Králíčci a predátoři
Psal se rok 1988. Predátoři v KSČ, SSM a StB se spolu domluvili a v následující době OF se rozdělili. Predátoři angažovaní v KSČ se seskupili a přejmenovali na KSČM. Jejich kamarádi, rodinní příslušníci, angažovaní členové SSM a Stb a vybraní chartisté – pár příslušníků bývalé opozice, si pro sebe a kamarády vybudovali Českou perestrojku (převlékačku) a založili si OF, posléze ODS. Toto účelové predátorské sdružení se nazvalo pravicí. Zatímco lišky podšité nalevo si své králíčky chovaly na masíčko, predátoři napravo se svým predátorstvím neskrývají, naopak chlubí, a své králíčky loví až k vyhubení, navíc je chválí pro „jemnou srst, která nepelichá“.

Králíčci se snaží sdružovat a vysílají občas mezi predátory své zástupce. Predátoři se jim ale posmívají. S králíčkem se nejedná, protože predátor je vítěz a vítěz je vládce. Občas se králíčků zastane nějaký silnější králíček, téměř predátor, v tom případě predátoři ihned králíčkům žalují na jejich zástupce, že není vegetarián, a že nemá dost nepelichající srst.

Většina lidí se v záchraně před vyhubením po dvou světových válkách obrátila k Marxovi.

Marx jim totiž řekl, že když je králíčků hodně, mohou lovit predátory. Predátoři se jim ale dnes po zásluze smějí, a dokazují, že jejich KrálíčkystánŘíše predátorů. nefungoval tak dobře jako jejich

Problém je, že predátoři nejsou šťastní. Neuspokojují je už ani hony na králíčky, ani náramná legrace, když je prosí o záchranu před smrtí. Měl jsi být predátor jako já, jsi králíček, tak mlč. Pokud jsi predátůrek tak mlč také, protože mezi námi predátory panuje přirozená hierarchie.

Jsi jen součástí nelítostného potravního řetězce.

V oblastech, kde obyvatelé neodmítli myšlenku, že jsou jen vylepšená zvířátka, je morálně legitimní ta praxe, že úspěšní lidé jsou lovci, a neúspěšní smolaři jejich zasloužená kořist.

???????????Diskrétní elitě a jejim posluhujícím predátorům nevadí církevní instituce s ní spolupracující, ale církev a její jednotlivci požadující sociální práva na základě svého učení (Hus, část současné církve). Ta je jejich velmi obávaným ideovým nepřítelem.

Izolovaní komunisté ani socialisté, pokud hrají podle pravidel predátorů, boje kdo s koho, se bez ustanovení dobra pro člověka podle křesťanských měřítek nemají argumentačně o co opřít. Podle těchto pravidel totiž Králíčkystán prohrál, lidé ho nechtěli, a chtějí tudíž Říši predátorů.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments