Detektiv Íčko vyšetřuje
 

Policie zastavila informování veřejnosti o vyšetřování útoku na Mirka Topolánka. Detektiv Íčko tedy otevřel sklad novinek ze svého vlastního vyšetřování a hned nás oblažil informací, která rozkrývá rozsáhlé spolčení z jeskynního systému ČSSD.

 

Jeden z útočníků byl identifikován na fotografiích jako člen ochranky z pohřbu Kočky mladšího, který skončil svou pouť na tomto světě kulkou z pistole p. Ďurička. Detektiv Íčko nám nezapomene ve zprávě připomenout, že vražda proběhla po autogramiádě zloducha Paroubka, jehož jméno se v textíku dlouhém 324 slov včetně spojek objeví 4x (Topolánek 3x bez nadpisu). Jedná se o délku o cca 2 SMS zpráv a uznejte sami, když už do jedné SMS napíšete něčí jméno 2x, nejedná se o úplně běžné plkání, ale o komunikaci, v níž potřebujete někoho vypíchnout. A ten, kdo má být vypíchnut, není jistě bojovný holohlavec ani jeho oběť, nýbrž právě šéf konkurenčního bratrstva.

 

A jaký je vyšetřovací postup detektiva Íčka? Úplně na začátku se určí viník. A ten je znám už od r. 1998 – šéf od konkurence. Rozsáhlý aparát vyhledá nějakou souvislost s viníkem. Je jedno, jestli je to stejný barevný odstín laviček v místě incidentu a viníkovy kravaty nebo prasklina ve skle automobilu viníka, která tam včera nebyla.

 

Takové prohledávání chvíli trvá. Lustrovat fotoarchiv není práce, kterou bychom uměli udělat automatem, ale musí se projet tísíce fotografií a stran dokumentace ručo fučo. Pak se shromáždí všechny možné informace a detektiv Íčko vybere podle jeho názoru a schopností ty nejméně pitomé.

 

Informace se ozdobí a brčkem přifoukne tak, aby z ní při jakémkoli závanu padala lejna přímo na hlavu viníka.

 

Tím je dílo dokonáno, a na řadu přijde prezentace. Informace je jasná, stručná, srozumitelná a jakoby dávno známá a logicky předpokládáná. Detektiv Íčko se ostatně v teoriích pana Goebblese dobře vyzná, a pokud ne, dochází ke stejným zavěrům a uplatňuje stejné praktiky. Stačí odhadnout momentální náladu mas a podle toho jim naservírovat výživný chutný pokrm. Tu s dramatickým výrazem sadistického cholerika, tu se psíma očima a kapřím úsměvem. Nicméně detektiv Íčko ještě na toto téma nevystoupil, tak se necháme překvapit, jaký převlek zvolí.

 

Zatím pouze nechal plk zveřejnit a lejno doletělo do svého cíle. Otázkou ovšem zůstává, jestli lejno nenabralo trajektorii bumerangu a nevrátilo se v očích občanů zpět přímo na čelo detektiva Íčka.

 

Kanonáda bude ovšem pokračovat bez dlouhých přestávek až do voleb a jestli nezemřou, tak bude pokračovat furt a možná ještě déle ("je jim všechno u prdele" – citace skupina Tleskač, album Předměstí Bory). Vždyť s ničím jiným ve státě starosti nemáme…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments