Demokratičtí teroristé „NATO „odmítají svobodné volby pro Libyi

Červen 17, 2011

http://english.pravda.ru/images/article/6/6/8/44668.jpegRuský diplomat Michail Marguelov, který byl vyslán do Libye ruským prezidentem Dmitrijem Medveděvem, řekl, že ve čtvrtek 16. června se sešli zástupci libyjské vlády a opozice, aby diskutovali o krizi. Mezitím rebelové a státní američtí činitelé  prohlásili, že nepřijmou předvolební kampaň, kterou navrhl syn libyjského vůdce Saif al Islam Kaddáfí. Marguelov také řekl, že tripoliské orgány přiznaly, že jsou v přímém kontaktu s NTC – s Národním přechodným koncilem, který představuje opozici proti libyjskému vůdci Muammaru Kaddáfímu.

Rus zůstal v hlavním městě Libye několik hodin, aby vedl rozhovor s premiérem Baghdádím. al-Mahmúdím a náměstkem ministra zahraničních věcí, Abdul Ati al-Obeidím a tlumočil jim nabídku Kremlu k na zprostředkování příměří a další vyjednávání s povstalci. „Předseda vlády řekl, že  k poslednímu kolu jednání došlo v Paříži ve středu 15. června s vědomím francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho,“ řekl ruský diplomat. Oba dva,  Al-Mahmoudi a Marguelov souhlasí s tím,  že dialog s libyjskou vládou nezahrnuje diskusi o odstoupení Kaddáfího. „To je nedotknutelná hranice,“ vysvětlil premiér, který zároveň odmítá nátlak a podmínky, které se Západ snaží vnutit Libyii.

Ruský vyslanec byl minulý týden v Benghází, kde se setkal s teroristickými vůdci NTC, a před svým příjezdem do Tripolisu prohlásil, že je přesvědčen, že si libyjská opozice nepřeje smrt Kaddáfího. Libyjská televize oznámila pobyt ruského velvyslance a jeho důkazy o leteckém bombardování Severoatlantické aliance, která provedla 44 náletů, z nichž pouhých třináct bylo na údajné vojenské cíle. Zahraniční korespondenti potvrzují, že jedním ze zničených míst byl Hotel Wanzirik, nacházející se v centru hlavního města, poblíž komplexu báb al-Aziziya – kde pobýval Kaddáfí – následkem bylo nejméně dvanáct civilních obětí.

Místní tisk na druhou stranu otiskl výňatek z rozhovoru se Saifem al Islám Gaddafim pro italské noviny, v níž  syn libyjského vůdce řekl, že jeho vláda je ochotna přijmout nové volby v období tří měsíců či do konce roku 2011. Saif vyjádřil přesvědčení, že jeho otec by zvítězil v každém hlasování, protože „je v zemi velice populární.“ Dokonce navrhl, aby tyto hypotetické volby byly v zájmu ukončení ozbrojených střetů monitorovány mezinárodními orgány. „Evropská unie, Africká unie, Organizace spojených národů, dokonce i NATO mohou sledovat proces hlasování,“ řekl Saif, který také hájil novou ústavu a nezávislost médií. V rozhovoru s Al-Džazírou, poté, co byli informováni o pohovoru, Spojené státy podpořily teroristické povstalce a američtí představitelé řekli, že nepřijmou volby navrhované Saifem.

Jinými slovy – je to všechno fraška, podvod, všechno čisté lži a mystifikace od začátku do konce. NATO a jejich teroristické kumpány zajímá pouze to, co mohou ukrást libyjskému lidu, přičemž používají Libyi jako vstupní bránu do Afriky proto, aby mohli znovu kolonizovat celý kontinent a vytvořit zde operační základnu.. Vědí, že nemohou NIKDY vyhrát svobodné a demokratické volby v Libyi. Jejich konečnou hrou je vystrnadit Africkou unii (volný pohyb osob a zboží, cenově dostupné veřejné služby pro všechny Afričany) pomocí amerického vojenského štábu pro Afriku (AFRICOM). NATO nebude akceptovat volby a teroristé nebudou podporovat volby z jednoho prostého důvodu – je jim jasné, že by Kaddáfí zvítězil, a to by dalo legitimitu jeho vládě a zcela odstranilo všechny imaginární jednotky i důvody, které NATO využívá k teroristickým imperialistickým útokům na Libyi.

Jsou to jen úplně zkorumpovaní, prohnilí, nepoctiví a především většinou genocidní vrazi. Možná, že jejich ohavné a prohnilé černé duše budou zatraceny do pekla a měly by se tam dostat co nejdříve. Jak již zde bylo řečeno dříve, jsou to narušitelé míru a nelze jim věřit, za žádných okolností. Vyvádějí tak, že Hitler a jeho SS vedle nich vypadají jako matka Tereza a sbor zpívajících jeptišek.

Převzato z Pravda.ru

Překlad: Clair

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments