Hytlerovo muzeum v Braunau a Stalinovo v Gori

To se mi libi, jak velke světove narody su prozřetelne a hlasi se ku svojemu kulturnimu a historickemu dědictvi, aji kdyby bylo jakkoliv nepřijemne. To enem my zme take hovada, že s každym novym režimem burame pamatniky, přemalovavame ulice a pliveme na našu hystoryju. Za Masaryka zme vybulil Marijansky slup a přemazali nazvy ulic, Radecky, Franta Jozef a dalši skončili na smetišťu. Za Hytlera zme přestali jezdit vlevo a přemazali Masaryka a legie. Za Beneša zme vyhnali hytlerjugendy a přemazali německe nazvy. Za Gottwalda zme se zabijali mezi sebu a přemazali všecko, co bylo předtym. Za Havla zme nebyli jako oni, enem zme zburali Stalinovy a Gottwaldovy pomniky a přemazali bolševicke ulice. A za chvilu, až nastupi multykulturni socialistycko-muslimska dyktatura, budem zase burat a přemalovavat.

Jak řikam, velke narody, kere se umi poučit ze svoji hystoryje, su chytřejši. A tak mě zaujaly dvě muzea, kere sem nedavno navštivil. Jedno v rodišti velkeho vudca naroda německeho, druhe v rodišti velkeho vudca světoveho proletaryjatu. Že oba dva byli pěkni hajzli, a po každem zustaly desitky milijonu mrtvych, je jasne. A přesto maju svoje muzea, do kerych se chodi poučit tisice lidi.

 
  

Male městečko Braunau mělo dluho strach, že se v něm budu konat srazy narodnich socanu. Dneska je před rodnym domem stryka Adolfa velky žulovy šutr, turisti se podivaju na barak, kery je stejny jako kerykoliv jiny, zrobi si fotky a vali dal. Ani ti neonarodni socani už nesu to co byvali.


 

Male gruzinske město Gori, rodiště stryka Josifa, se srazu bolševickych socanu neboji. Dokonce bysem řekl, že by to nikomu nevadilo. Stryk Josif, přestože pozabijal vic lidi jak stryk Adolf, se tady těši dobre pověsti. V rodišti stryka Adolfa je vystaveny jeho Mercedes, v rodišti stryka Josifa jeho osobni vlak, kerym valil třeba na Jaltsku pyjatyku.


 

 

V celem obrovskem muzeu nebyla jedina zminka o desitkach milijonu mrtvych, jedina zminka o odpornem bolševickosocanskem hnusu, kery Stalin zavedl. Jedina negatyvni zminka byla od jedne smějici se bestyje z Československa…

 

 

PS: Jedno z tych muzeji zatim neegzystuje. Možete hadat dvarazy, kere z nich to je…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments