Co ukázaly události na Ukrajině

1) Prezident Janukovyč, který  vzešel z prokazatelně svobodných voleb, až do odmítnutí podepsání asociační dohody západu nevadil. Všechno se změnilo v momentě, když odmítl podepsat tuto dohodu jako méně výhodnou pro Ukrajinu. Západní tzv. demokracie prezidentovi Ukrajiny upřela právo svobodného výběru – volby a snažila se mu nadiktovat jedinou možnost.


2) V čase olympiády se pokusily západní země o opakování osetského scénáře, když poté, co selhal pokus o klasickou "barevnou revoluci", umírněným způsobem vyhrotily připravovanou mezní variantu převzetí kontroly nad Ukrajinou – tj. za vydatného vnějšího vměšování do vnitřních věcí ukrajinského státu a s vnější podporou zinscenovaly násilný politický převrat. Korporátní "hlídací psi demokracie" zcela zatajily před světovou veřejností násilí fašistických bojůvek proti policistům a politické teroristy vykreslily jako pokojné demonstranty.


3) USA a jejich západní vazalové vydíráním a zastrašováním donutily ukrajinskou reprezentaci nepoužívat u nich zcela běžně používanou státní represi vůči politickým teroristům.


4) Došlo k násilnému zabírání státních úřadů a k přeobsazení politické reprezentace pod pohrůžkou vydírání, fyzickým násilím a pod. Klíčovou roli v tomto mělo fašistické uskupení, veřejně se prezentující fašistickými symboly a fašistickou ikonou druhé světové války. Tuto změnu, která znamenala v podstatě násilný protiústavní puč, USA a jejich satelity prohlásily za legitimní demokratické převzetí moci.

 


5) Nově konstituovaná moc, ve které silová ministerstva získali extrémní nacionalisté, zahájila pogromy vůči politické opozici a přijala řadu diskriminačních zákonů vůči národnostním menšinám


Na základě výše uvedeného vyjadřuji domněnku, že státy honosící se přídomkem západní parlamentní demokracie, které tuto vnucují násilím jiným státům s pomocí mezinárodních džihádistů, totalitních států a fašistických uskupení na Ukrajině, prokázaly, že nejsou demokratické.

 

Foto: Banksy

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments