Dokument: Projev libyjského vůdce Muammara Kaddáfího z 8.září 2011

Září 09, 2011


Ráno 8.září 2011 vystoupil vůdce Revoluce Muammar Kaddáfí v syrské TV Arrai. Obrátil se na syrský lid s proslovem, jehož podstata je následující:


Obracím se k našemu hrdinskému lidu, který odolává: libyjská země, právoplatně vaše, náleží vám od dob vašich dědů a pradědů.


Ti, kteří se vám ji snaží ukrást jsou cizinci, cizí žoldáci, toulaví psi, ti samí cizinci, kteří kdysi po dlouhé roky okupovali Libyi a předpokládali, že vás tak zbaví vašeho zákonného dědictví. Jenže my neponecháme zem našich otců těm, jejichž rody špiclovaly  pro Itálii, těm, kteří dnes špiclují pro Francii a Britanii, jdou ve stopách svých "ctěných" otců a dědů, jdou cestou hanby. Tyto krysy a bandité jsou obrazem svých dědů. Každý z nich je živé vtělení zrady. Nejsou to Libyjci. Zeptejte se kohokoliv z těch, za nímž stojí NATO, kdo ničí naše města a zabíjí libyjské děti a uvidíte, že jejich otcové a dědové byli zrádci, že v nich koluje krev zrádců.


Myslíte, že tito zrádci čtvrtého pokolení budou rozhodovat o osudu libyjského lidu? Ti samí, kteří stěží chápou, že libyjský lid se proti nim postavil, neobjevili nic lepšího, než jak se uchýlit ke svým špinavým trikům s arabskými TV plnými jedu a povolávat na svou stranu osoby z Perského zálivu? Žádali je o vymyšlení jakékoliv lži, volali zachraňte nás, pod nohama nám hoří zem, cítíme, jak se davy lidí na nás valí a my ztrácíme to, co jsme zabrali. Vymyslete něco, jakékoliv pomluvy, aby byl bojovný libyjský lid demoralizovaný, aby ztratil bojového ducha Vítězné revoluce.


A hle, pomluvy a báchorky, které si takto vymodlili, jsou na světě. Nejprve oznamovali – on utekl do Venezuely – lež! Nyní se jim to už zřejmě omrzelo a tak říkají, že je v Nigeru – tolik úsilí, aby vás zlomili a přiměli ke kapitulaci – známka toho, že vědí jak jsou vaše vůle a váš duch silné.


Obyvatelé Tripolisu se chystají zničit krysy a uvěznit zrádce rozprášené na všechny strany. Jejich páni se od nich brzy odvrátí – bomby jim docházejí a letadel více nemají. Myslí si, že na nebi je NATO na věčné časy. Avšak NATO prohraje, ať si to přejí nebo ne, neboť NATO už nemá na bombardování více peněz. Nyní jsou na boj sami. Na pomoc si zavolali ty, kteří zasévají pomluvy a rozšiřují bácborky. "Had byl raněn", "Kaddáfí prchl", s Kaddáfím se stalo to či ono. Znamená to, že jim dochází dech a jejich páni je brzy odvrhnou. Potom půjdou jeden proti druhému.


Libyjský lid vyjádřil svůj postoj před tváří celého světa v "Pochodu milionů" a tento lid dosud žije. Znamená to, že těm druhým nezbývá nic jiného než rozpoutat psychologickou válku. Nepoddávejte se jejich trikům a lžím. Nepřítel je slabý, a proto všechny úskoky zrádců, opilců a islamistů, kteří opustili cestu zákona a pořádku, v nás musejí vyvolat jenom výsměch.


Jejich jediným cílem je zničit zem. Nemají diplomatický ani hospodářský plán. Snaží se jen o zničení země. Viděli jste jak tito ozbrojení povstalci plenili Tripolis. Vydrancovali domy a ženám ukradli zlato. Nyní se tito hrdinové vrátili ke svým kmenům s lupem, odhodili zbraně a označili se za vítěze. Takoví jako tito nedokáží libyjský lid umlčet. Je to lid s hrdinskou minulostí. Nesmíme nechat svou zemi rozkrást těmito podlými zbabělci, za jejichž zády jsou křižáci, co uvažují o svém už jednou zkrachovaném plánu a chystají nový. Nyní, když zůstali osamoceni v boji, je všechno, co dokáží – přejít na psychologický nátlak.


A hle, jsou tu další novinky. Bylo vidět jak doprovod Kaddáfího přijel do Nigeru. Co je to za nesmysl. Copak do Nigeru nikdy  nepřijížděly autokolony z Mali, Čadu, Alžíru a ze strany Sahary? Je to poprvé?


Buďte bdělí, buďte pozorní, nepodléhejte lži. Je třeba je zničit.


Bůh je veliký – vpřed!


Převzato z Mathaba.net


Překlad: zajoch


Námět: Stan

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments