Kdo vyhrál české volby?

Je krátce po volbách a mnozí si dělají naděje na změnu v politice.

Proto zajisté stojí za úvahu položit si otázku Kdo vlastně vyhrál v české politice?

Mnohé napoví již fakt, že prezident pověřil vyjednáváním o sestavení koalice druhého vítěze  voleb – představitele staronové ODS z rodu dinosaurů Petra Nečase. O koalici vyjednávají ODS a političtí skokani roku – privátní kluby TOP09 a VV. Zajímavá v této souvislosti je rychlá metamorfoza VV, které najednou nevadí koalice s dinosaurem Kalouskem (předtím platilo s Kalouskem nikdy!), protože strana s pevnou stranickou disciplinou po volbách zjistila, že největším dinosaurem v politice byl vlastně Paroubek. A hlavně prý jde o zodpovědnost vůči voliči!

Kdo tedy vyhrál v české politice?

Moje domněnka jest, že vyhrála světová finanční elita. Vyhrál Římský klub reprezentovaný Václavem Havlem. Vyhrál Bilderberg reprezentovaný v TOP  přítelem Havla K.Schwarzenbergem. Vyhrála Trilaterální komise reprezentovaná pány Švejnarem a Teličkou ve VV. Vyhrál Havlův přítel v ODS (spolusignatář dílčího dokumentu PNAC) A. Vondra.

A vyhrály především diskrétní globální elity skrze mecenáše Bakalu a K.Schwarzenberga. Na své si zajisté přijdou i finanční elity druhého řádu – sponzoři, spoluvlastníci, akcionáři a tiší společníci vítězných politických stran – pánové Háva, Bárta, Soukup, Kočka a pod., kteří si hned po volbách dali dostaveníčko ve Žlutých lázních.

To ony si zprivatizují české zdravotnictví a důchody, rozparcelují zbytky státního majetku. Jim budou šity na míru české zákony.

Zahraniční politiku ČR povede K. Schwarzenberg zajisté v intencích svého předešlého diplomatického angažmá, ministerstvo obrany padne do rukou A.Vondry, čímž je zajištěno, že SOFA, i když radar padnul, nezůstane ladem a že zbrojení a války zůstanou prioritou české vlády.

Ministerstvo financí opět dostane do rukou "nejlepší" český ministr financí – vzorný hospodář Kalousek.

A na to všechno bude laskavým okem filantropa zpovzdálí dohlížet G.SOROS skrze svého Člověka v tísni, lámající si spolu se svými přáteli hlavu, jestli spekulovat na pokles anebo rovnou na krach Eura.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments