Koincidence čistě náhodná?

Netroufám si odhadnout, zda to byl záměr, či dar z nebes, ale na každý pád pseudokauza Topolánkova hloupého žvástání při fotosession pro obskurní magazínek 4% menšiny totálně přehlušila kauzy skutečné a mnohem závažnější, jako je například potvrzení toho, že místopředseda ODS a kdysi ministra vnitra Ivan „Íčko“ Langr vědomě pracoval pro organizovaný zločin. Jenže místo Langra a provázání špiček ODS na mafii všichni řeší Topolánka, a to se ještě točí na jeho otření se o premiéra Fišera, protože hrubé urážky voličů ČSSD jsou zřejmě pro naši elitu salonfähig. 

Jediný, kdo se o kauze Langra letmo zmínil, byl v on-line rozhovoru předseda poslaneckého klubu ODS Tluchoř, a to ještě jenom proto, aby Langra hájil a poslanecký výslech policisty Tichého označil za spiknutí ČSSD (na což plynule navázal obligátním strašením komunisty).

Je to opravdu náhoda, že se vede vzrušená debata o hovně, zatímco skutečný průser tiše upadá v zapomnění? Zase až takoví amatéři ve volebním štábu ODS nejsou, aby neuměli pracovat s médii a nevěděli, jaké soustíčko jim předhodit, když potřebují odvést pozornost.

Převzato z blogu autora.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments