Drzý spratek

Strážce kasy po čase opět pocítil svou významnost, zřejmě pod vlivem získání titulu Nejlepší škrtal rozvíjejících se evropských ekonomik. Rostou mu křídla a sebevědomí. „Bezvýznamní idioti“, vzkázal europoslancům, kteří mu vytýkají příliš častou neúčast na zasedání unijních ministrů financí. Chyběl prý „poprvé“. Ovšem idioti z europarlamentu i z tisku mu vyměřili absenci šestinásobnou. Všichni ale víme, kdo v této zemi umí nejlíp napočítat do jedné, do dvou, …do šesti, a možná i dál!


Podobnou bohorovnost předvedl Kalousek poté, co u Sněmovny fyzicky napadl mladíka, jenž na něj pokřikoval, že „je zloděj a bude viset“. Kdo by čekal tiskovou konferenci s vystoupením zkroušeného, pobledlého vládního činitele, jenž ze sebe sype omluvy za to, že neudržel nervy na uzdě a nechal se hloupě vyprovokovat, je zřejmě cizinec, nebo nenapravitelný naiva. Ministr se nadouval nad svým rázným chlapáctvím, a pochvaloval si, kterak dal “drzému spratkovi“ pěkně za vyučenou. Předseda vlády se nuceně uculoval, a mírně káravým tónem odrecitoval svůj naučený bonmot o pedegogice. (Kdo by však čekal od našeho roztřeseného premiera pádnější reakci, musí být naivní cizinec…). Ale aspoň že tak. Za jeho předchůdce Topolánka bychom byli svědky hurónského smíchu, spršky vulgarit, poplácání po ramenou a prostředníků vztyčených do kamer…


Nutno ovšem připomenout, že známe pouze Kalouskovu verzi celé události, honem tedy dodejme: „mladík ÚDAJNĚ pokřikoval“. Miroslav Kalousek totiž prokazatelně nemluví pravdu vcelku často, a dá se proto směle označit za notorického lháře (dle mínění zasvěcených ještě příhodněji za prolhaného notorika). Ať už jde o jeho předvolební „místopřísežné prohlášení, že TOP09 nezískala od finančníka Bakaly žádný sponzorský dar“ (aby se později ukázalo, že Bakala na jeho straně rozhodně neškudlil), o nedávnou “mystifikaci“ ohledně tajně pořízené audionahrávky porady šéfredaktorů českých deníků, nebo o jím popřené hulvátství vůči Karolině Peake (které řada dalších účastníků jednání potvrzuje).

A ke všemu ty prokleté počty do jedné a do dvou… Kdopak tu už zase lže?!?


I kdybychom však pro jednou Kalouskovi uvěřili, jeho agresivita asi nadchne pouze jednodušší povahy. Vyslal jí totiž do veřejného prostoru hned několik zpráv:


1) Drzí spratci ve vysoké politice stále hledají dno obecně přijatelného chování – bude hůř…

2) Řeči o „balkanizaci českých politických poměrů“ začínají hrubě urážet Balkán.

3) Lidé, kteří berou do vlastních rukou to, co jim právě připadá jako spravedlnost, činí tak správně.


+) Komu by to snad vadilo, je bezvýznamný idiot, plátce daní.


http://petrova.blog.idnes.cz/c/211300/Miroslav-Kalousek-obcany-uz-i-bije-Zfackoval-mladika.html


http://urfaust.bloguje.cz/905413-a-zase-ten-kalousek.php


Převzato z blogu autora

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments