Kdopak tu lže

Říjen 06, 2009


ODS měla velkou chuť nakopat svému úhlavnímu nepříteli Jiřímu Paroubkovi zadek. Zveřejnila korespondenci z posledních dvou týdnů a hrdě prohlásila, podívejte jak ten předseda ČSSD lže. O co v dopisech kráčí?


Na začátku Mirek Topolánek obecně navrhuje jakousi schůzku, Jiří Paroubek jím navrhovaný formát odmítá. Následuje lítost na jedné straně, na druhé potvrzení, že takový formát navíc přes média nevyhovuje. Nejdůležitější ale je, že ODS konkrétní pozvánku na pondělí 4. října zaslala 2. října.


Jiří Paroubek novinářům právě 4. října, neboli v neděli, oznámí, že ODS ho přes média předvolává na schůzky a ODS se dnes ohradí, že to není pravda, přeci dostal dříve jasnou pozvánku doručenou kurýrem a elektronickou poštou. Jenže ejhle, stačí se podívat na tyto dva články – České Noviny a Lidovky. První se objevil 01.10.2009 ve 13:06 a druhý 1.10.2009 v 18:28. Citát z prvního – "Šéf ODS Mirek Topolánek navrhl předsedům všech parlamentních stran kromě KSČM, aby se v pondělí sešli k jednání o budoucnosti vlády Jana Fischera."


Vypadá to, že poslední dobou v ODS se vyrojilo nějaké větší množství blbů z Horní Dolní. Pták se zarputile snažil zdrtit soupeře a místo toho si jen znovu nakálel do vlastního hnízda.


Převzato z blogu Modrá Šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments