Dokázáno! Ježíš byl levičák a vyznával komunismus…

A nejenom to, byl také liberalista a jeho vzhled mi připomíná levicové hippies. Mladí ho milují, protože je nesmrtelný stejně jako Elvis Presley. Ale proč zrovna levičák a ne třeba pravičák? Odpověď jako vždy, hledejte v bibli:


  1. Vyhodil z chrámu Božího penězoměnce, což jsou obyčejní veksláci šedé ekonomiky.

  2. Ježíš prohlásil: "Snadnější je, aby velbloud prošel uchem jehly, než aby bohatý vešel do Božího království." Jak vidíte, církevní restituce se nelíbí ani jemu.

  3. Ježíš pravil: "Chceš-li dojít království nebeského, rozdej svůj majetek chudým." Stejně jako za neexistujícího komunismu.

  4. Je dokázáno, že miloval i fanatické pravičáky, jelikož prohlásil: „Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské."

  5. "Odpusť nám naše viny, jako i my odpouštíme našim viníkům" Zde jednoznačně deklaruje, že chce pomoci dlužníkům s nekřesťanskými úroky před exekutory.

  6. "Dej nám dnes náš každodenní chléb." Což je jasná podpora pobíračům dávek.

  7. Ježíš miloval malomocné, prostitutky, chudé i mnoho dalších, a proto jim navzdory Julínkovi a Hegrovi poskytl bezplatnou léčbu.

  8. Ježíš nikdy neřekl křivého slova proti lesbám a homosexuálům, o čemž svědčí jeho slova: "Otec je ve Mně a Já v Něm!" (J 10:38)

  9. Ježíš vždy odmítal církevní školy a proto se ke svému otci modlil sám a v tajnosti.

  10. Už tehdy neměl rád Václava Klause a proto lid varoval! Ježíš Kristus přesně popsal detaily svého druhého příchodu a několikrát varoval, že se nepřítel bude snažit mnohokrát jeho příchod napodobit a zfalšovat. Matouš 24,4-5 – „Dávejte pozor, aby vás někdo nesvedl. Mnozí přijdou pod mým jménem se slovy: ‘Já jsem Mesiáš a svedou mnohé.’"


Dokonce existují vědecky podložené důkazy, které byly v tichosti schválené Vatikánem, že se světoznámý německý filozof Karl Heinrich Marx (Karel Marx) inspiroval novým zákonem. Těm, kteří by si ve své předpojatosti k Bohu dovolili kritizovat tento článek, už dopředu odpovím slovy Ježíše: "…Učte se ode Mne… a najdete odpočinek!…" (Mt 11:29) "Ještě vám mám mnoho co říci, ale teď to nemůžete unést!" (J 16:12) :o)

 

Foto: Occupy Wall Street

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments