domu Johna Sununu. Abych toto VIP-družstvo ještě doplnil, chtěl bych uvést také bývalé členy direktoria: Dick Cheney, bývalý americký viceprezident, a Richard Armitage, bývalý náměstek ministra zahraničí. A jako korunu ještě vrchního zločince Richarda Perla, bývalého amerického náměstka ministra obrany, hlavní osobu odpovědnou za války v Afghánistánu a Iráku.

Ach, to je Who-is-Who americké stínové vlády!

Abychom zodpověděli otázku, co je na této zemi tak důležitého? Ropa a plyn – a dálková potrubí!!! Teď víme, proč je Gruzie, soused Ázerbajdžánu, tolik v centru zájmu americké zahraniční politiky, NATO a EU. Prochází tudy potrubí a patroni světové mafie je nespouští z očí. Všechno součást velké geopolitické šachové hry. Kvůli tomu jsou všechny tyto osoby členy obchodní komory.

Citát Henryho Kissingera: „Kdo kontroluje ropu, je ve stavu kontrolovat celé národy.“

Jen zlí jazykové by tvrdili, že Ázerbajdžán je loutkou Západu.

Převzato z Alles Schall und Rauch, překlad CFP!
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments