Debakl projektu pro nové americké století?
 

Vypnutím nebo ovlivněním toků důležitých komunikačních kanálů jsou USA schopny libovolnou oblast světa zcela izolovat. Taková oblast by při dnešní globální výměně zboží, peněz, informací a myšlenek utrpěla obrovskou újmu a pravděpodobně by se hospodářsky i sociálně zhroutila. Náboženská ideologie by ovšem bez problémů přetrvala. Typickým případem je Zimbabwe. Do budoucna můžeme očekávat další přírůstek –  tím bude Írán. Tyto dvě země mají jednu věc společnou. Totiž to, že jsou obětí  válečné operace  4. generace.

 

Co však platí pro malé a nerozvinuté země, nemusí platit pro velký a technologicky relativně vyspělý Írán, plovoucí na ropě a plynu. Postup je takový, že velmoc nejdřív zahájí válku prostřednictvím sabotáží, emigrantů a disentu v podobě „barevné revoluce“ (ta už neúspěšně proběhla), v další fázi proběhne válečná operace 4. generace, tj. hospodářské embargo, dezinformační kampaň a informační blokáda (probíhá). V poslední fázi, pokud se předešlé způsoby vedení války jeví jako neúčinné, dojde ke klasické vojenské operaci 2.generace (chirurgicky přesné :). V případě Íránu se bohužel pravděpodobně bude jednat o bezprecedentní preventivní jaderný úder. Pravděpodobně bude veden ze strany Izraele za tiché podpory USA, Saudské Arábie, Egypta, bez vědomí Iráku. Spojené státy vstoupí do válečných operací na straně Izraele až později.

 

To bude poslední velká vojenská operace, po které se pravděpodobně USA ekonomicky zhroutí. Rusové a Čína budou s uspokojením sledovat, jak jejich společný nepřítel v nesmyslné válce proti „terorismu“krvácí. Evropská unie zůstane „neutrální“ a bude podávat protestní nóty.  BRIC  přestane obchodovat s EU a USA, protože tito giganti nemají už žádnou protihodnotu, kterou by zaplatili za suroviny, které potřebují, ani za zboží, které si již neumějí sami vyrobit. Dolar zcela ztratí hodnotu a provizorně bude nahrazen novou měnou amero, kterou ovšem BRIC odmítne akceptovat jako nepodloženou. (doporučuji přečíst odkaz!).

 

USA v odvetu vypínají poziční družicové systémy.  BRIC přebírá kontrolu nad světovým pozičním systémem. Nastává opět doba hospodářského růstu, ovšem za nových pravidel. Dopad nových pravidel na naše maličkosti si zatím nikdo neumí představit. Pravděpodobně „nový světový pořádek“ bude globálně spravedlivější, protože východní slované, asiaté, indové a latinoameričané jsou obecně skromnější než euroameričané.  NWO se nebude konat tak, jak si představují staré židovské bankovní rodiny Rothschildů,Warburgů, atd., ale podle scénáře načrtnutého čínskou pílí a vytrvalostí. Lidská práva, jak je máme dnes „garantována“ v Listině základnách práv a svobod, se stanou námětem nostalgických historických eposů a fantasy příběhů o dekadenci západní civilizace.

 

Pyšná, agresivní a dekadentní euro-atlantická civilizace se z této prohrané „války“ již nikdy nevzpamatuje a tiše odejde do dějin, podobně jako antické Řecko, Řím, Inkové, Aztékové a další impéria. Jako odstrašující příklad bude tato naše civilizace popisována v učebnicích dějepisu pilných čínských školáků, kdy za jediný přínos staré zaniklé západní civilizace pro novou globální éru budou považováni pouze kulturní velikáni jako Bach, Dvořák, Verdi.

 

My už jim dnes nemáme co nabídnout. Jen je poníženě poprosit, aby nás nechali dožít ještě za starých pořádků. Naše civilizace je intelektuálně, společensky i ekonomicky na konci svojí cesty.  21.století pravděpodobně bude hrobem bílého muže i s jeho sny o světovládě. Nástupu barevné otrocké civilizace východního typu s absolutní kontrolou a centrálním řízením společnosti do posledního detailu už nic nezabrání.

 

Taková je bohužel realita a nabubřelé kecy prezidenta Obamy na spádu událostí nic nezmění.

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments