Hákový kříž na radnici? Odplivnout si nestačí

„O akci jsem věděla a podporovala ji. Není to podle mě akt politický, ale veskrze lidský. Vyjadřujeme tím podporu ukrajinskému lidu…" Pověsit na radnici sešité prostěradlo s hitlerovskou podobiznou prezidenta cizího státu s hákovým křížem a říkat tomu akt lidskosti? Je vůbec paní primátorka Rosenbergová při smyslech? Je až neuvěřitelné, co si představitelé dovolí! Co na to Ministerstvo zahraničí? Jaký postoj zaujme předseda Sobotka a vedení ČSSD? Opravdu si může na státní budovy pověsit po vzoru Bursíka a biomasy JauJau každý, co chce? Takové počínání se nedá obkecat nějakou "demokracií" či pluraritou názorů.

 

Umíte si představit, co by se dělo, kdyby někde jinde na oficiálních budovách "visely" hákové kříže s oknírkovaným Obamou, Havlem, Merkelovou nebo Cameronem? To by byl poprask! To by byla mediální štvanice! Jen si vzpomeňte na řidiče Smetanu! Ten neuměle namaloval Langerovi a jiným politikům pouze tykadla a co se dělo! Musel k soudu, kde byl "shodou náhod" souzen právě Langerovou manželkou, musel zaplatit pokutu a šel do kriminálu, kde musel v předklonu roztahovat půlky při prohlídkách bachařů! Jaký to byl najednou zločinec!

 

"Zasraní komunisti, jděte už konečně do prdele!" Tak takové a jiné nápisy zdobí trička, která si můžete zakoupit u o.s. Dekomunizace, které plachtu vyvěsilo, jak říká primátorka Rosenbergová, jako "lidský akt." Ani se mně nechce věřit, že by si primátorka za ČSSD notovala se sdružením, které šlo ve volbách jasně proti levici a dodnes špiní a haní našeho prezidenta. Jako by paní primátorka zapomněla, že to byly hlasy právě levice, které ji dostaly až do primátorského křesla! Paní primátorko, není to prezident Putin, co vyznává fašismus a hákové kříže, ale jsou to Banderovci z Majdanu, kteří nadšeně nosí nacistické znaky. Není to prezident Putin, který hajluje na ulicích, ale ukrajinský premiér, který veřejně z tribuny zdraví nacistickým pozdravem rozvášněný dav na náměstí. Už to je smutné a nanejvýš hanebné, že EU včetně České republiky financují tyto vraždící zločince.

 

Dají liberečtí radní práci těm, kteří po zrušení zakázek a obchodních kontraktů s Ruskem přišli o práci, zatímco ostatní západoevropské firmy okamžitě vzniklou mezeru zaplní? To opravdu nemá radnice v zadluženém Liberci nic jiného na práci? Působíte na mě jako pořádní pomatenci. Nejdříve byl u vás Putin komunista, KGBák, bolševik a teď je zase hitlerovský nácek. Pokud by byla pravda to, co v Liberci tvrdíte, tak by "nacistického" Putina vítali v Kyjevě s otevřenou náručí! Vždyť oni si v těch nacistických heslech, znacích a pozdravech libují.

 

Co jste nepochybně, paní primátorko Rosenbergová, tímto "lidským aktem" dokázala, je zcela jistý odliv voličů ČSSD nejen v Libereckém kraji. Vaše spolupráce s organizací Dekomunizace jasně ukázala, jak jsou vám vzdálené demokratické principy a levicové ideály. Vaše přesvědčení vám neberu, ale odstupte! Zklamala jste levicové voliče a poškodila ČSSD. Zcela jistě s vašimi názory a morálním viděním světa najdete uplatnění v jiné politické straně, která takové lidi vítá s otevřenou náručí, Kalousek buď vám milostiv!

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments