Když se kecají blbosti, spím
https://mail.google.com/mail/?ui=2&ik=ce92418c59&view=att&th=1297ed664050a068&attid=0.1&disp=inline&zwKdyž se kecají blbosti, spím.

Úsloví pana Schwarzenberga, které se objevilo v rámci volební kampaně i na bilboardech. Tentokrát to knížepán tak úplně nezvládl – usnul při projevu svého koaličního partnera a šéfa ODS, pana Nečase. Že by lídr ODS kecal blbosti?

Lidé coby voliči jsou neuvěřitelní. Pan Kalousek slíbil, že je bude dřít za živa a bez nože. Nijak se tím netajil, stačilo si jen přečíst volební program jeho strany. Jenže voliči si ho ani neprolétli. Vzpomněli si místo toho na mládí a četbu Babičky. Paní kněžna byla hodná, tudíž bude určitě hodný i náš pan kníže. Tak ho zvolíme a budeme se těšit, jak se budeme mít dobře. Nyní se už začínají divit – třeba potencionální vysokoškoláci, jimž hodný kníže zavedl školné. Prý si chudí studenti mohou vzít půjčku. Bez školného by si jí snad vzít nemohli?

Když se ukázalo, že v parlamentu bude mít pravice většinu, nechal se vidět pan Bakala. Rozhodil příslušným stranám pár milionů, bezpochyby zato, že díky nim ušetří na daních pár set milionů (mimochodem, pokud tohle není uplácení, tak co už jiného je korupce?). Jak je u nás při vládě pravice zvykem, chybějící sumu zaplatí celá populace včetně důchodců. Pan Kalousek by jim rád sebral vdovské důchody. Stručně a jasně řečeno – aby pan Bakala byl v ještě větším balíku, sebereme babičce pár stovek, které má po zemřelém staříkovi. Dobře jí tak, měla si rozmyslet, koho bude volit!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments