Kvalita kůže Abbásovic holky jako společenské tabu

Neoficiální soutěž sdělovacích prostředků s názvem „Chyť si svého rasistu" přerostla z fáze ubohosti do fáze veselé taškařice. Poslední rasistický "exces" vypadá, jako parodická povídka z dílny Jaroslava Haška, blahé paměti.

 

Senátorka Janáčková, proslulá svými výroky na adresu privilegovaného etnika, prý pronesla přesně toto:
 

"Jste statečná žena, která nastavuje svou krásnou kůži za zbabělého pana ministra, a za tím si stojím. Pan ministr je zbabělec, který neumí přijít a pustit se do diskuse…"

 

Média jsou plná rasistické konstrukce nad slovním spojením „krásná kůže" (Abbásové) místo toho, aby se podrobně zabývala důvody, proč se pan ministr Kocáb této diskuse neúčastnil.

 

Jeho vlastní tiskové prohlášení ho bohužel ze zbabělosti přímo usvědčuje:

 

Jeden názorový proud, se kterým zásadně nesouhlasím a který je reprezentovaný primátorkou Řápkovou, byl zastoupen většinou řečníků a tímto byl dán tomuto proudu nadstandardní prostor ve veřejnoprávním médiu. Na této propagaci jsem se nehodlal podílet. Např. zástupci romské komunity, o které se jednalo zejména, nebyli přizváni vůbec.

 

Pan ministr nepřišel, protože byla protistrana příliš silná. Odvaha přece není jít bojů, které jsou dopředu vyhrány, nýbrž do bojů, v nichž je porážka velmi pravděpodobná, ale stojí zato bojovat. Kde chce pan ministr prosazovat své názory, když ne při slyšení v senátu? Prefabrikovanými prohlášeními pro tisk, pod nimiž je pro jistotu na zpravodajských serverech zakázána diskuse? Ani profesionálně zamlžené tiskové prohlášení nedokáže před selským rozumem skrýt rozdíl mezi odvahou a zbabělostí.

 

Jednání pana ministra je mi líto, protože zabavování sociálních dávek tímto způsobem je skutečný zločin. Jediný, kdo z něj má užitek jsou páni exekutoři, elitou vypěstovaná vrstva legálních loupežníků. Rozumné řešení otázky etnických neplatičů by totiž mohlo významně přispět alespoň k omezení této zrůdné a nenasytné moci, zbytečně srážející na společenské dno velké množství lidí bez rozdílu barvy pleti.

 

Pan ministr nám mimo jiné objasnil svou hierarchii hodnot, když na misku vah položil problém neplatičů a na druhou politické ambice. Zcela správně pochopil, že přes antirasistické kvílení médií, antidiskriminační paskvily a neúnavné udělování rasistických nálepek je tato agenda nevolitelná a přináší jen ztráty volebních preferencí.

 

Leila Abbásová je pěkná mladá holka a její kůže je bez vady. Má ji od boha a nemusí se proto opékat v soláriích, jako mnohé tvarohové blondýnky. O důvod víc, nenasazovat ji za šéfa, který si to vůbec nezaslouží.

 

Převzato z blogu Nautilus

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments