Hvězdná válka
Odpůrci radaru nám působí značné obtíže. Pokud by záležitost s radarem byla taková, jako ji předestírají vládní orgány, média i jeho odpůrci, bylo by všechno vlastně v pořádku. Jenomže pravda je úplně jiná.


Veškerá blamáž ohledně raketové obrany proti teroristům, Rusům, Číňanům, Arabům, Korejcům, Iráncům, Slovákům a Moravanům má zakrýt základní fakt, že se nejedná o obranu pro případ války pozemské, ale mimozemské.

Velmocenské kalkulování s pojmem hvězdných válek vsugerovalo veřejnému mínění přesvědčení, že se jedná o řešení konfliktů u nás na planetě Zemi. Zdařile se tím zakrývá fakt, že se ve skutečnosti opravdu jedná o hvězdnou válku s vetřelci z jiných světů. Radar v Brdech je součástí pozemské obrany proti mimozemšťanům.

Otázka UFO se stala tak banální, že se dnes již nikdo nezabývá tím, jestli jsou zprávy a záznamy UFO pravdivé, nebo zda se jedná pouze o propagandistickou montáž.

Součástí každé války je předchozí oťukávání protivníků, masivní ideologická příprava a chronické propagandistické šarvátky. Nikdo do poslední chvíle neví, jestli mírová opatření (např. Mnichovská nebo Lisabonská smlouva) zaručí mír. Teprve když vypukne válka, jsou každému jasné všechny ty cílené kroky, které jí předcházely.

Nikdo dnes zodpovědně nemůže říci, jestli mimozemská UFO skutečně existují nebo ne. O pozemských již nikdo nepochybuje. Žádná velmoc nebo armáda přece neodhalí před válkou své nejlepší zbraně. Informace o nich, které proniknou na veřejnost, jsou účelovým klamáním, nebo pokud jsou faktické, tak jsou bagatelizovány. To vše záměrně slouží svému účelu, podobně jako dělostřelecká příprava nebo bombardování před hlavním útokem.

Odpůrci radaru působí potíže, pokud nejsou námi zjednaní (instruovaní a placení), a jestliže chtějí zabránit výstavbě radaru v Čechách na základě svého vlastního přesvědčení. Mediálně lze velmi těžko rozlišit, kdo je zjednaným provokatérem, a kdo je skutečným aktivistou. V celku je to jedno, neboť i dobrovolníci pracují neuvědoměle pro naši dobrou věc.

Velký problém demokracie spočívá v negativním účinku blamáže. Propaganda, reklama a masové zpracovávání mozků je z politického a ekonomického hlediska naprosto nutné. V případě vážného ohrožení je však mediálně a mentálně zpracované obyvatelstvo dementní a nepoužitelné, neboť nedokáže pravou hrozbu odlišit od falešné. Nepozná přítele (spojence) od nepřítele.

Máme se tedy na co těšit, až začne naše Poslední válka. Kdo v ní vyhraje, není jisté. (Tedy, je to jisté, ale nechci snižovat bojovou morálku ve vlastních řadách).

Z důvodů našeho trvale udržitelného hospodářského růstu je naše fronta zcela nejednotná. Lidstvo je nakaženo smrtelnou chorobou kolaborování se všemi svými nepřáteli, vyjma vlastní spolupráce se sebou samotným. Toto o mimozemšťanech nelze ani zdaleka říci. Jejich šiky jsou tak vyrovnané, jako by pocházely z digitální počítačové dílny.

Stanův komentář: Pozor na Wascheka, je to mimozemšťan!

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments