Křičela na Klause fuj

Monika Pajerová se přiznala, že na slavnostním koncertu v Pražské křižovatce křičela na Václava Klause fuj. Její zdůvodnění bylo jasné a jistě mu mnozí rovnou zatleskají. "Já jsem volala fuj. Někteří se ke mně přidali," uvedla. Klaus na koncertě prý neměl být, protože "otevřel dveře lidem, kteří rozkradli zemi".

Ano, má pravdu Václav Klaus otevřel dveře lidem, kteří rozkradli zemi. Ale díky komu je otevřel ? Mimo jiné i díky Janu Rumlovi, kterému se také návštěva prezidenta nelíbila, a protože si ho neváží, tak ho uráží zvaní někoho, koho si se 17. listopadem nespojuje. Nevím, na koncertu byla spousta lidí, kteří s plyšákem nejsou nijak spojeni, například maskot bývalé Unie Svobody a Václava Havla paní Albrightová. Také to pana Rumla uráží? Ale vraťme se k těm osobám, které otevíraly k loupežím dveře. Takovým člověkem je přece i organizátor koncertu, který seděl na Hradě, radostně restituoval a poté prodával svůj majetek například panu Junkovi z Chemapolu. Pro ty, kdo si nepamatují Chemapol, to byla taková milá společnost typická pro 90. léta, plná radostné a téměř všemi vychvalované privatizace – gigant, co skončil v roce 1998 pro miliardové dluhy. No dobře, chápu, že fuj na pana Havla se křičet nebude, ale neměla by si paní Pajerová odplivnout sama před sebou ?

V roce 1990 nastoupila na ministerstvo zahraničí (studium zakončila ale o rok později, že by korýtko za zásluhy, a ne za schopnosti a ověřené znalosti), do roku 1994 byla kulturním atašé v Paříži, a v letech 1994 až 1998 byla administrátorkou kulturního výboru Rady Evropy. Nějak tak mi vychází, že milá pobouřená Monika Pajerová, byla v době největších tunelů jasně spojena s vládní klikou a nikde jsem nenašel jediný záznam, jak by to tehdy bojovala proti svým šéfům, aby už přestali podporovat rozkrádání. Seděla u korýtka a radostně mlaskala. Osvícení pravděpodobně přišlo, podobně jako u pana Rumla, ve chvíli, kdy všichni ti Lájošové a Pepové začali tak smrdět, že se zrodili noví bojovníci za čistotu. Bojovníci postižení osmiletou slepotou. Děkuji, i vy odejděte, vám totiž nikdo normální svatý zápal a pobouření moc věřit nebude.


Převzato z Modré šance

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments