Jane Bürgermeisterové hrozí vězení
Srpen 06, 2010

Existují ověřitelné a jednoznačné důkazy, že rakouská vláda a státní zastupitelství zfalšovaly obvinění, aby získaly záminku k mému zatčení a uvěznění, hodlám si stěžovat k Evropskému soudu pro lidská práva.

Podle článku 6 Listiny lidských práv mají všichni Evropané právo na spravedlivý a řádný soudní proces, a to je mi odpíráno. Katja Wallenschevski, rakouská státní zástupkyně, zabývající se korupcí, mi poslala dopis, v němž se uvádí, že byla přijata žaloba od Heinera Lohmanna a Christine Coteové. Heiner Lohmann však poté podepsal dopis, v němž tvrdí, že nikdy nepodal žádnou žalobu v Rakousku. Podal pouze stížnost, kterou doložil dopisem od Christine Coteové, jenž oceňoval to, že jsem přispěla k odhalení podvodu s prasečí chřipkou.

Falšováním obvinění se státní zástupci snaží pohřbít má vlastní obvinění, obsahující důkazy o manipulaci se soudními spisy a falešných obviněních. Doufají také, že mě onálepkují jako nebezpečnou zastánkyni konspiračních teorií.

12. srpna musím jít k soudu, kde budu vyslýchána ve věci zbavení svéprávnosti na základě těchto falešných obvinění. Vypadá to, že mě zbaví všech mých občanských práv a veškerých dědických práv. Zdá se, že vláda a velké farmaceutické korporace se rozhodly umlčet kritiky vakcinace všemi možnými způsoby.

Převzato z Prison Planet

Překlad: Clair/Stan

Více informací zde

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments