Lék na nezaměstnanost

Červen 29, 2011


http://peopleinneed.cz/download/pagePhotos/articles_901.jpgChytré a kreativní politiky máme nejen u nás (viz. článek „Lék na korupci“), rovněž sousední Maďarsko se takovými může pochlubit. Nutno dodat, že ve své odvaze ty naše značně převyšují.


Maďarská vláda totiž navrhla řešení, jak na nezaměstnanost. Pracovní tábory vybudované u velkých a strategických staveb, kde by nezaměstnaní nejen pracovali, ale také byli ubytováni. Sváženi by byli z celého Maďarska a dohled nad jejich pracovními výkony má být svěřen bývalým policistům. Garanci celého projektu vzal na svá bedra ministr vnitra. Evropa už se tak nemusí bát ekonomických krachů a následné obludné nezaměstnanosti. V Maďarsku se vyzkouší model, který by pak mohl fungovat prakticky kdekoliv.


Vládnoucí euromafie si je zcela vědoma skutečnosti, že nejnebezpečnější silou v blízké budoucnosti budou právě nezaměstnaní. Nastávající ekonomicko-sociální kolaps Evropy jejich řady rozšíří na desítky milionů.


Budou to lidé, kteří nebudou mít co ztratit. Léta nás krmí nezdravými potravinami ze supermarketů, nemocným se znepřístupňuje kvalitní zdravotní péče jejím přesunem do tzv. nadstandardu, a až se dominově začnou pokládat ekonomicky slabší země eurozóny PIGS (Portugalsko, Irsko, Řecko, Španělsko), najednou tu bude armáda nemocných, chudých nezaměstnaných.


A to je nebezpečí číslo jedna. Ti musí být eliminováni a zpacifikováni. Nejlépe separováni a střeženi.


Podobnost s koncentračními tábory minulého století není náhodná. Jenže v minulosti byli takto postiženi lidé jiné rasy, vyznání a světového názoru. Dnes to mají být ti, kteří nebudou mít nic.


Léta z nás tahali peníze, rozkrádali, na co přišli, a když se díky nim ekonomika hroutí, prostě nás zavřou na nucené práce.


Přijde doba, kdy s písemnou výpovědí dostanete rovnou umístěnku do lágru. Pak nezbude než se modlit, aby ve sprchách tekla opravdu pouze voda.

 

Převzato z Umlaufovin

 

Foto: zdroj

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments