Jak zbohatnout na státním dluhu

Nemám na mysli obvyklé obohacování se na státním dluhu, kterým tento dluh vzniká. Pomocí vládních balíčků se žádného dluhu nezbavíme. Jinak by se to alespoň jednou podařilo, ale takto stále dostáváme balíčky a balíčky, ale dluh proti slibované nadílce stále narůstá.

Každý občan naší republiky je dnes již tak zaprodaný a zadlužený, že ani děti jeho dětí se z otroctví již nevykoupí. Jedině snad, že by to nebyly jeho děti, neboť jistá je vždy pouze matka.

Na elegantní řešení, jak se zbavit dluhu a ještě na tom vydělat, mne přivedl případ mého známého. Jel trolejbusem městské hromadné dopravy, a zapomněl si ve spěchu zakoupit jízdenku. Chytil jej revizor a můj přítel neměl tisíc korun na pokutu. Revizor si jej zapsal a postoupil věc dalšímu řízení.

Přítel mezi tím změnil zaměstnání a bydliště, takže jej obsílky dopravního podniku, soudu a exekutora nedostihly. Dopravní podnik pak prodal svoji pohledávku (1012,- Kč) soukromé firmě, která dala věc k soudu. V konečné fázi organizovaného počinu činila pohledávka exekutora téměř třicet tisíc korun. Každý si připočetl své náklady a odměnu: exekutor, soud i soukromá firma vykupující rukojmí od dopravního podniku. Je nám jistě jasný ten obchodní řetězec „já na bráchu, brácha na mne“: Pavel – Petr – Jirka – Zdeněk.

V každé správné sicilské rodině pracuje jeden syn u policie, druhý u soudu, třetí podniká v politice nebo průmyslu, čtvrtý provozuje hrací automaty, pátý dělá informátora a ten šestý, mazánek rodiny, obchoduje s drogami. Každý z nich je členem jiné politické strany.

Organizovaný zločin to není, neboť každý z členů rodiny pracuje v jiném oboru, takže nedochází ke střetu zájmů. Organizovaný zločin vzniká při sdružování obyčejných občanů na ulici. Nebo snad neznáte rčení z Bible: „Kde se sejdete, dva nebo tři v mém jménu, jsem mezi vámi.“

Pokud není s vámi v té skupince fízl, jistě je tam určitě přítomen alespoň organizovaný zločin. V té náhodné skupince, která se náhodně vytvořila na kus řeči na ulici, totiž fungují nezdaněné vztahy.

Vy se nemáte co ptát někoho na ulici nebo mu něco vysvětlovat! Od toho jsou zpoplatněná média, mobily, internet a odborníci. Pokud si předáváte informace takto na černo od ucha k uchu jako nějacíprimitivové, stát, ekonomika i odborníci tím přicházejí o peníze. Kam bychom takto přišli?

Ve správné demokracii žádný osobní styk neprobíhá, ale pouze profesionální!

Jo, jak vydělat a zbohatnout na tom státním dluhu? Je to velmi jednoduché. Prodáme státní dluh nějaké soukromé firmě, která požádá soud o vydání exekučního rozhodnutí. Nezávislý soud předá výkon exekuce soukromé firmě. Všichni si připočtou své náklady a odměnu, a tak vnikne pohledávka nejméně dvou tisíckrát vyšší, než byl původní státní dluh.

Pak proběhne exekuce. Podobným způsobem, jako se to stalo mému příteli. Exekutor se nakonec nějak dopídil jeho adresy. Nalezl jeho nové bydliště, avšak nezařízené. Nijak to nevadilo. Provedl exekuci v bytě souseda, který nebyl doma a byl majetný. Přítel nic zlého netušil, soused však byl namydlený.

Na omyl se přišlo, až když se soused pídil, kde jsou jeho věci. Bohužel se již nenašly. Soused si sice naříkal, že měly zůstatkovou cenu 50.000,- Kč, ale exekuční firma je již údajně vyvezla na skládku, neboť byly bezcenné.


My, obyčejní občané, se toho zhodnocení státního dluhu a oddlužení dětí našich dětí bát nemusíme. Předně, pokud jsme občané (muži), tak není jisté, jestli to jsou vůbec naše děti, a potom jsme na ty exekuce již zvyklí z těch neustálých privatizací a kolektivizací…

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments