Debatní klub o propagandě: Ladislav Jakl / Radim Valenčík


 

Asi jen málokdo může o sobě říci, jako například Ladislav Jakl, že složil zkoušky z propagandy na Univerzitě Karlově, fakultě žurnalistiky a zároveň jen málo občanů České republiky vystudovalo matematiku na Oděské státní univerzitě jako Radim Valenčík.


Naši hosté se pokusí nahlédnout na téma propagandy českých médií v souvislosti s eskalující situací na Ukrajině. Je rolí médií informovat nebo formovat veřejné mínění? Je propaganda sestrou války nebo jen její nebezpečnou služkou?


Do debaty na téma propagandy jsme dosud pozvali řadu novinářů a v drtivé většině případů jsme od nich neobdrželi žádnou reakci. Pouze Jan Vaca z iDnes sdělil, že se nechce zúčastnit. Stále však doufáme, že se nakonec někdo vzchopí a přijde nám do Debatního klubu vysvětlit své motivace, postoje a ideály, tedy například Michal Hanák, Ondřej Tolar, Iva Kchimelová, Jaroslav Beránek, Marek Dvořáček, Petr Pravda, Jan Dvořák, Zdeněk Porybný, Lubor Kazda, Robert Dengler, Vladimír Dušánek, Michal Rižák, Martin Dorazín, Milan Kruml, Ištván Léko, Luboš Palata, Dalibor Balšínek a další. V debatách na téma propagandy budeme nadále pokračovat a proto není potřeba se obávat, že by se na někoho nedostalo.

 

Více debat najdete na Debatním klubu

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments