Krvežiznive bestyje v tramvajce čislo 5

Únor 24, 2011Bolševicke opatřeni v Ostravě, kdy tramvajky a jina zařizeni pro hromadny odsun pracujicich na šichtu a ze šichty jezdi v době vyhlašeneho krityckeho stavu ovzduši zdarma, probudilo ze spanku krvežiznive tvory, zvane revizionysti.

[13:12:46] Pavel Ondřejek: dnes zase akce SMOG, DPO zdarma…

jel sem minuly tyden v patek tram domu/…

byla taky akce SMOG.

v tram 5 na zastavce Koupaliste, hlasi standardni hlasku, ze tu konci mesto, at si lidi cvaknou…

ja jsem si cvaknul a jel  dal…

za zastavkou Kr pole, se zvedli 3 chlapi a  ze kontrola jizdenek, chapes to?

DPO si dovoli zamestnavat XY lidi pro akci SMOG na mimomestskych linkach jen aby lidi buzerovali, stejne jim to zisk neprinese ten den.

O co jim kurva jde?

[13:13:22] Pavel Ondřejek: toto se deje pravidelne!

[13:17:48] Pavel Ondřejek: nechces to zpracovat na clanek?

[13:27:44] Vladimír Olšák: …to je dobry humus

[13:28:02] Pavel Ondřejek: je a urcite pro velkou KARMU

[13:30:03] Vladimír Olšák: …to neni třeba zpracovavat, to je story samo o sobě.

[13:30:18] Pavel Ondřejek: tak to releasni

[13:38:46] Pavel Ondřejek: finta je jeste v tom, ze zastavkou Letni koupaliste sice konci mesto a tim i mestske zony, ale Kr. Pole si vyzrvalo, ze kdyz je SMOG a jsou casti Ostravy, tak si taky nemusi pichat. Takze vlastne projizdis stanice, kde kazda lezi v jine obci (potazmo ex-okrese) a plati tu jina pravidla. Lec Kr.Pole je posledni vetsi bastou odporu a za ni uz revizori cihaji  na babkym decka a chlapi z roboty


Bolševici na radnici se rozhodli, že když se řekne, že je ve vzduchu moc sajrajtu, daju do všeckych tramvajek cedulky SMOG a tym padem se može jezdit zadarmo.


Tymto užasnym opatřenim zrobili obrovsku radost předevšim všeckym blbcum, keři se kupuju legitky, měsičniky a jine předplacenky na tuto legračni dopravu. Na počet cestujicich v tramvajkach toto opatřeni nema žaden vliv, na smrad ve vzduchu tež ni, a tak jedinym neviditelnym vysledkem je, že město plati z našich peněz za každy taky den miliony dopravnimu podniku.


Největši sranda ale je na trati legendarni tramvajky čislo 5. To je ta trať, kaj dopravaci čas od času pušťaju tramvajky proti sobě, aby otestovali, jestli se na jednokolejne trati vyhnou. Zatim nebyli uspěšni.

Tram5.jpg


A tak na nastupni stanici Vřesinska šofer da cedulku SMOG a hlasič ohlasi, že se jede zadarmo. O zastavku dal na stanici Kupaliště  schova cedulku SMOG a ohlasi, že konči takzvana městska zona, a tak je třeba cvaknut listek. A taky že ja. Enem co se tramvajka rozjede, ze sedaček se zvednu tři hromotluci v unyformach a začnu lustrovat dusici se kuřata, děcka, baby s nakupem a chlopy ze šichty. Musi postupovat rychle, bo mimoměstska zona trva kratce, enem dvě zastavky. Už dalši stanica Krpole totiž zase patři do městske zony, takže šofer vytahne cedulu a zase se jede zadarmo.

smog-vozy.png

Na chvilu. Už dalši stanica je mimoměstska a tak komedyje pokračuje aji s cedulama, aji s hlašenim, aji s unyformovanyma revizijonystama vybirajicima pokuty masne jak cyp. Eště štěsti, že smog je dysciplinovany a vyskytuje se enem v tarifnich zonach 1-4.


Tuž a tak tady žijem. Mam rad moju bolševicku radnicu, bo ma smysl pro humor a originalně vymyslela pokračovani akce Nemysliš, zaplatiš…


PS: Posledni poděkovani obyvatel Ostravska


Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments