KSČM zneužila Marthu Issovou, Jiřího Mádla a Petra Zelenku!

Jsem skutečně pobouřen tím, že podle většinou dobře informovaných kruhů se KSČM snížila k tomu, že nechala natočit klip „Nevolte levici! Přemluv dědu a bábu!“, aby tímto vskutku primitivním způsobem zdiskreditovala pravici.


Snaží se nejapně vyvolat dojem, že mladí pravicoví lidé jsou nevychovaní sprosťáci pohrdající svými prarodiči. Jak nechutné! Tento způsob negativní kampaně mě vskutku rozhořčuje…

Martě Issové, Jiřímu Mádlovi a režisérovi Petru Zelenkovi se ovšem nedivím – dostali za to od soudruhů dobře zaplaceno (proslýchá se cosi o opravdu velmi slušné částce). Umělci prostě musí být z něčeho živi…

Divím se však šéfům pravicových stran, že se proti tomuto komunistickému rafinovanému triku ještě neozvali!

Dosud jsem se na dnešní komunisty díval spíše jako na bezzubého "papírového tygra", ale tohle – co je moc, to je moc…  Proč si nevezmou příklad z našich dvou největších stran, které vedou předvolební kampaň příkladně slušně, zdůrazňují pouze pozitivní stránky vlastních programů a myšlenky na očerňování protivníků a negativní kampaň jsou jim téměř úplně cizí?

Ano – mýlil jsem se – potměšilí komunisté skutečně představují hlavní nebezpečí pro další úspěšné budování naší vyspělé kapitalistické společnosti.

Doufám, že jim jejich odhalený podlý trik s hloupým klipem voliči ve volbách řádně spočítají!

 

Převzato z blogu autora na Aktuálně

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments