Březen 09, 2011
Zatímco svět s napětím očekává průběh pátečního saúdskoarabského „Dne hněvu“, z nějž mnozí mají obavu, že se stane jiskrou, která pošle ceny ropy přes hodnotu 200 dolarů za barel, saúdský ministr zahraničí, princ Saúd al-Fajsal, vydal skrytou hrozbu Spojeným státům, když varoval, že království je připraveno „sekat cizí prsty“ v případě jakýchkoli vnějších zásahů.
„Den hněvu" byl organizován saúdskou mládeží prostřednictvím stránek na Facebooku, které přilákaly více než 17 000 členů. Zprávy zveřejněné na této stránce též vyzvaly k „Saúdské revoluci“ jež bude 20. března požadovat demokratické a politické reformy.
Saúdskoarabský ministr zahraničí, princ Saúd al-Fajsal, vydal 48 hodin před prvním protestem jasný vzkaz těm mimo Saúdskou Arábii, kteří chápou demonstraci jako příležitost k prosazení svých geopolitických plánů proti této zemi bohaté na ropu. Požadavky protestů podle něj porušily „Korán a učení proroka,“ Fajsal se zapřísahal, že království „usekne“ všechny prsty cizích států, které ji obviňují a které odsoudily očekávanou brutální reakci saúdské vlády na šíitské protesty. „Fajsal, který je synovcem krále Abdalláha bin Abdul-Azíze řekl, že Saúdská Arábie odmítá jakékoliv cizí vměšování do svých vnitřních záležitostí,“ uvádí RIA Novosti.
Ačkoli se varování zdá být výstřelem zaměřeným na íránskou vládu, která povzbudila saúdské revolucionáře, aby ovládli toto království, je to také nepochybně skrytá hrozba, která je zaměřena na Spojené státy poté, co USA daly jasně najevo, že očekávají od saúdského království respekt k právům demonstrantů na svobodu projevu. Mluvčí ministerstva zahraničí Philip Crowley v pondělí v souladu s linií Obamovy vlády a demonstranty naléhal na Saúdy, aby tolerovali „mírumilovné shromažďování“ demonstrantů.
Jsme svědky opakování toho, co se stalo s Husní Mubarakem v Egyptě, plánu Spojených států přivlastnit si protesty a podruhé ukřižovat svého tradičního spojence v omračujícím geopolitickém kaskadérském triku, který by mohl vyslat šokovou vlnu po celé planetě? Je více než pravděpodobné, že stejně jako jsme toho byli svědky v Libyi, vojensko-průmyslový komplex Spojených států by mohl přenést dopad revoluce do Saúdské Arábie a použít ji jako nástroj, jehož prostřednictvím bude pokračovat v geopolitických manévrech ve jménu „humanitární pomoci“ nebo „zajištění stability“.
Ale mohla by se z toho stát skutečná vojenská kampaň proti Saúdskému království?
Nezapomínejme, že v roce 1973, kdy král Fajsal uložil ropné embargo na země, které podporovaly Izrael během říjnové války, Spojené státy, a především vrchní globalista a tehdejší americký státní tajemník Henry Kissinger zvažoval útok na saúdskoarabská ropná pole. „Zpráva nespecifikovala opatření, která budou přijata, ale vypadá to na použití síly. Zástupce CIA mi dal nepodepsaný vzkaz a řekl mi, že je od Kissingera … šel jsem ke králi a předal jeho obsah,“ řekl princ Turki Al-Fajsal, bývalý šéf výzvědné služby a velvyslanec ve Washingtonu.
Lindsey Williams ze zasvěcených zdrojů zdokumentoval, že se globální elita zoufale snaží vytvořit takové geopolitické klima, které bude udržovat vysoké ceny ropy. Chaos a nestabilita v regionu je dokonalý koktejl pro dosažení tohoto programu. Globalisté tím, že manipulují slabé a vznikající vlády, mohou přestavět region ke svému obrazu, ale pomocí vlny vzpour svrhnout takzvané „darebácké státy“, jako je Írán a upevnit nový světový pořádek. Elitářský miliardář George Soros vyzval, aby byl Írán záměrně uveden do „nejkrvavější ze všech revolucí“.
Ultrabohatí jsou zcela nedotčeni dopadem rostoucích cen potravin a paliv, který reálně snižuje životní úroveň pouze chudých a střední třídy. Zasvěcenci, kteří jsou zapojeni do tohoto podvodu, jsou imunní vůči globálnímu ekonomickému kolapsu, protože vydělávají peníze, ať už je na trhu bublina nebo smrtící pokles. Na cestě k „postindustriální revoluci“ a „zelené ekonomice“ musí být udržována pojistka přes vysoké ceny a umělý nedostatek tradičních zdrojů energie. Čím větší je kontrola nad ropnými poli, a především čím více globalistů může omezit produkci ropy, tím více se jejich „postindustriální revoluce“ přiblíží ke svému cíli.
Analytici jsou v podstatě jednomyslní v předpovědích, že jakékoliv vážné povstání v Saúdské Arábii by poslalo ceny ropy nad 200 dolarů a zcela vykolejilo jakoukoliv představu o oživení světové ekonomiky, což je přesně to, co globální elita chce. Tím, že ponechávají pouze v nejlepším případě bezkrevný hospodářský růst a zároveň jsou těmi, kteří kontrolují vše deformující inflaci, mohou *****kraté dosáhnout svého snu o likvidaci prosperity a nezávislosti silné střední třídy.
Nestabilita v Saúdské Arábii jenom podpoří tento konečný cíl, není třeba spěchat, což je důvod, proč americký vojensko-průmyslový komplex bude čekat v záloze, aby využil jakékoli nepokoje, stejně jako jsou to teď připraveni udělat to v Libyi.
Převzato z Prison Planet
Překlad: Aram
Foto: zdroj