Dopis od Bandery

Vážení čtenáři. Do naší redakce došel dopis, podepsaný nějakým Banderou. Protože ho považujeme za zajímavý, rozhodli jsme se ho jak nejlépe přeložit.


***


Sláva Ukrajině!

Děkujeme za podporu Bandera nacionalismu.

Děkujeme především za podporu našeho puče.

Náš dík patří české vládě.

Hlavně panu Zaorálkovi.

Výjimečný dík patří České televizi, že pozvala naše příznivce a nedala slovo revizionistům, opilcům, banditům, Moskalům a jiné rusky mluvící chátře, která przní naši řeč.

Děkujeme všem zastáncům našeho puče a naší nové Bandera kultury.

Doufáme že naše Bandera kultura se stane pevnou součástí všech učebnic dějepisu v EU.

Sláva Ukrajině!


Děkujeme těmto v televizi vystupujícím osobám:

Panu Kalouskovi, panu Karlovi, panu Hudečkovi, panu Pehe, panu Karasovi, panu Takačovi, panu J. Fištejnovi, panu Pazderkovi, panu J. Šedivému, panu M. Kollerovi, panu T. Marjanovičovi, panu O. Vohášovi, D. Svobodovi, O. Ditrychovi, panu V. Votápkovi, panu M. Faixovi, paní G. Andrijcevové, panu O. Burešovi, panu B. Kopčákovi, panu V. Balašovi, panu B. Hnízdovi, panu V. Votápkovi, paní O. Pelenské, panu M. Romancovovi, panu L. Dvořáku, paní Natali, paní O. Pelenské, panu J. Leschtinovi, panu M. Rieglovi, panu O. Soukupovi, panu V. Balážovi, E. Souleimanovi, panu J. Šírovi a všem ostatním nejmenovaným.

Velice nás mrzí, že ve dvou případech, během tří měsíců, dovolila televize Moskalům veřejně vystoupit.

Sláva Ukrajině!


Protože Česká televize má hodně dopředu naplánované pořady a nemůže aktuálně informovat a naší Ukrajině, chceme následujícím kulturně-osvětovým programem poděkovat výše jmenovaným a zároveň přiblížit českým občanům, naší Bandera kulturu, která se se zásadně dynamicky začala rozvíjet po roce 2004.


Sláva Ukrajině!


Začněme kulturně, to je naše mládež, která si připomíná 70let naší UPA v roce 2013.Marš naší mládeže UPA v říjnu 2013Ten velkolepý pochod v roce 2012. Ach ty bubínky!Ta nádhera, ještě si ji zopakujte!Toto je naše UPA reklama z roku 2011, která svolává na každoroční mítink do Kyjeva.Zde naše UPA rocková hudba z roku 2011. Ty skvělé bojovné texty.Náš velkolepý pochod Kyjevem v roce 2013.Naše mládež se večer netoulá po barech.Naše mládež si oblíbila bubínky.Sice dočasně nemáme Krym, přesto můžete dát do našich rekreačních táboru své české děti. Po návratu je nepoznáte a oslní vás znalostí ukrajinštiny.Jsme velice věřící a dodržujeme desatero.Máme také jiné hudební Bandera styly.


 


V naší UPA hudbě také střilíme.Každý den myslíme na naší mládež!Nebo něco hudebně UPA lidového.To je také naše mládež v minulém roce. Ta hesla!Mládež v EU sedí u počítače, naše UPA mládež se baví jinak.Náš další hudební UPA žánr.Neustále pořádáme setkání.To je náš politický vůdce, Oleh Tjahnybok na Majdanu. Ta gesta! Ty pózy!Naše UPA maskáčová rock hudba.Díky USA se rodí nová Ukrajina.Už máme svoji armádu!Toto je naše současnost z 12. 4. Naši bojovníci UPA už pochodují rusky mluvícím Charkovem.Závěrem chceme poděkovat EU za finanční pomoc při budování sběrného tábora pro Moskaly.


 

V úctě Váš Stěpan Bandera

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments