Démonické Švédsko, Mišpacha, Arctic Sea a nemocniční šťáraZáří 10, 2009

Poté, co švédský deník Aftonbladet zveřejnil šokující popis toho, jak izraelská armáda odebírala orgány mladých Palestinců, které předtím zranila či zabila na Západním břehu, začala izraelská propagandistická mašinerie, jež má svá chapadla v největších mediálních korporacích a Pentagonu, pracovat na démonizaci Švédska.

Naše zdroje ve Finsku nás informovaly o tvrzení finská televize, že za únosem Arctic Sea ve švédských teritoriálních vodách byla izraelská tajná služba Mossad. Arctic Sea plula pod maltskou vlajkou, měla ruskou posádku a byla najata rusko-finskou firmou Solchart Archangelsk Ltd. z Helsinek. Vyšetřovací komise ruské nejvyšší prokuratury oznámila, že na vyšetřování únosu Arctic Sea spolupracuje s orgány Malty, Estonska, Litvy, Finska a Švédska. Pozoruhodné je, že na seznamu spolupracujících zemí chybí Izrael.

Časování izraelské pirátské operace mělo odvrátit pozornost od informací tohoto švédského média o loupežích orgánů a přehlušit je tvrzením, že tato loď, jež převážela finské dřevo z Pietarssari ve Finsku do Alžíru, převážela ve skutečnosti rakety S-300 do Íránu. Média pod vlivem Mossadu, včetně Murdochových londýnských Sunday Times a celobritských Daily Telegraph, šíří falešné zprávy o tom, že tyto rakety S-300 byly naloženy na Arctic Sea v Kaliningradu, ruské enklávě v Pobaltí, jež představuje jednu ze tří zemí kolem Baltu, jež zůstávají mimo NATO, a jimiž jsou Rusko, Švédsko a Finsko. Není náhodou, že izraelská propagandistická mašinerie obviňuje Finsko, že je zapojeno do převozu raket, a Švédsko, že poskytuje své teritoriální vody pro plavbu lodí do Alžírska.

Média pod izraelským vlivem informují v tom smyslu, že Arctic Sea byla napojena na organizovaný zločin v Kaliningradu, což mělo zajistit úspěch přepravy těchto raket. Izraelci ovšem nekomentují zprávy, že únosci Arctic Sea byli etničtí Rusové z Ruska, Lotyšska a Estonska, kteří byli napojeni na Mišpachu (židovskou mafii) ve východní Evropě. Izrael je evidentně znepokojen tím, že jeho úloha v únosu lodi vyjde najevo v moskevském procesu s těmito osmi na organizovaný zločin napojenými únosci, a na světlo vyjdou také úzké kontakty mezi Mossadem a Mišpachou ve východní Evropě.

Švédsko a Finsko, nejen že netouží vstoupit do NATO, ale vyjadřují pochopení pro těžký úděl Palestinců. Aftonbladet a Švédsko byli obviněni z antisemitismu, což je stará známá figura Izraelců, pokud jsou kritizováni za svůj přístup k dodržování lidských práv. Švédská vláda odmítla požadavek rozpínavého izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, aby odsoudila zprávu v Aftonbladetu o odebírání a pašování orgánů ze strany Izraelců.

Izraelský velvyslanec ve Stockholmu Benny Dagan odpověděl neobvyklou řečnickou otázkou na dotaz švédského redaktora, proč Izrael nevyšetřoval zprávu Aftonbladetu o odnímání orgánů: „Proč nevyšetřujeme, že Mossad a Židé stáli za útoky na Twin Towers?“

Když se zaměříme na poslední izraelské operace pod cizí vlajkou i akce ve spojení s organizovaným zločinem, obě tato vyšetřování by mohla dávat smysl.

Izrael přitvrdil směrem ke Švédsku. Redaktor Aftonbladetu Jan Helin byl obviněn z toho, že je nácek. Švédskému ministru zahraničí Carlu Bildtovi byla znemožněna návštěva Izraele. Sirény z Izraele a jejich ozvěna v mainstreamových médiích přicházejí současně s dalšími mediálními výstřely, odpálenými Izraelci proti bývalé irské presidentce a komisařce OSN pro lidská práva Mary Robinsonové za to, že získala od presidenta Baracka Obamy Presidentskou medaili svobody, proti Norsku za jeho politiku stažení investic z izraelských firem, proti švédské pomoci Palestincům, proti bývalému finskému presidentovi a laureátovi Nobelovy ceny míru Martti Ahtisaarimu za to, že volá po přizvání Hamásu do blízkovýchodních mírových rozhovorů, proti Skotsku za osvobození libyjského agenta odsouzeného za bombový útok na PanAm 103 nad Lockerbie.

Izraelští a američtí proizraelští pravicoví komentátoři šíří pohrdání ke keltským a severským národům, a nehledě na jejich sociálně-demokratické tradice si stěžují, že tyto národy jsou všeobecně antisemitské a podporují terorismus. Keltové a Seveřané teď od Izraelců dostávají ochutnat toho, co je obvykle podáváno Slovanům. Švédsko se přitom stalo nejvíce uráženou zemí od izraelských propagandistických kruhů.

Nemělo by být žádným překvapením, že se 6. září mezi všemi charitativními organizacemi, jež operují v oblasti Kábulu, stala terčem útoku amerických jednotek právě švédská nemocnice v Šánízu, jižně od afghánského hlavního města. Švédský výbor pro Afghánistán tvrdí, že vojáci Spojených států svázali členy personálu a příbuzné pacientů, kteří tam byli na návštěvě. Američané vyrazili dveře a prohledali nemocniční pokoje při „pátrání po Tálibánu“. Tento útok porušil mezinárodní právo i dohody o nedotknutelnosti nemocnic a nemocničního personálu ve válečných zónách, ve skutečnosti však byl jenom odrazem izraelské taktiky v Gaze a na Západním břehu.

Existuje množství pohrobků neoconské kliky Bushe, Cheneyho a Rumsfelda v Pentagonu, kteří „izraelizovali“ americkou vojenskou a bezpečnostní politiku v Iráku i Afghánistánu. Vypadá, že tam tomu ještě stále velí.

Překlad: Stan

Převzato z Online Journal

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments