G. W. Bush: Domníval jsem se, že let 93 byl sestřelen

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41URo66VdqL._SS500_.jpgNa světlo světa se dostala informace o obsahu chystaných knižních pamětí bývalého amerického prezidenta George W. Bushe Decision Points (Rozhodnutí), které mají vyjít 9. listopadu 2010 u vydavatelství Crown. O obsahu chystaných pamětí 43. amerického prezidenta však přinesl první informace web Drudge Report. Paměti pojednávají o osobních i prezidentských krocích G. W. Bushe, o Bushově alkoholismu a jeho skoncování s ním, o návratu k jeho víře, Iráku, Iránu, Afghánistánu, hurikánu Katrina, finanční krizi a o mnoha dalších a dalších událostech, které formovaly nejenom americké dějiny během prvního desetiletí 21. století.

Kniha samozřejmě také pojednává o událostech ze dne 11. září 2001. To ráno, píše Bush, jsem vydal rozkaz, aby sestřelili unesené letadla. Když se v 10:03 zřítil Let 93 na prázdné pole u Shankville ve státě Pensylvánie, většina věřila, že to bylo kvůli tomu, že cestující přemohli únosce. Bush píše, že se zpočátku domníval, že Let 93 byl sestřelen americkou armádou na základě jeho rozkazu z rána toho dne.

Pár faktů, které dokazují, že Let 93 byl sestřelen:

  • Křídlo a motor se našly přes kilometr od místa dopadu.
  • Šest pytlů plných pošty, které převážel Let 93, bylo nalezeno v jezeře Indian, více jak kilometr od místa dopadu Letu 93.
  • Očití svědkové řekli, že v místě dopadu bylo jen malý a krátký požár a nepatrný oblak dýmu. Když havaruje letadlo, je obvykle na místě dopadu obrovský požár z hořícího leteckého benzínu a obrovský mrak černého kouře stoupající k oblakům.
  • Nezapomínejme na fakt, že bylo 11. září 2001, a ten den byl letecký benzín obzvláště agresivní. U Pentagonu dokázal během krátké chvilky způsobit, že se vypařil Boeing. A jinde v ten den během chvilky způsobil pád Dvojčat i jedné letadly nezasažené budovy, stojící opodál.
  • Očití svědci slyšeli zvuk exploze, a ne zvuk pádu letadla. Susan McElwainová, očitá svědkyně, toho rána viděla vojenské letadlo nad Shanksville před „havárií“ Letu 93. Tato informace není uváděná v médiích a americké úřady jakoukoliv přítomnost vojenského letadla popírají. Přítomnost vojenského letadla vidělo nejméně dalších šest očitých svědků.
  • Malé trosky motoru se nacházely v okruhu osm mil od dopadu Letu 93. To ukazuje na použití tepelně řízené střely vzduch vzduch, která zasáhla nejteplejší část letadla – motor.
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments