Meine liebe Heydrich


Tuž kdybych byl jakysik špinavy česky nacionalista, vzkazal bych ti: "Tento prostor je česky a Němec tady konec koncu nema co pohledavat!" Ale mily multykulturně socialistycky přiteli, ja žadny česky nacionalista nejsem, bo sem Ostravak a vim, že jen v socialistycke multykulturni jednotě je naša společna sila Euro Sajuzu.

Nemysli si, Hajder, my, ostravšti dělnici na tvojeho tatinka vzpominame furt v dobrem. Přiděly potravin byly pro nas dělniky slušne, navic zme se poprve v životě dostali na odborařsku dovolenu ROH. Tenkrat se to ještě nejmenovalo ROH, ale zaklady k temu položil stary dobry Rajnhard.


Je pravda, že v te době se muselo poslat hodně tych českych nacionalistu na popraviště, ale to byli bandyti, keři podryvali jednotu Řiše a nechapali smysl boja proti bolševizmu. Všecko zlo bylo inycyjovane zradnyma emigrantama v čele s židobolševikem Benešem, kery stal aji za celym atentatem na tatinka, kery se snažil v Čechach, na Moravě a v Mordoru zajistit ordnung.


A tak mame velku radost, Hajder, že sis na nas tež vzpomněl a přijel ses podivat na zameček, kaj si travil krasna leta sveho dětstvi. Musel si zde proživat nadherne chvile, aji přes to všecko, co se dělo kolem v Tschechei. Děcka přece nemožu za chyby svojich rodiču.


Je nam jasne, že ti srdce musi krvacet, když vidiš, jak ty česke prasata zdevastovaly nadherne sidlo v Panenskych Břežanach. Viš, když v osmatřicatem zdrhli před tvojim tatinkem židovsko-němečti majitele zamečku, zrobili dobře, bo pozityvně dyskriminovana (zvyhodňovana) tenkrat byla jina rasa, než ta jejich.


Ale nic si z teho nerob, Hajder, ty za to nemožeš. My Češi zme tež pěkne kurvy, bo po valce zme jim už zameček nevratili a zrobili zme z něho domov duchodcu a Vyzkumny ustav kovu. To už tu nebyl socializmus narodni, ale realny. No a tak zme fčil radi, že zje zase tu a v ramci socializmu multykulturniho nabiziš pomoc z cizich peněz socialistycke Unyje.


A za to ti, liebe Hajder, z celeho multykulturniho srdce děkujeme.


PS: Mimochodem, my zme blbi na jazyky a ty umiš fajně německy. Nemohl by ses zeptat u firmy Mengele, jestli tež nechcu přiložit ruku k dilu? V Terezině to furt vypada po povodňach blbě, mohli by požadat o grant z Unyje na provedeni zemnich praci, ni? Nam Čechum penize nesmrdi.


Budoucnost.jpg

 

Mengele-530-1095763.jpg

 

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments